خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری Smashy Road : Arena

معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری Smashy Road : Arena

معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری Smashy Road : Arena

|معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری Smashy Road : Arena از پویش سافت

Smashy Road: Arena یکی از بازی های جذاب و جالب و همچنین پرطرفدار اندرویدی در سبک ماشین سواری و همچنین اکشن می باشد که با دارا بودن  حالت تک نفره و همچنین مولتی پلیر دوست داشتنی و جذاب توانسته به یکی از بازی های محبوب پلی استور نیز تبدیل می شود بطوریکه به تا حال بیش از ۵ میلیون بار در این سایت دانلود گردیده است و همچنین نمره خوب ۴٫۳ از ۵ را نیز کسب کرده است.

Smashy Road: Arena
Smashy Road: Arena

گیم پلی این بازی ماشین سواری در قسمت تک نفره یا آن هم آفلاین بازی بدین صورت است که تو هدایت یک ماشین کوچک را به دست می گیرید که بایستی از دست پلیس های سمج که نیت و اراده متوقف کردن تو را دارند گریز و فرار کنید ، برای گریز و فرار از دست پلیس ها همچنین و علاوه بر رانندگی در مسیرهای متنوع و گوناگون و مختلف می توانید از سلاح هایی که بر روی ماشین تان نصب می می شود نیز بهره بری و استفاده کنید. البته گریز و فرار از دست پلیس ها به این سادگی ها نمی باشد زیرا آن هم ها برای به دام انداختن تو بسیار مسر می باشند و همچنین از راه های مختلفی برای متوقف کردن تو بهره بری و استفاده میکنند.قسمت آفلاین بازی بصورت رکوردی نیز می باشد بدین صورت که هر چقدر بتوانید از دست پلیس ها بیشتر گریز و فرار کنید ، رکورد تو بالاتر خواهد رفت.

Smashy Road: Arena
Smashy Road: Arena

در قسمت آنلاین و همچنین چند نفره بازی چهار بازیکن در نقشه بازی قرار می گیرند که بایستی با یکدیگر به رقابت بپردازند ، نحوه ی رقابت بدین صورت است که در ابتدای هر یک از مسابقات در میانه ی محیط بازی یک مکعب قرار می گیرد که هر بازیکنی زودتر به آن هم برسد و همچنین بتواند مدت زمان بیشتری آن هم را پیش خود نگه دارد برنده مسابقه می می شود. سازندگان در طراحی محیط های متنوع بازی از گرافیک ۸ بیتی و همچنین مکعبی بهره بری و استفاده کرده اند که علیرغم ساده بودن بسیار خوب و همچنین چشم نواز طراحی گردیده اند.

تصاویر بازی Smashy Road: Arena :

دانلود بازی Smashy Road: Arena :

معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری Smashy Road : Arena

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی ماشین سواری Smashy Road : Arena در تاریخ ۳۱ October 2018 | 3:47 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …