خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز Dig In: An Excavator Game

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز Dig In: An Excavator Game

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز Dig In: An Excavator Game

|معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز Dig In: An Excavator Game از پویش سافت

Dig In: An Excavator Game از بازی های جذاب و جالب و همچنین جدید اندرویدی در سبک شبیه سازی می باشد ، در این بازی شبیه ساز تو با در اختیار گرفتن کنترل ماشین آلات ساختمانی متنوع و گوناگون و مختلف بایستی ماموریت های گوناگونی را انجام دهید. این بازی به تا حال نمره بسیار خوب ۴٫۶ از ۵ را در پلی استور کسب کرده است.

Dig In: An Excavator Game
Dig In: An Excavator Game

همانطور که در بالا اشاره شد در این بازی تو هدایت ماشین آلات متنوع و گوناگون و مختلف ساختمانی را برای انجام ماموریت هایی در محیط های متنوع و همچنین متنوع و گوناگون و مختلف به دست خواهید گرفت. هر کدام از این ماشین آلاتی که هدایت آن هم ها را بر عهده خواهید گرفت دارای ابزارهای کنترلی مختص به خود خواهند بود که بایستی با چند دست بازی کردن قلق آن هم ها را فرابگیرید. در این بازی امکان تکان دادن و همچنین هدایت کردن تمام بازوهای یک ماشین ساختمانی برای تو فراهم شده است و همچنین همین موضوع ممکن است در ابتدای بازی باعث سردرگمی تو می شود و همچنین با هدایت ماشین آلات به مشکل بربخورید ولی با چند دست بازی کردن ، قلق بازی دستتان خواهد آمد و همچنین به راحتی می توانید ماموریت های بازی را پشت سر بگذارید.

Dig In: An Excavator Game
Dig In: An Excavator Game

در ابتدای هر یک از مراحل یک مهندس به تو موارد و نکات مختلفی ار در ارتباط و رابطه با ماموریت تان گوشزد می کند و همچنین به تو یک وقت تعیین شده می دهد تا در این زمان کسب و کار خود را به پایان برسانید ، تو با گوش کردن به نکاتی که به تو گوشزد می می شود و همچنین رعایت کردن آن هم ها می توانید امتیاز بیشتری کسب نمایید. طراحی سه بعدی و همچنین گرافیک بازی از نقاط نیرو آن هم می باشد که معلوم می می شود سازندگان وقت زیادی را برای آن هم صرف کرده اند ، در خلال برخی از ماموریت های تو انیمیشن های جالبی نیز نمایش داده می می شود که بازی را دوست داشتنی و جذاب تر از قبل می کند.

تصاویر بازی Dig In: An Excavator Game :

دانلود بازی Dig In: An Excavator Game :

دانلود فایل با لینک مستقیم

 

 

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز Dig In: An Excavator Game

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز Dig In: An Excavator Game در تاریخ ۹ November 2018 | 6:44 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …