خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید و همچنین آنلاین Jump Arena

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید و همچنین آنلاین Jump Arena

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید و همچنین آنلاین Jump Arena

|معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید و همچنین آنلاین Jump Arena از پویش سافت

Jump Arena یکی از بازی های جدید آنلاین و همچنین رقابتی اندرویدی در سبک آرکید می باشد که ورژن و نسخه ای اولیه ی آن هم به تازگی در پلی استور قرار گرفته است و همچنین بازخوردهای مثبتی از طرف مخاطبان دریافت کرده است بطوریکه به تا حال نمره بسیار خوب ۴٫۷ از ۵ را کسب کرده و همچنین بیش از ۱۰۰ هزار بار نیز دانلود گردیده است.

Jump Arena
Jump Arena

این بازی آرکید داستان خاصی ندارد و همچنین تو از آن هم ابتدای شروع بازی ، وارد گیم پلی آن هم خواهید شد. البته قبل از شروع اصلی بازی به یک قسمت و بخش تمرینی وارد خواهید شد که گیم پلی و همچنین مکانیزم های کلی بازی به تو آموزش داده خواهد شد. بطور کلی گیم پلی بازی بدین صورت است که دو بازیکن بصورت آنلاین در یک محیط بسته که دارای ارتفاعی بلند همراه با سکوهای متعدد قرار می گیرند و همچنین بایستی در زمان مشخصی  خود را از پایین ترین سطح که در واقع سطح زمین می باشد را به بالاترین سطح برسانند. در صورتی که در پایان زمان مشخص نیز نتوانید خود را بالاترین سطح برسانید نیز اشکالی ندارد بلکه فردی که ارتفاع بیشتری را بالا رفته باشد در واقع برنده ی بازی می باشد.

Jump Arena
Jump Arena

پیشروی و همچنین بالا رفتن از سکوها به این آسانی ها نمی باشد بلکه برای تو چالش هایی را نیز دارد ، بعنوان مثال زمانی که تو بازی را شروع می کنید و همچنین شروع به پریدن می کنید یک ماده ی مذاب از سطح زمین شروع به بالا آمدن می کند که در صورت افتادن در آن هم ها بازنده خواهید شد و همچنین یا برخی از سکوهای بازی دارای حالتی چسبنده خواهند بود که نمی گذارند تو به بالاتر بروید ، البته در این میان سکوهایی با خاصیتی فنری نیز وجود دارند که با پریدن بر روی آن هم ها می توانید ارتفاع بیشتری را بالا بروید.

تصاویر بازی Jump Arena

دانلود بازی Jump Arena :

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید و همچنین آنلاین Jump Arena

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید و همچنین آنلاین Jump Arena در تاریخ ۱۲ October 2018 | 5:08 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …