خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش بازی Asphalt 9 – نحوه ارتقاء ماشین‌ها به بالاترین سطح ممکن در بازی

آموزش بازی Asphalt 9 – نحوه ارتقاء ماشین‌ها به بالاترین سطح ممکن در بازی

آموزش بازی Asphalt 9 – نحوه ارتقاء ماشین‌ها به بالاترین سطح ممکن در بازی

|آموزش بازی Asphalt 9 – نحوه ارتقاء ماشین‌ها به بالاترین سطح ممکن در بازی از پویش سافت


چگونه هر ماشین را در بازی Asphalt 9 به بالاترین سطح ممکن برسانیم

گرچه برای داشتن آن هم ماشین‌هایی که می‌خواهید باید میزان زیادی شانس داشته باشید، ولی باید توجه داشت بازی در بازی Asphalt 9 : Legends از یک سیستم بسیار سرراست برای باز کردن ماشین‌ها و همچنین ارتقاءشان بهره بری و استفاده می‌می شود. کافی است به مقدار و اندازه کافی blueprint جمع کنید و همچنین هر ماشینی که مد نظرتان است را آزاد کنید، و همچنین زمانی که وارد گاراژ تو شد، می‌توانید از اعتبار مالی که در مسابقات به دست آوردید هزینه کنید و همچنین سرعت، شتاب، هندلینگ و همچنین نیترو را ارتقاء دهید.

 آنچه شاید برای مبتدیان این بازی گیج‌کننده باشد، چگونگی رساندن هر ماشین به بالاترین سطح خود است و همچنین بیشترین سرعتی که می‌قدرت به آن هم دست پیدا کرد. این یک موضوع بسیار مهم است، زیرا بسیاری از ماشین‌ها، به ویژه آن هم‌هایی که در قسمت کمیاب ۵ یا ۶ ستاره خواهند بود، می‌توانند از آنچه ابتدا می‌خرید بسیار بهتر شوند و همچنین حتی به ماشین‌های از کلاس بالاتر خود غلبه کنند. در Asphalt 9 ، ارتقاء ماشین‌ها به بالاترین سطح و همچنین سرعت همیشه یک فرآیند سه مرحله‌ای است، هرچند که هر چه ماشین بهتر باشد، زمان و همچنین تلاش بیش‌تری در هر مرحله مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری است. این فرآیند را با توضیح آسان‌ترین مرحله شروع می‌کنیم. بنابراین در ادامه همراه وبسیات اندرویدزوم باشید.

جمع‌آوری Blueprint برای افزایش ستاره‌های ماشین

کلاس هر ماشین به روش خلاصه می‌تواند به تو بگوید این ماشین در برابر ماشین‌های دیگر چه وضعیتی خواهد داشت، ولی باید توجه داشت تعداد ستاره‌های یک ماشین شاخص، از میزان کمیابی آن هم و همچنین همچنین میزان پتانسیل آن هم برای بهتر شدن از وضعیت ابتدایی خود است. هر ماشین حداقل سه ستاره دارد، ولی باید توجه داشت بعضی نیز دارای ۶ ستاره خواهند بود.

به بیان ساده‌تر، آزاد کردن یک ماشین تنها ستاره اول آن هم را فعال می‌کند. برای باز کردن ستاره‌های بعدی باید برای به دست آوردن blueprint ها ادامه دهید و همچنین هر بار که این کار را انجام می‌دهید، سطح ماشین را بهبود بخشید. زمانی که تمام ستاره‌ها فعال شد، می‌توانید بالاترین درجه و همچنین مرتبه ماشین را دیدن کنید.

به روش مشخص در Asphalt 9 ، آن هم چه برای به کامل کردن ستاره‌ها باید انجام دهید، ماشین به ماشین متغایر و متفاوت است. به عنوان یک اصل کلی پیشنهاد می‌می شود هر چقدر می‌توانید رویدادها یا event های بازی را بازی کنید، زیرا به نظر می‌رسد این‌ها بهترین روش برای به دست آوردن blueprint در بازی باشند. به جز تعداد انگشت‌شماری از ماشین‌ها که blueprint هایشان در فصول حالت Career قرار دارد، blueprint سایر ماشین‌ها را می‌توانید با انجام این رویدادها به دست آورید.

خرج اعتبار برای ماکسیمم کردن هر چهار ویژگی

این کار در Asphalt 9 یک فرآیند مداوم است زیرا هر بار که تو درجه ستاره‌های ماشین را افزایش می‌دهید، می‌توانید امکاناتی برای هر یک از چهار ویژگی آن هم خریداری کنید. این کار باعث افزایش هر کدام از این ویژگی‌ها به یک میزان می‌می شود تا زمانی که به ستاره بعدی دست پیدا کنید. از آنجا که هر ارتقاء میزان بیشتری اعتبار نسبت به قبل نیاز دارد، این کار ممکن است برای ماشین‌های خیلی کمیاب بسیار هزینه‌بر باشد. این نقطه را در نظر داشته باشید که باید کم کم به ماکسیمم و همچنین نهایی کردن درجه ماشین نزدیک شد.

بهره بری و استفاده از بیش‌ترین تعداد Import Part در هر چهار ویژگی

احتمالا این موضوع را از قلم انداخته باشید. هر ماشین در بازی Asphalt 9 می‌تواند با Import Part هایی تجهیز می شود تا میزان سرعت، شتاب، کنترل یا نیترو افزایش یابد. این تجهیزات از طرق متنوع و گوناگون و مختلف مانند پک‌های پاداش در رویدادها یا فصول چند نفره یا از طریق پک‌هایی که در فروشگاه باز می‌شوند قابل دستیابی خواهند بود. برخی از import part ها را می‌قدرت از طریق حالت Career نیز به دست آورد.

اضافه کردن import part ها برای بهبود یک ویژگی مهم است، این را نیز در نظر داشته باشید که هر بار تجهیز ماشین به این امکانات هزینه دارد. این طرح کلی بازی را دنبال کنید و همچنین بدین ترتیب خواهید توانسته بود هر ماشینی در بازی را به بالاترین سطح خود برسانید. برای دیدن سایر آموزش‌ها در ارتباط با بازی آسفالت ۹ می‌توانید به این لینک رفت و آمد و مراجعه کنید.

آموزش بازی Asphalt 9 – نحوه ارتقاء ماشین‌ها به بالاترین سطح ممکن در بازی

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آموزش بازی Asphalt 9 – نحوه ارتقاء ماشین‌ها به بالاترین سطح ممکن در بازی در تاریخ ۵ October 2018 | 4:55 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …