خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی کلماتیک

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی کلماتیک

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی کلماتیک

|معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی کلماتیک از پویش سافت

بازی کلماتیک از بازی های ایرانی جذاب و جالب و همچنین اندرویدی می باشد که با دارا بودن گیم پلی اعتیاد آور توانسته به یکی از بازی های موفق و همچنین محبوب کافه بازار تبدیل می شود بطوریکه به تا حال تعداد نصب های فعال خود در کافه بازار را به بیش از ۲۰ هزار بار برساند.

کلماتیک
کلماتیک

همانطور که از اسم این بازی ایرانی پیداست گیم پلی آن هم بصورت حدس کلمات می باشد که تو بایستی در هر مرحله کلمات مختلفی با تعداد حروف مشخص حدس بزنید ، البته کلماتی را که بایستی در هر مرحله حدس بزنید یک سری کلمات مشخص می باشند ولی در صورتی که دیگر کلمات که می قدرت آنها را کلمات فرعی نامید را نیز حدس بزنید به تو امتیاز تعلق می گیرد. با حدس درست کلمات سکه دریافت خواهید کرد که با بهره بری و استفاده از سکه های خود قادر خواهید بود در مراحلی که قادر به حدس درست کلمات نیستید ، کلمات مورد نظر را ببینید و همچنین مرحله ی مورد نظر را پشت سر بگذارید. نحوه ی کنار هم قرار دادن حروف برای حدس کلمات با بهره بری و استفاده از یک گردونه که در پایین صفحه نمایش قرار دارد انجام می پذیرد و همچنین تو بایستی حروف را به یکدیگر وصل کنید تا یک کلمه با معنی شکل بگیرد.

کلماتیک
کلماتیک

یکی از قسمت های جذاب و جالب بازی دریافت سکه مجانی می باشد بدین صورت که در طول هر روز می توانید با چرخاندن یک گردونه شانس خود را امتحان کنید و همچنین براساس شانس خود سکه مجانی دریافت نمایید. طراحی گرافیکی بازی با بهره بری و استفاده از رنگ های متنوع و همچنین زیبا بسیار خوب و همچنین مینیمال ساخته شده است. همچنین صداگذاری و همچنین موسیقی بازی نیز خوب و همچنین قابل قبول طراحی گردیده است که در هنگام بازی به تو حس خوبی را منتقل می کند. در پایان در صورتی که علاقمند به بازی های حدس کلمات هستید و همچنین می خواهید برای مدت ها زمان بیکاری و اوقات تفریح خود را با یک بازی ایرانی خوب پر کنید به تو توصیه می کنیم این بازی را  از دست ندهید.

تصاویر بازی کلماتیک :

دانلود بازی کلماتیک :

دانلود کافه بازار Cafe Bazzar

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی کلماتیک

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی کلماتیک در تاریخ ۴ November 2018 | 12:37 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …