خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Troll Face Quest Video Games

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Troll Face Quest Video Games

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Troll Face Quest Video Games

|معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Troll Face Quest Video Games از پویش سافت

Troll Face Quest Video Games از بازی های محبوب و همچنین جذاب و جالب اندرویدی در سبک پازل می باشد که تو را برای حل معماهای چالشی فرا می خواند ، این بازی همچنین و علاوه بر جنبه ی سرگرمی یکی از بازی های جذاب و جالب و خنده دار نیز به شمار می رود زیرا بسیاری از کاراکترهای معروف دنیای بازی های رایانه ای را نیز به سخره می گیرد. این بازی پازل موفق شده است در پلی استور نمره بسیاره خوب ۴٫۶ از ۵ را کسب کند و همچنین همچنین رکورد ۱۰ میلیون دانلود را از خود بجای بگذارد و همچنین اکثر اشخاص نمره کامل را به این بازی داده اند و همچنین نظرات مثبتی را در مورد این بازی داشته انذ.

Troll Face Quest Video Games
Troll Face Quest Video Games

همانطور که در بالا اشاره کردیم گیم پلی بازی بصورت حل معماهای متنوع و گوناگون و مختلف می باشد که در بیش از سی مرحله ی جذاب و جالب و همچنین سرگرم کننده تو را به سراغ شخصیت های معروف بازی های رایانه ای می برد. سازندگان بازی اسم شخصیت هایی که در این بازی با آن هم روبرو خواهید شد را ذکر نکرده اند ولی نوید این موضوع را داده اند که با بازی کردن بازی سوپرایز خواهید شد و همچنین لحظات مفرحی را خواهید داشت ، البته برخی از شخصیت های معروفی که در این بازی حضور دارند ، ماریو ، انگری بیردز و همچنین … می باشند.

Troll Face Quest Video Games
Troll Face Quest Video Games

این بازی دارای لیدبرد یا جدول رده بندی کاربران نیز می باشد و همچنین تو می توانید با سایر اشخاص در سراسر جهان رقابت کنید. همانطور که در قبل اشاره کردیم بازی دارای بیش از سی مرحله می باشد که همین موضوع سبب شده است بازی از حیث محیط ها دارای تنوع خوبی باشد و همچنین بازی دچار یکنواختی نشود. گرافیک بازی نیز بسیار خوب و همچنین منحصربفرد طراحی گردیده است که سبب شده است بازی دوست داشتنی و جذاب تر از قبل می شود.

تصاویر بازی Troll Face Quest Video Games :

دانلود بازی Troll Face Quest Video Games :

دانلود فایل با لینک مستقیم

 

 

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Troll Face Quest Video Games

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Troll Face Quest Video Games در تاریخ ۲۵ October 2018 | 3:36 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …