خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Cubiti Dash ‘n’ Dodge

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Cubiti Dash ‘n’ Dodge

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Cubiti Dash ‘n’ Dodge

|معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Cubiti Dash ‘n’ Dodge از پویش سافت

Cubiti Dash ‘n’ Dodge یکی از بازی های جذاب و جالب و همچنین جدید اندرویدی در سبک آرکید می باشد که با دارا بودن یک گیم پلی اعتیاد آور و همچنین مهیج می تواند تو را ساعت ها میخکوب صفحه گوشی تان بکند. این بازی آرکید به تا حال نمره خوب ۴٫۲ از ۵ را در پلی استور کسب کرده است.

Cubiti Dash 'n' Dodge
Cubiti Dash ‘n’ Dodge

معمولا بازی هایی که دارای گیم پلی اعتیادآوری می باشند تو را با چالش هایی مواجه می سازند که از همین حیث برای مخاطب جذاب و جالب و همچنین دوست داشتنی و جذاب است و همچنین می خواهد هر روش که شده به نوعی مچ سازندگان بازی را بخواباند. این بازی نیز از آن هم دسته بازی ها می باشد که در مراحل ابتدایی بازی ممکن است اعصاب مخاطبان خود را بخاطر چالش های متنوع و گوناگون و مختلف بهم بریزد ولی با چندین دست بازی کردن به گونه ای معتاد آن هم خواهید شد که تمامی شارژ کردن گوشی خود را پای این بازی تمام خواهید کرد.

Cubiti Dash 'n' Dodge
Cubiti Dash ‘n’ Dodge

گیم پلی بازی به دو قسمت و بخش Dodge و همچنین Dash تقسیم می می شود بدین صورت که در قسمت و بخش Dodge تو در یک محیط چهارگوش قرار می گیرید که از مربع های کوچکتری تشکیل شده است و همچنین تو هدایت یک مکعب کوچک را بر عهده دارید که می توانید آن هم را در محیط بازی تکان دهید ، بعد از چندین ثانیه توپ هایی بصورت رندم به سمت محیط بازی شلیک می می شود که به هر محلی برخورد کند ردیف و همچنین ستونی که در آن هم فرود می آید را نیز خراب می کند و همچنین تو بایستی مکعب خود را محلی قرار دهید تا از شلیک گلوله تفنگ ها در امان باشد. در قسمت و بخش Dash که حالتی رکوردی نیز دارد دوربین از بالا به سمت پایین حرکت می کند و همچنین تو بایستی همراه با دوربین به سمت جلو حرکت کنید که هر چقدر جلوتر بروید رکورد بهتری بجای خواهید گذاشت.

تصاویر بازی Cubiti Dash ‘n’ Dodge :

دانلود بازی Cubiti Dash ‘n’ Dodge :

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Cubiti Dash ‘n’ Dodge

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Cubiti Dash ‘n’ Dodge در تاریخ ۲۹ October 2018 | 5:10 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …