خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی مبارزه ای Injustice 2 ورژن و نسخه ۲٫۲٫۶ + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی مبارزه ای Injustice 2 ورژن و نسخه ۲٫۲٫۶ + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی مبارزه ای Injustice 2 ورژن و نسخه ۲٫۲٫۶ + دیتا

|معرفی و همچنین دانلود بازی مبارزه ای Injustice 2 ورژن و نسخه ۲٫۲٫۶ + دیتا از پویش سافت

Injustice 2 دومین ورژن و نسخه از سری بازی Injustice می باشد که با دارا بودن داستانی جذاب و جالب و همچنین گیم پلی دوست داشتنی و جذاب توانسته به موفقیت ورژن و نسخه ی قبل یعنی Injustice: Gods Among Us دست پیدا کند. این بازی مبارزه ای به تا حال بیش از ۱۰ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین نمره ۴٫۳ از ۵ را در این سایت کسب کرده است.

Injustice 2
Injustice 2

داستان بازی ادامه ورژن و نسخه اول می باشد ، در ورژن و نسخه اول بازی شاهد بودیم که بعد از مسوم شدن سوپرمن توسط جوکر ، شهرستان را به آشوب کشاند و همچنین خانواده ی خود را به کشتن و قتل رساند و همچنین گروهی از ابرقهرمانان برای نجات جانشان بایستی با سوپرمن مبارزه می کردند. حال ورژن و نسخه ی دوم بازی در مورد اتحاد بتمن و همچنین گروهی از ابرقهرمان ها می باشد که در تلاش خواهند بود تا با سوپرمن مبارزه کنند و همچنین زمین را به حالت قبلی خود بازگردانند و همچنین بایستی در این راه با بسیاری از اشخاص حامی سوپرمن مبارزه نمایند. در این ورژن و نسخه از بازی ابرقهرمان هایی نظیر اتراسیدس ، سوپرگیرل ، آکوامن ، بتمن ، سوپرمن و همچنین … حضور دارند.

Injustice 2
Injustice 2

گیم پلی بازی بصورت مبارزه ای می باشد و همچنین تو در هر مرحله بایستی با یکی از حامیان سوپرمن مبارزه کنید ، در هنگام مبارزات خود می توانید از حرکات منحصربفردی بهره بری و استفاده کنید. با پیروزی در مبارزات خود ، جوایزی را دریافت خواهید کرد که با بهره بری و استفاده از آن هم ها می توانید ابرقهرمان های بازی را آپگرید نمایید و همچنین برای آن هم ها لباس های مختلفی را تهیه کنید. بازی از لحاظ بصری و همچنین گرافیکی بسیار خوب طراحی شده است ، در طراحی محیط ها و همچنین کاراکترهای بازی به کوچکترین جزئیات نیز دقت شده است و همچنین سازندگان را بایستی در طراحی گرافیک اچ دی و همچنین صداگذاری مهیج بازی تحسین نمود.

توجه: بازی بصورت آنلاین می باشد و همچنین در صورت گیر کردن بازی در قسمت بارگذاری اولیه از فیلت-ر شکن بهره بری و استفاده نمایید.

تصاویر بازی Injustice 2 :

دانلود بازی Injustice 2

دانلود فایل نصبی بازی Injustice 2

دانلود فایل دیتای بازی Injustice 2

معرفی و همچنین دانلود بازی مبارزه ای Injustice 2 ورژن و نسخه ۲٫۲٫۶ + دیتا

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی مبارزه ای Injustice 2 ورژن و نسخه ۲٫۲٫۶ + دیتا در تاریخ ۲۷ October 2018 | 4:12 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …