خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی چالشی Happy Glass

معرفی و همچنین دانلود بازی چالشی Happy Glass

معرفی و همچنین دانلود بازی چالشی Happy Glass

|معرفی و همچنین دانلود بازی چالشی Happy Glass از پویش سافت

Happy Glass از بازی های جذاب و جالب و همچنین چالشی اندرویدی می باشد که از بازی های محبوب گوگل پلی به شمار می رود بطوریکه به تا حال بیش از ۱۰ میلیون بار در این سایت دانلود گردیده است و همچنین همچنین این بازی چالشی نمره ی خوب ۴٫۳ از ۵ را نیز کسب کرده است.

Happy Glass
Happy Glass

گیم پلی بازی بدین صورت است که در صفحه ی اصلی بازی یک لیوان خالی و همچنین یک لوله ی را دیدن خواهید کرد که بایستی با بهره بری و استفاده از مدادی که در اختیاز دارید آب را با رسم مسیری از لوله به سمت لیوان برسانید تا آن هم را پر کنید. بعد از پر کردن ، لیوان چهره ی خوشحالی به خود می گیرد و همچنین تو ستاره دریافت خواهید کرد.

البته برای ترسیم مسیر آب کار تو به این سادگی ها نمی باشد زیرا هر چقدر که در مراحل بازی پیشروی می کنید با موانع و همچنین چالش های جدیدی روبرو خواهید شد که بایستی زمان بیشتری را برای پیدا کردن مسیر درست پیدا کنید.

یکی دیگر از چالش های دیگری که در بازی با آن هم روبرو هستید که در واقع چالش اصلی تو می باشد محدودیت خط کشی می باشد زیرا میزان شارژ کردن مداد تو برای ترسیم مسیر ۱۰۰ قسمت و بخش می باشد که با کشیدن خطوط از میزان آن هم کاسته می می شود.

Happy Glass
Happy Glass

در صورتی که برای رد کردن مرحله ای با چالش روبرو شوید می توانید از راهنمایی بازی یا آن هم hint بهره بری و استفاده نمایید که برای این کار بایستی سکه بپردازید ، برای بدست آوردن سکه در بازی چندین راه متنوع و گوناگون و مختلف از قبیل تماشای تبلیغات درون برنامه جذاب و جالب و خوب ای ، انجام چالش های هر روز خدا بازی ( این چالش حالت رکوردی دارد بدین صورت که بایستی لیوان های مختلفی را پر از آب کنید و همچنین هر چقدر تعداد بیشتری را بتوانید پر کنید سکه بیشتری دریافت خواهید کرد) و همچنین خرید سکه از طریق پرداخت درون برنامه جذاب و جالب و خوب ای بهره بری و استفاده نمایید.

تصاویر بازی Happy Glass :

دانلود بازی Happy Glass :

معرفی و همچنین دانلود بازی چالشی Happy Glass

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی چالشی Happy Glass در تاریخ ۶ October 2018 | 12:20 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …