خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ورزشی New Star Manager

معرفی و همچنین دانلود بازی ورزشی New Star Manager

معرفی و همچنین دانلود بازی ورزشی New Star Manager

|معرفی و همچنین دانلود بازی ورزشی New Star Manager از پویش سافت

New Star Manager از بازی های جذاب و جالب اندرویدی در سبک مدیریتی و همچنین ورزشی می باشد که در آن هم بایستی یک باشگاه فوتبال را مدیریت نمایید و همچنین آن هم را به پیشرفت و همچنین موفقیت برسانید. این بازی ورزشی به تا حال بیش از ۱۰۰ هزار بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین نمره خوب ۴٫۱ از ۵ را نیز کسب کرده است.

New Star Manager
New Star Manager

همانطور که در بالا اشاره کردیم در ابتدای بازی تو هدایت یک باشگاه فوتبال به نام new star را به دست خواهید گرفت که بایستی آن هم را در قسمت و بخش های مختلفی مدیریت نمایید. بطور کلی گیم پلی بازی به دو قسمت و بخش پیش از هر مسابقه و همچنین در حین مسابقه می باشد. در قبل از هر مسابقه بایستی کارهایی نظیر خرید بازیکن در فصل نقل و همچنین انتقالات ، خرید تجهیزات متنوع و گوناگون و مختلف برای باشگاه ، ساختن ساختمان های متنوع و گوناگون و مختلف شامل استعداد یابی برای باشگاه ، استخدام سرپرست و همچنین مربی های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین … را انجام دهید. در هنگام بازی نیز بایستی مثل یک مربی برای تیم خود یک تاکتیک مناسب بچینید و همچنین در زمان های متنوع و گوناگون و مختلف با توجه به شرایط بازی تاکتیک و همچنین ترکیب خود را عوض کنید ، البته در حین مسابقه کنترل بازیکنان برای پاس دادن و همچنین شوت کردن به وسیله ی دکمه ها و همچنین فلش های مختلفی که بر روی آن هم ها مشخص است به دست ی خودتان می باشد.

New Star Manager
New Star Manager

بعد از پایان هر مسابقه در صورت برد از طرف اسپانسرها و همچنین هیئت مدیره خود مبالغی را دریافت خواهید کرد که با بهره بری و استفاده از آن هم می توانید آیتم های مختلفی را برای باشگاه خود بخرید. هر کدام از ساختمان هایی که در باشگاه خود می سازید به تو کارت های مختلفی ارائه می دهند که می توانید این کارت ها را بر روی بازیکنان خود اعمال نمایید ، بعنوان مثال با بهره بری و استفاده از این کارت های می توانید اقتدار و قدرت شوت زنی و همچنین یا سرعت بازیکنان را بهبود ببخشید.

تصاویر بازی New Star Manager :

دانلود بازی New Star Manager :

معرفی و همچنین دانلود بازی ورزشی New Star Manager

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی ورزشی New Star Manager در تاریخ ۱۸ October 2018 | 2:19 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …