خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز My Hospital

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز My Hospital

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز My Hospital

|معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز My Hospital از پویش سافت

My Hospital از بازی های جدید و همچنین جذاب و جالب اندرویدی در سبک شبیه سازی می باشد که از بازی های محبوب پلی استور نیز به شمار می رود بطوریکه به تا حال بیش از ۵ میلیون بار در این سایت دانلود گردیده است و همچنین امتیاز خوب ۴٫۳ از ۵ را کسب کرده است. همانطور که از نام این بازی شبیه ساز مشخص است تو بایستی در این بازی بیمارستان خودتان را راه اندازی کرده و همچنین آن هم را مدیریت کنید و همچنین بیمارهای متنوع و گوناگون و مختلف را طبابت نماید.

My Hospital
My Hospital

همانطور که در بالا اشاره کردیم گیم پلی این بازی بدین صورت است که در ابتدا بایستی بیمارستان خود را با قسمت های مختلفی مانند آزمایشگاه ، مطب پزشکان ، اتاق عمل و همچنین … دایر کنید و همچنین سپس قسمت و بخش های متنوع و گوناگون و مختلف آن هم را مدیریت نمایید و همچنین بیماران را با بیمارهای متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین حتی با مزه مداوا نمایید. همچنین تو می توانید در محیط بیمارستان خود یک باغچه کوچک درست کنید و همچنین در آن هم گیاهان دارویی مختلفی را کشت نمایید و همچنین اکسیرهای مختلفی را تهیه نمایید که با بهره بری و استفاده از آن هم ها می توانید بیش از ۸۰ بیماری عجیب و همچنین با مزه را مداوا کنید.

My Hospital
My Hospital

یکی از موارد دیگری که بایستی در بازی به آن هم توجه کنید ، ایجاد یک محیط مناسب و همچنین آرام برای بیماران می باشد تا احساس کنند در منزل و خانه ی خود بسر می برند ، بدین منظور بایستی از دکوراسیون های مختلفی که در بازی وجود دارد بهره بری و استفاده کنید تا محیطی زیبا و همچنین آرامش قسمت و بخش را درست کنید. با پیشرفت در بازی و همچنین بالا بردن سطح خود می توانید قسمت های جدیدی را به بیمارستان خود اضافه نمایید و همچنین بیماری های جدیدی را مداوا نمایید. تو می توانید این بازی را با دستانتان نیز بازی کنید و همچنین با آن هم ها مبادلات مختلفی را نیز در بازی انجام دهید.

تصاویر بازی My Hospital :

دانلود بازی My Hospital :

دانلود بازی ورژن و نسخه اصلی ۱٫۱٫۷۳

دانلود بازی ورژن و نسخه مود شده ۱٫۱٫۷۳

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز My Hospital

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی شبیه ساز My Hospital در تاریخ ۱۰ October 2018 | 5:09 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …