خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Prey Day: Survival – Craft & Zombie + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Prey Day: Survival – Craft & Zombie + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Prey Day: Survival – Craft & Zombie + دیتا

|معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Prey Day: Survival – Craft & Zombie + دیتا از پویش سافت

Prey Day: Survival – Craft & Zombie از بازی های جذاب و جالب و همچنین محبوب اندرویدی در سبک اکشن و همچنین بقاء می باشد که به تا حال بیش از ۱ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین نمره خوب ۴٫۱ از ۵ را نیز در این سایت کسب کرده است.

Prey Day: Survival - Craft & Zombie
Prey Day: Survival – Craft & Zombie

داستان این بازی اکشن در سال شمسی ۲۰۳۳ روایت می می شود که با جهش یافتن ویروسی مرگبار دنیار را به ویرانه ای پسا آخرالزمانی تبدیل نموده است که پر از زامبی های وحشی شده است. حال تو در نقش قهرمان اصلی بازی بایستی جان خود را در برابر مخاطرات مختلفی حفظ کنید و همچنین برای بقای خود بجنگید. بطور ماموریت تو در این بازی پیدا کردن تجهیزات و همچنین وسایل متنوع و گوناگون و مختلف برای بقاء می باشد ، یکی از مهمترین کارهایی که در این بازی بایستی برای خود انجام دهید پیدا کردن یک سرپناه خوب می باشد زیرا محیط خارج پر از خطرهای گوناگون می باشد که برای این کار بایستی آیتم ها و همچنین تجهیزات را در مکان های مختلفی از قبیل سوپر مارکت ها ، بیمارستان ها ، بلوک های شهری و همچنین … پیدا کنید. برای از بین بردن دشمنان خود یعنی زامبی ها می توانید از انواع سلاح های گرم ، سرد و همچنین تله ها بهره بری و استفاده کنید.

Prey Day: Survival - Craft & Zombie
Prey Day: Survival – Craft & Zombie

از آنجایی که بازی بصورت آنلاین می باشد ، جهان بازی بصورت پویا طراحی گردیده است که در آن هم می توانید با سایر اشخاص تعامل برقرار کنید و همچنین با آن هم ها تشکیل یک تیم دهید و همچنین یا اینکه می توانید به سایر اشخاص موجود در بازی حمله کنید و همچنین با از بین بردن آن هم ها تجهیزاتشان را به غارت ببرید. بازی علیرغم داشتن محیطی پهناور و بزرگ دارای طراحی گرافیکی خوبی می باشد بطوریکه در جای جای نقشه می قدرت کوچکترین جزئیات را دیدن کرد.

تصاویر بازی Prey Day : Survival – Craft & Zombie :

دانلود بازی Prey Day: Survival – Craft & Zombie :

دانلود فایل APK و همچنین نصبی بازی

دانلود فایل دیتای بازی

برای آموزش و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر در مورد این بازی حتما پست موارد و نکات و همچنین ترفند های این بازی را بخوانید :

آموزش Prey Day: Survival – موارد و نکات و همچنین استراتژی‌های مورد نیاز برای بقا

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Prey Day: Survival – Craft & Zombie + دیتا

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی اکشن Prey Day: Survival – Craft & Zombie + دیتا در تاریخ ۱۴ November 2018 | 12:32 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …