خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Where Shadows Slumber

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Where Shadows Slumber

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Where Shadows Slumber

|معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Where Shadows Slumber از پویش سافت

Where Shadows Slumber از بازی جدید اندرویدی در سبک ماجراجویی و همچنین پازل محور می باشد که نمره بسیار خوب ۴٫۸ از ۵ را در گوگل پلی کسب کرده است و همچنین همچنین به تا حال بیش از ۱۰۰ هزار بار در این سایت دانلود گردیده است.

Where Shadows Slumber
Where Shadows Slumber

داستان این بازی ماجراجویی روایتگر دنیایی تاریک است که تو در نقش قهرمان اصلی بازی سعی دارید تا نور و همچنین روشنایی را به آن هم بازگردانید. گیم پلی بازی بدین صورت است که تو بایستی خود ار نقطه ی شروع به نقطه ی پایانی برسانید و همچنین برای این کار بایستی معماهای پلتفرمر بازی را در طول مسیر خود حل نمایید. درواقع برای حل معماهای بازی بایستی به زاویه سایه خود و همچنین محیط دقت نمایید و همچنین از این طریق معماهای بازی را حل کنید ، بعنوان مثال ممکن است در گوشه ای از محیط یک کلید وجود داشته باشد که از دین تو پنهان باشد و همچنین تو بایستی با تنظیم و همچنین تغییر زاویه ی خود باعث نمایان شدن کلید مورد نظر شوید و همچنین یا اینکه در برخی از مکان ها ، مقداری از محیط خراب شده است و همچنین تو بایستی با تنظیم سایه ها ، محیط را بازسازی نمایید و همچنین سپس رد شوید. البته مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری به ذکر است که معماهای بازی بدین جا ختم نمی شوند و همچنین تو با چالش های دیگری نیز در طول بازی مواجه خواهید شد.

Where Shadows Slumber
Where Shadows Slumber

بازی دارای محیط های متنوع و گوناگون و مختلف و همچنین متنوعی می باشد که دارای طراحی هنری و همچنین گرافیکی خوبی می باشند. همچنین در طول بازی میان پرده های مختلفی برای تو به نمایش داده می می شود که در واقع تو را با داستان بازی بیشتر آشنا می سازد. در واقع معماهای بازی نیز به گونه ای طراحی شده اند که تو از داستان بازی لذت ببرید و همچنین چند ساعتی تو را سرگرم کند.

تصاویر بازی Where Shadows Slumber :

دانلود بازی Where Shadows Slumber :

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Where Shadows Slumber

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Where Shadows Slumber در تاریخ ۸ October 2018 | 12:15 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …