خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Teslagrad + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Teslagrad + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Teslagrad + دیتا

|معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Teslagrad + دیتا از پویش سافت

Teslagrad از بازی های جذاب و جالب در سبک ماجراجویی می باشد که به تازگی برای اندروید عرضه گردیده است ، جذاب و جالب است بدانید این بازی در قبل برای PC نیز عرضه گردیده بود که با موفقیت چشمگیری روبرو شد و همچنین بیش از ۱٫۶ میلیون ورژن و نسخه به تا حال فروخته است. این بازی ماجراجویی در علیرغم داشتن قیمت ۶٫۹۹ دلاری در گوگل پلی به تا حال بیش از ۱۰۰۰ بار دانلود گردیده است و همچنین نمره خوب ۴٫۴ از ۵ را نیز کسب کرده است.

Teslagrad
Teslagrad

داستان بازی در سرزمینی به نام الکتروپیا روایت می می شود که پادشاهی با مشت های آهنین در آن هم حکومت می کند ، در این شهرستان جادوگرانی با تکنولوژی پیشرفته نیز وجود دارند که در برجی به نام تسلا زندگی می کنند. پادشاه سرزمین برای اینکه خطری از جانب جادوگران او را تهدید نکند نیت و اراده دارد تا همه ی جادوگران را از بین ببرد. حال تو در نقش یک پسربچه ماموریت دارید تا تمامی اقتدار و قدرت های الکترومغناطیسی و همچنین مغناطیسی را پیدا کنید تا با بهره بری و استفاده از آن هم ها از تمامی چالش ای موجود در مسیرتان عبور کنید و همچنین به برج نتسلا برسید و همچنین همه اسرار این برج را کشف کنید.

Teslagrad
Teslagrad

همانطور که در بالا اشاره کردیم تو در این بازی بایستی اقتدار و قدرت های مغناطیسی و همچنین الکترومغناطیسی را پیدا کنید تا با بهره بری و استفاده از  آن هم ها بتوانید معماهای چالشی که در مسیر رسیدن به برج تسلا پیش رو دارید را حل نمایید. راه رسیدن تو برای رسیدن به برج تسلا به این سادگی ها نمی باشد و همچنین همچنین و علاوه بر مواجهه با معماهای چالشی ، بایستی مبارزه های نفس گیری با غول های بازی نیز انجام دهید که از هیجان خوبی برخوردار می باشند. این بازی همچنین و علاوه بر کنترلر های درون بازی از کنترلرهای خارجی نیز پشتیبانی می کند که می تواند انجام بازی را برای کاربران راحت تر کند.

تصاویر بازی Teslagrad :

دانلود بازی Teslagrad :

دانلود فایل نصبی تسلاگراد

دانلود فایل دیتای بازی تسلاگراد

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Teslagrad + دیتا

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Teslagrad + دیتا در تاریخ ۱۱ November 2018 | 4:52 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …