خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ایجاد دکمه میانبر روی صفحه نمایش اندروید + ویدیو

ایجاد دکمه میانبر روی صفحه نمایش اندروید + ویدیو

ایجاد دکمه میانبر روی صفحه نمایش اندروید + ویدیو

|ایجاد دکمه میانبر روی صفحه نمایش اندروید + ویدیو از پویش سافت

ما هر روز خدا در گوشی اندرویدی خود بسیاری از قسمت و بخش های مثل وای فای یا داده همراه ، نور صفحه یا چرخش صفحه و همچنین … را فعال یا غیرفعال می کنیم که برای فعالسازی هر کدام باید وارد قسمت و بخش مورد نظر آن هم شد که می تواند وقت گیر باشد و همچنین یا تو از فعال کردن آن هم منصرف شوید . امروز ما با معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب تاچ بار Touch Bar مشکل تو را بطور کامل حل خواهیم کرد . این برنامه جذاب و جالب و خوب می تواند میانبر هر قسمت و بخش از گوشی تو را در صفحه نمایش تو بیآورد و همچنین برای همیشه هر قسمت و بخش از گوشی (نور صفحه ، وای فای ، پخش موزیک و همچنین …) را درون نواری در پایین صفحه نمایش خود داشته باشید و همچنین از آن هم بهره بری و استفاده کنید . با بهره بری و استفاده از این برنامه جذاب و جالب و خوب ی توانید یک میانبر برای هر قسمت و بخش از گوشی حتی برنامه جذاب و جالب و خوب ها ایجاد کنید و همچنین از آن هم بهره بری و استفاده کنید . در ادامه کار با برنامه جذاب و جالب و خوب بطور کامل آموزش به همراه ویدیو آموزش داده شده است . با ما همراه باشید.

دریافت برنامه جذاب و جالب و خوب Touch Bar

برنامه جذاب و جالب و خوب ۳٫۶ مگابایتی TouchBar for Android Pro را به عنوان بهترین و همچنین کامل ترین برنامه جذاب و جالب و خوب در قسمت و بخش خود به شمار میرود این برنامه جذاب و جالب و خوب که زیاد معروف نیست بسیار کامل است و همچنین با بیش از ۵۰۰ دانلود در گوگل پلی توانسته رتبه ۴٫۴ را از ۵ کسب کند . این برنامه جذاب و جالب و خوب را دانلود و همچنین نصب نمایید

آموزش فعالسازی برنامه جذاب و جالب و خوب

آموزش ویدیویی کار و همچنین فعالسازی برنامه جذاب و جالب و خوب

 

بعد از نصب برنامه جذاب و جالب و خوب را اجرا کنید تا با صفحه زیر رو به رو شوید . در این صفحه باید ۳ دسترسی اصلی را به برنامه جذاب و جالب و خوب بدهید .

3 دسترسی اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب
۳ دسترسی اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب

برای این کار روی هر کدام کلیک کنید تا وارد تنظیمات مرتبط به قسمت و بخش مورد نظر شوید و همچنین بعد از یافتن اسم برنامه جذاب و جالب و خوب وارد قسمت و بخش برنامه جذاب و جالب و خوب شوید وسپس آن هم را فعال کنید . مثل تصویر زیر :

فعالسازی برنامه جذاب و جالب و خوب
فعالسازی برنامه جذاب و جالب و خوب

بعد از دادن اجازهه دسترسی به برنامه جذاب و جالب و خوب ، برنامه جذاب و جالب و خوب فعال می می شود و همچنین می توانید برای بهره بری و استفاده از آن هم وارد آن هم شوید .

در اینجا گزینه های بسیاری دیدن می کنید که ما به ترتیب تمامی این قسمت و بخش ها و همچنین گزینه ها را به تو توضیح خواهیم داد .

قسمت و بخش اول :  Configurations (پیکر بندی)

در این قسمت و بخش تو گزینه هایی برای پیکربندی کلی برنامه جذاب و جالب و خوب دیدن خواهید کرد که در ادامه هر قسمت و بخش را به تو توضیح خواهیم داد .

Configurations (پیکر بندی)
Configurations (پیکر بندی)

Shortcut on home screen میانبر روی صفحه اصلی : با انتخاب این قسمت و بخش می توانید یک شرت کات و همچنین میانبر برنامه جذاب و جالب و خوب روی صفحه اصلی گوشی خود ایجاد کنید و همچنین دسترسی به برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین دکمه ها را سریع تر کنید .

Hide navigation bar پنهان کردن نوار دکمه ها : این قسمت و بخش که نیاز به روت دارد می تواند نوار هایی مثل نوار دکمه ها (برای گوشی هایی که دکمه فیزیکی ندارند) را پنهان کند تا مزاحم تو نشود .

Compact Modes حالت جمع شدن نوار : در این قسمت و بخش بسیار جذاب و جالب می توانید نوار این برنامه جذاب و جالب و خوب را مخفی کنید و همچنین در یک دکمه جمع کنید . با این کار این نوار همیشه و همچنین هرجا مزاحمتان نخواهد بود و همچنین در صورت نیاز می توانید آن هم را باز یا بسته کنید .

حالت جمع شدن نوار
حالت جمع شدن نوار

Options for compact mode تنظیمات حالت جمع : این قسمت و بخش که مروبط به قسمت و بخش قیبل میباشد می تواند منوی جمع یا باز تو را بصورت اتوماتیک مخفی کند ، یعنی بعد از مدتی انتخابی منوی ظاهری در صورتی که از آن هم بهره بری و استفاده نشود جمع و همچنین مخفی می می شود .

Vibration  لرزش : این قسمت و بخش که مروبط به قسمت و بخش قیبل میباشد می تواند منوی جمع یا باز تو را بصورت اتوماتیک مخفی کند ، یعنی بعد از مدتی انتخابی منوی ظاهری در صورتی که از آن هم بهره بری و استفاده نشود جمع و همچنین مخفی می می شود .

Lock screen صفحه قفل : در این قسمت و بخش می توانید منوی جدید را در صفحه قفل هم دیدن کنید و همچنین با فعال کردن این گزینه منوی این برنامه جذاب و جالب و خوب در صفحه قفل نیز قابل بهره بری و استفاده میباشد .

Start after bot  فعال شدن برنامه جذاب و جالب و خوب بعد از ریست  : در صورتی که گزینه این قسمت و بخش را فعال کنید ، برنامه جذاب و جالب و خوب بعد از هر بار ریست گوشی تو بصورت خودکار فعال می می شود و همچنین نیاز به فعالسازی آن هم نیست .

Start after bot  فعال شدن برنامه جذاب و جالب و خوب بعد از ریست
Start after bot

قسمت و بخش دوم :  Customizations (شخصی سازی تم برنامه جذاب و جالب و خوب)

در این قسمت و بخش گزینه هایی برای تغیر رنگ دکمه ها وجود دارد . در اینجا می توانید برای دکمه های موجود در این منو رنگ انتخاب کنید و همچنین یا عکس و همچنین آیکون آنها را تغیر دهید و همچنین مطابق سلیقه خود تنظیم کنید .

یکی از گزینه های دیگر این قسمت و بخش ، تایین نام هر آیکون و همچنین دکمه هست . در صورتی که نمایش نام دکمه را فعال کرده باشید می توانید نامی دلخواه برای دکمه های این منو انتخاب کنید تا نمایش داده شوند .

Customizations (شخصی سازی تم برنامه جذاب و جالب و خوب)
Customizations (شخصی سازی تم برنامه جذاب و جالب و خوب)

قسمت و بخش سوم : docks (دکمه ها)

در این قسمت و بخش می توانید دکمه های موجود در این منو را شخصی سازی کنید . گزینه های زیادی برای انتخاب دکمه ها وجود دارد و همچنین همچنین این منو دارای صفحه هایی میباشد که با اسکرول کردن آن هم نمایش داده می شوند و همچنین می توانید با تنظیمات این قسمت و بخش آنها را مطابق میل خود تنظیم کنید .

 docks دکمه ها
docks دکمه ها

Docks Order ترتیب منو ها : در این قسمت و بخش می توانید ترتیب صفحه های منو را شخصی سازی کنید . همانطور که می دانید برای هر قسمت و بخش از گوشی یک صفحه (صفحه پخش موزیک ، صفحه تنظیمات دیتا و همچنین …) جدا وجود دارد و همچنین میتوانید ترتیب آن هم ها را در این قسمت و بخش تعیین کنید .

Button Docks دکمه های منو : در این قسمت و بخش می توانید دکمه های هر صفحه منو را شخصی سازی کنید . می توانید یک آیکون ، نام ، دستور و همچنین ساخت یک منو جدید با برنامه جذاب و جالب و خوب های دلخواه ایجاد کنید و همچنین آن هم را در لیتس منو های خود اضافه کنید .

 دکمه های منو
دکمه های منو

Music Docks دکمه موزیک  : در این قسمت و بخش می توانید تنظیمات مرتبط به صفحه و همچنین دکمه پخش موزیک در صفحه های این برنامه جذاب و جالب و خوب را تغیر دهید و همچنین تنظیمات آن هم را مطابق میل خود تنظیم کنید .

Widget Docks دکمه های ویجت : در این قسمت و بخش می توانید ویجت ها را به عنوان یک صفحه جدید در این برنامه جذاب و جالب و خوب ایجاد کنید و همچنین در میان صفحه های این منو دیدن و همچنین بهره بری و استفاده کنید . ویجدت ها در این قسمت و بخش بطور دقیق نمایش داده میشوند .

 در نهایت

در نهایت که برنامه جذاب و جالب و خوب را مطابق سلیقه و همچنین میل خود تنظیم کردید باید ان را فعال کنید تا روی گوشی تو فعال باشد و همچنین از آن هم بتوانید بهره بری و استفاده کنید . برای فعالسازی برنامه جذاب و جالب و خوب باید روی دکمه ای که مثل دکمه Play در ابتدای صفحه وجود داشت کلیک کنید تا بلا فاصله برای تو فعال و همچنین قابل بهره بری و استفاده باشد .

دکمه اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب
دکمه اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب

و همچنین سپس :

دکمه نمایشی
دکمه نمایشی

ایجاد دکمه میانبر روی صفحه نمایش اندروید + ویدیو

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

ایجاد دکمه میانبر روی صفحه نمایش اندروید + ویدیو در تاریخ ۱۰ October 2018 | 8:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …