خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Bardbarian: Golden Axe Edition

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Bardbarian: Golden Axe Edition

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Bardbarian: Golden Axe Edition

|معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Bardbarian: Golden Axe Edition از پویش سافت

Bardbarian: Golden Axe Edition از بازی های جذاب و جالب و همچنین بسیار محبوب اندرویدی در سبک اکشن می باشد ، این بازی اکشن با دارا بودن المان سرگرم کننده در گیم پلی و همچنین الهام از ژانرهای متنوع و گوناگون و مختلف بازی ها توانسته به موفقیت چشمگیری دست پیدا کند بطوریکه به تا حال بیش از ۶۳ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین از سایت های معتبر و همچنین متنوع و گوناگون و مختلف مرتبط با گیم توانسته نمره های بسیار خوبی را دریافت کند.

Bardbarian: Golden Axe Edition
Bardbarian: Golden Axe Edition

داستان این بازی در مورد گروهی است که تو در نقش قهرمان اصلی بازی رهبری آن هم را به دست دارید و همچنین بایستی از شهرستان زیبایتان که مورد حمله ی گروهی از مهاجمان قرار گرفته است مخافظت نمایید. قهرمان اصلی بازی یک نوازنده موسیقی راک می باشد که در طول مبارزات خود نقش زیادی ندارد و همچنین بیشتر می قدرت گفت که نقش اصلی اش رهبری تیم می باشد. همانطور که در بالا اشاره کردیم گیم پلی بازی دارای المان هایی از سبک های متنوع و گوناگون و مختلف اکشن ، نقش آفرینی ، استراتژی و همچنین … می باشد. پیش از آغاز هر مرحله می توانید از میان سربازهای مختلفی که در اختیار تو قرار می گیرد سه مورد را برای خود برگزینید ، با شروع مرحله با توجه به امتیازات ویژه ای که دارید می توانید برای خود سرباز تولید کنید و همچنین یا از اقتدار و قدرت های ویژه ای بهره بری و استفاده کنید.

Bardbarian: Golden Axe Edition
Bardbarian: Golden Axe Edition

با شروع مبارزات تو بایستی با نوازندگی خود سربازانتان را رهبری نمایید و همچنین با رسیدن به شعاعی نزدیک به دشمنان خود به آن هم ها به سمتشان تیراندازی نمایید و همچنین از همه مهمتر از تیرهای آن هم ها جاخالی دهید و همچنین جان سربازان و همچنین از همه مهمتر جان خود را حفظ کنید زیرا با از بین رفتن سربازانتان می توانید دوباره سربازهای جدید را استخدام کنید ولی در صورتی که شخصیت اصلی از بین برود بایستی مرحله را دوباره آغاز کنید. گرافیک بازی و همچنین طراحی محیط های بازی از نقاط نیرو آن هم می باشد که با خلاقیت طراحی گردیده اند. همانطور که در بالا اشاره شد موسیقی نقش ویژه ای در این بازی دارد به همین دلیل می قدرت گفت سازندگان وقت زیادی را صرف طراحی موسیقی و همچنین جلوه های بصری بازی کرده اند که هیجان بازی را بیش از پیش می کند.

تصاویر بازی Bardbarian: Golden Axe Edition :

دانلود بازی Bardbarian: Golden Axe Edition :

دانلود بازی با لینک مستقیم

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Bardbarian: Golden Axe Edition

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Bardbarian: Golden Axe Edition در تاریخ ۱۷ November 2018 | 12:31 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …