خانه / دانلود نرم افزار اندروید / پاک کردن کامل فایل از اندروید بدون امکان بازیابی + ویدیو

پاک کردن کامل فایل از اندروید بدون امکان بازیابی + ویدیو

پاک کردن کامل فایل از اندروید بدون امکان بازیابی + ویدیو

|پاک کردن کامل فایل از اندروید بدون امکان بازیابی + ویدیو از پویش سافت

بسیاری از ما ها عکسهای شخصی یا فیلمهای شخصی بسیاری روی گوشی خود داریم و همچنین همه ما میدانیم که تمامی فایل های حذف شده قابل بازیابی و همچنین بازگردادن خواهند بود . شاید بخواهیم که گوشی خود را بفروشیم یا بخواهیم آن هم فایل را بطور کامل نبود کنیم که این کار توسط برنامه جذاب و جالب و خوب های پیشفرض گوشی ممکن نیست . امروز ما با معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب Complete Delete از تیم Bored Hacker این مشکل تو را بطور کامل حل خواهیم کرد . این برنامه جذاب و جالب و خوب بسیار قوی می تواند فایل های تو را بصورت دائمی و همچنین بدون امکان بازیابی حذف کند . برنامه جذاب و جالب و خوب کامپلت دیلیت توسط یک تیم برنامه جذاب و جالب و خوب نویس هکر ساده ساخته شده و همچنین کارایی آن هم بسیار دقیق و همچنین بدون نقص است  . در ادامه ما آموزش قدم به قدم حذف فایل ها را به تو دادیم و همچنین می توانید از آن هم بهره بری و استفاده کنید .

شیوه کار برنامه جذاب و جالب و خوب

این برنامه جذاب و جالب و خوب صرفا جهت حذف دقیق و همچنین کامل فایل ها روی حافظه تو است . این برنامه جذاب و جالب و خوب فایل های تو را در ۳ درجه کم متوسط و همچنین زیاد می تواند حذف کند که در درجه زیاد آن هم کمی ممکن است حذف قایل زمان بیشتری ببرد ولی در عوض می تواند فایل تو را بصورت کامل حذف کند بطوری که هیچ برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین دستگاه ریکاوری (بازیابی) کننده ای نتواند آن هم فایل را بازیابی کند .

نصب برنامه جذاب و جالب و خوب Complete Delete

برنامه جذاب و جالب و خوب Complete Delete کمتر از ۱ مگابایت حجم دارد و همچنین صرفا جهت حذف کامل و همچنین دقیق برنامه جذاب و جالب و خوب ساخته شده است همچنین این برنامه جذاب و جالب و خوب می تواند روی تمامی دستگاه های اندرویدی با اندروید ۴٫۰ و همچنین بالاتر نصب می شود و همچنین اجرا می شود . این برنامه جذاب و جالب و خوب را بطور مستقیم از لینک زیر دانلود و همچنین نصب کنید .

 

دانلود اپلیکیشن Complete Delete

پیکربندی برنامه جذاب و جالب و خوب

ویدیو آموزش پیکر بندی و همچنین حذف فایل با برنامه جذاب و جالب و خوب Complete Delete

 

قبل از شروع آموزش ابتدا باید یسری تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب را مطابق میل خود تنظیم کنید تا بتوانید فایل های خود را بصورت کامل حذف کنید . باید سطح حذف برنامه جذاب و جالب و خوب را به آخرین سطح یعنی High ببرید تا فایل های تو بصورت دقیق و همچنین کامل حذف شوند .

برای این کار ابتدا باید وارد تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب شوید . برای وارد شدن به تنظیمات روی دکمه سه نقطه در بالای صفحه کلیک کنید .

سپس اولین گزینه یعنی Settings را باز کنید تا با صفحه زیر رو به رو شوید .

  • Low Level : با انتخاب این قسمت می توانید کمترین لول و همچنین سطح حذف فایل را انتخاب کنید . در صورتی که این قسمت را انتخاب کنید ، در کنار زمان بسیار کم و همچنین دقت بسیار کم ، احتمال بازیابی فایلتان نیز زیاد است و همچنین فایل کامل حذف نمی می شود .
  • Medium Level : با انتخاب این قسمت می توانید یک حذف با دقت متوسط را داشته باشید . در صورتی که در این لول پاک کنید حذف فایل تو کمی از سطح قبل بیشتر زمان می برد ولی نمی قدرت گفت که فایل کامل حذف شده و همچنین قابل بازیابی نمی باشد .
  • High Level : با انتخاب این قسمت می توانید بیشترین دقت در حذف فایل را داشته باشید . در این قسمت بیشترین زمان حذف فایل را دارید و همچنین کمی طولانی است . این لول می تواند فایل تو را بطور کامل و همچنین بدون امکان بازیابی از روی حافظه اندرویدی تو حذف کند .

سپس گزینه آخر یعنی High Level را انتخاب کنید و همچنین تیک بزنید تا بتوانید یک حذف کننده بدون ریکاوری داشته باشید .

سپس تیک گزینه Remember Choice که در آخر  این لیست قرار دارد را بزنید و همچنین تایید OK کنید بدین ترتیب برنامه جذاب و جالب و خوب را برای حذف دقیق فایل ها تنظیم کرده اید .

آموزش حذف فایل

بعد از پیکربندی برنامه جذاب و جالب و خوب باید یک فایل را در این برنامه جذاب و جالب و خوب انتخاب کنید و همچنین آن هم را حذف کنید . این فایل می تواند از روی حافظه داخلی تو باشد یا از روی کارت SD .

بعد از بازگشت به برنامه جذاب و جالب و خوب فایل خود (آهنگ ، فیلم ، عکس ، موزیک و همچنین … ) را بیابید و همچنین با تیک زدن کادر کنار آن هم ، آن هم را انتخاب کنید .

سپس دکمه Erase (پاک کردن) بزنید تا فایل تو پاک می شود و همچنین با هشدار زیر رو به رو شوید .

این پیغام به تو هشدار می دهد که فایل تو حذف خواهد شد و همچنین غیر قابل بازیابی می باشد . دقت داشته باشید که باید سطح انتخابی تو نیز در این صفحه آن هم High باشد . سپس فایل تو کامل حذف خواهد شد .

پاک کردن کامل فایل از اندروید بدون امکان بازیابی + ویدیو

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

پاک کردن کامل فایل از اندروید بدون امکان بازیابی + ویدیو در تاریخ ۱۵ October 2018 | 12:20 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …