خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی Parkour Simulator 3D

معرفی و همچنین دانلود بازی Parkour Simulator 3D

معرفی و همچنین دانلود بازی Parkour Simulator 3D

|معرفی و همچنین دانلود بازی Parkour Simulator 3D از پویش سافت

Parkour Simulator 3D از بازی های جذاب و جالب اندرویدی در سبک شبیه ساز می باشد که توانسته به خوبی ورزش پارکور را شبیه سازی نماید ، این بازی شبیه ساز پارکور یکی از بازی های محبوب پلی استور نیز به شمار می رود و همچنین به تا حال بیش از ۵ میلیون بار در این سایت دانلود گردیده است.

Parkour Simulator 3D
Parkour Simulator 3D

گیم پلی این بازی شبیه ساز بدین صورت است که تو در نقش یک پارکور کار حرفه ای بایستی در محیط های متنوع و گوناگون و مختلف از موانع گوناگون عبور نمایید و همچنین امتیاز و همچنین پول خود را برای خرید آیتم های جدید جمع آوری نمایید. در واقع گیم پلی این بازی ممخلوطی از بازی های رانر و همچنین پارکور می باشد و همچنین برای موفقیت در آن هم بایستی سرعت عمل و همچنین دقت بالایی داشته باشید. در شروع هر مرحله در بالا و همچنین سمت چپ صفحه نمایش دو آیتم چک پوینت و همچنین تایمر وجود دارد که در واقع مدت زمانی که بایستی مسیر خود را به پایان برسانید و همچنین تعداد نقاطی که بایستی از آن هم ها عبور نمایید را نشان می دهد.

Parkour Simulator 3D
Parkour Simulator 3D

کنترل کاراکتر بازی با بهره بری و استفاده از جوی استیک هایی که بر روی صفحه نمایش قرار دارند می باشد که هدایت کاراکتر بازی را برای تو آسان می سازد. با پیشرفت در بازی سطح تو نیز بالا می رود و همچنین می توانید تجربه و مهارت بالا های خود را ارتقاء ببخشید تا در هنگام عبور از موانع متنوع و گوناگون و مختلف بتوانید از حرکات منحصربفردی بهره بری و استفاده نمایید. اکثر مراحل بازی در ساختمان های بلند و همچنین نیمه کاره و همچنین پر از موانع متنوع و گوناگون و مختلف جریان دارند. با بالا رفتن مراحل ، چالش های بازی برای تو بیشتر می شوند و همچنین با مراحل سخت تری سروکار خواهید داشت که برای موفقیت در آن هم ها بایستی چندین دست بازی کنید تا بتوانید مرحله را با موفقیت پشت سر بگذارید.

تصاویر بازی Parkour Simulator 3D :

دانلود بازی Parkour Simulator 3D :

دانلود فایل نصبی بازی

دانلود فایل دیتای بازی

معرفی و همچنین دانلود بازی Parkour Simulator 3D

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی Parkour Simulator 3D در تاریخ ۲۱ October 2018 | 1:01 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …