خانه / دانلود نرم افزار اندروید / گرفتن سلفی خودکار با امکانات فراوان

گرفتن سلفی خودکار با امکانات فراوان

گرفتن سلفی خودکار با امکانات فراوان

|گرفتن سلفی خودکار با امکانات فراوان از پویش سافت

یکی از بزرگترین چالش های موبایلی اینروزها سلفی است که هر روز خدا هزاران هزار از این عکس های سلفی را در شبکه های اجتماعی دیدن میکنیم . ولی باید توجه داشت سلفی گرفتن هم راه و همچنین روش و همچنین شرایط خاص خود را دارد که همواره سعی شده امکان بهره بری و استفاده و همچنین کاربری آن هم در دستگاههای جدید راحتتر و همچنین سریعتر می شود. برای مثال قبل تر حتما باید با زدن دکمه شاتر اقدام به گرفتن تصویر سلفی میکردیم که بعد از مدتی با ظهور مونوپاد ها و همچنین ریموت از راه دور تصویر هارو ثبت میکردیم.

ولی باید توجه داشت در این پست اپلیکیشن Selfish را به تو معرفی میکنیم که با بهره بری و استفاده از آن هم میتوانید تصاویر سلفی را به راحتی و همچنین بدون فشردن هیچ دکمه یا شاتری روی گوشی به سرانجام برسانید. در این اپلیکیشن در سه حالت متنوع و گوناگون و مختلف میتوانید سلفی بگیرید :

  1. با تایمر مشخص
  2. با بهره بری و استفاده از دستور صوتی (Smile – Cheese و همچنین …)
  3. با تشخیص چهره های از پیش معرفی شده

همانطور که در بالا گفتیم با بهره بری و استفاده از روش های متنوع و گوناگون و مختلف میتوانید با این اپلیکیشن عکس بگیرید. بعنوان مثال با گفتن یک کلمه و همچنین بدون هیچ مورد دیگر میتوانید سلفی خود را به ثبت برسانید. یا میتوانید مشخص کنید در صورت دیدن دو شخص در تصویر عکسبرداری کند که این هم آپشن بسیار کاربردی است.

اسکرین شات از محیط کاربری Selfish

ولی باید توجه داشت مورد دیگری که برای این برنامه جذاب و جالب و خوب وجود دارد اینست که بعد از ثبت سلفی ها میتوانید بروی آنها فیلتر های دوست داشتنی و جذاب و همچنین زیبایی را قرار دهید تا عکستان بسیار زیباتر از قبل می شود و همچنین آنرا براحتی در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دانلود اپلیکیشن Selfish

دانلود اپلیکیشن Selfish selfie camera

گرفتن سلفی خودکار با امکانات فراوان

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

گرفتن سلفی خودکار با امکانات فراوان در تاریخ ۱۹ November 2018 | 4:55 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …