خانه / دانلود نرم افزار اندروید / ۳ روش حل مشکل خراب شدن دکمه Home گوشی + ویدیو

۳ روش حل مشکل خراب شدن دکمه Home گوشی + ویدیو

۳ روش حل مشکل خراب شدن دکمه Home گوشی + ویدیو

|۳ روش حل مشکل خراب شدن دکمه Home گوشی + ویدیو از پویش سافت

امروزه اکثر گوشیهای قدیمی و همچنین جدید دارای دکمه فیزیکی منزل و خانه Home می باشند . این دکمه که یکی از پر بهره بری و استفاده ترین دکمه های گوشی به حساب میرود قسمت و بخش خرابی آن هم به دلایل گوناگون بسیار بالاست . اصولا در کنار این دکمه ها ، دکمه های سیستمی دیگری وجود دارد که احتمال خرابی یا کندی آنها نیز بالاست . در این مطلب ما با معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب هایی تو را از شر هزینه تعمیرات خلاص می کنیم . با این روش می توانید آن هم دکمه ها را بصورت لمسی در صفحه نمایش گوشی خود ظاهر کنید یا بصورت دکمه ای شناور (قابل تغیر مکان با کشیدن آن هم) آن هم را در صفحه نمایش خود آورده و همچنین از آن هم بهره بری و استفاده کنید . در ادامه ما با معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب های متغایر و متفاوت این مشکل تو را به چندین روش متغایر و متفاوت برای سلیقه های متغایر و متفاوت حل کرده ایم . با ما همراه باشید .

دکمه ها سخت افزاری اندروید
دکمه ها سخت افزاری

روش اول و همچنین پیشنهادی | شبیه ترین برنامه جذاب و جالب و خوب

ویدیو معرفی و همچنین نحوه فعالسازی برنامه جذاب و جالب و خوب Navigation Bar

 

قبلا برنامه جذاب و جالب و خوب هایی در این زمینه معرفی کرده بودیم ، در صورتی که دوست دارید مثل سایر گوشی های اندرویدی بدون دکمه ، منوی دکمه ها را در پایین صفحه نمایش خود دیدن کنید و همچنین از آن هم بهره بری و استفاده کنید این برنامه جذاب و جالب و خوب بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب برای تو و همچنین جایگزین دکمه های فیزیکی شماست . با این دکمه ها می توانید به راحتی دکمه های فیزیکی گوشی خود را به داخل گوشی بیآورید و همچنین بدون بهره بری و استفاده از دکمه های فیزیکی از دکمه های ” بازگشت ، منو ، برنامه جذاب و جالب و خوب های باز ” بهره بری و استفاده کنید .

با تنظیم کردن این برنامه جذاب و جالب و خوب که در ادامه توضیح داده شده است می توانید دکمه های موجود در صفحه نمایش را برای جلوگیری از مزاحمت ، مخفی کنید ; بطوری که این منو با یک بار کشش از پایین گوشی به بالا نمایش داده می شود و همچنین همچنین بعد از مدت معینی باز پنهان می شود یا با اسکرول آن هم به پایین آن هم را پنهان کنید . بدین منظور دیگر نگران همسان نبودن گوشی خود با دکمه های درونی نباشید .

برنامه جذاب و جالب و خوب Navigation Bar
برنامه جذاب و جالب و خوب Navigation Bar

 آموزش فعالسازی

این برنامه جذاب و جالب و خوب برای فعالسازی نیاز به یک دسترسی دارد که ابتدای برنامه جذاب و جالب و خوب باید به آن هم بدهید تا بتواند کسب و کار خود را شروع کند . با ایت دسترسی برنامه جذاب و جالب و خوب می تواند فعال می شود و همچنین بعد از فعالسازی می توانید آن هم را  پیکر بندی و همچنین مطابق سلیقه خود آن هم را تنظیم کنید .

در ادامه بعد از فعالسازی برخی گزینه های مورد نیاز توضیح داده شده است که برای بهره بری و استفاده بهتر و همچنین سریع تر و همچنین زیبا تر تو مورد نیز است .

بعد از اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب با صفحه زیر مواجه خواهید شد . در این صفحه به تو گفته است که این برنامه جذاب و جالب و خوب برای فعالسازی نیاز به یک دسترسی دارد که از مسیر زیر می توانید این دسترسی را بدهید تا برنامه جذاب و جالب و خوب شروع به کار کند .

روی دکمه سبز رنگ Go to settings کلیک کنید تا برای اجازه دسترسی به برنامه جذاب و جالب و خوب وارد تنظیمات گوشی خود شوید .

صفحه آغازین برنامه جذاب و جالب و خوب
صفحه آغازین برنامه جذاب و جالب و خوب

سپس در این صفحه به دنبال اسم برنامه جذاب و جالب و خوب ” Navigation Bar “ بگردید و همچنین بعد از یافتن با انتخاب آن هم وارد آن هم شوید .

سپس برای اجازه دسترسی به برنامه جذاب و جالب و خوب ، گزینه موجود در این صفحه را فعال کنید و همچنین اخطار دریافتی را تایید کنید تا تیک این برنامه جذاب و جالب و خوب فعال می شود .

اجازه دسترسی به برنامه جذاب و جالب و خوب
اجازه دسترسی به برنامه جذاب و جالب و خوب

بعد از آن هم بصورت خودکار وارد برنامه جذاب و جالب و خوب می شوید یا خودتان شوید ; سپس دیدن می کنید که برنامه جذاب و جالب و خوب برای تو باز شده و همچنین گزینه های آن هم را دیدن می کنید .

در ابتدای صفحه دکمه فعالسازی برنامه جذاب و جالب و خوب را روشن کنید تا منو در پایین صفحه برای تو نمایش داده می شود .

روشن کردن برنامه جذاب و جالب و خوب
روشن کردن برنامه جذاب و جالب و خوب

معرفی امکانات

همانطور که قبل گفتیم این برنامه جذاب و جالب و خوب امکانت زیادی برای شخصی سازی دکمه ها دارد که می توانید با تنظیم کردن آن هم ها راحت تر و همچنین بهتر از برنامه جذاب و جالب و خوب بهره بری و استفاده کنید .

تم برنامه جذاب و جالب و خوب

برای انتخاب تم دکمه ها می توانید از قسمت و بخش تم Theme در برنامه جذاب و جالب و خوب بهره بری و استفاده کنید . در این قسمت و بخش تعداد زیادی از تم های متغایر و متفاوت برای سلیقه های متغایر و متفاوت وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید یا بصورت سفارشی هر دکمه را از یک تم انتخاب کنید . بدین منظور می توانید منویی زیباتر را داشته باشید .

انتخاب تم برنامه جذاب و جالب و خوب
انتخاب تم برنامه جذاب و جالب و خوب

انتخاب دستور دکمه ها

می توانید دستور دکمه ها را نیز شخصی سازی کنید . انتخاب کنید که با زدن دکمه بازگشت چه عملی انجام می شود .

برای مثال می توانید انتخاب کنید که با زدن دکمه بازگشت ، بجای عمل بازگشت عمل باز شدن تنظیمات انجام می شود و همچنین صفحه تنظیمات گوشی تو باز می شود .

انتخاب دستور دکمه ها
انتخاب دستور دکمه ها

برخی گزینه های مهم دیگر

در ابندای صفحه با کم و همچنین زیاد کردن مقدار Height منوی پایین صفحه را پهناور و بزرگ و همچنین کوچک کنید .

Color : در این قسمت و بخش می توانید رنگی برای زمینه دکمه ها انتخاب کنید . همچنین می توانید آن هم را بی رنگ و همچنین شفاف نیز کنید .

Lock the bar : با فعال کردن این گزینه منوی دکمه ها برای همیشه در پایین صفحه باقی خواهند ماند و همچنین پنهان نمی شوند .

Auto Hide : با فعال کردن این گزینه منوی دکمه ها بصورت اتوماتیک بعد از ۵ ثانیه بدون عمل پنهان خواهد شد که با کشیدن آن هم به سمت بالا باز ظاهر خواهند شد .

Vibrate on touch : با فعال کردن این گزینه ویبره برنامه جذاب و جالب و خوب فعال خواهد شد و همچنین با هر بار لمس دکمه ها مقداری لرزش احساس می کنید .

روش دوم  | آسان ترین برنامه جذاب و جالب و خوب

ویدیو معرفی و همچنین نحوه فعالسازی برنامه جذاب و جالب و خوب Home Button

 

برنامه جذاب و جالب و خوب قبل کاملا شبیه به دکمه های فیزیکی اندروید بود که همچنان در پایین صفحه نمایش و همچنین مورد بهره بری و استفاده قرار میگرفت . برنامه جذاب و جالب و خوب Home Button می تواند یک دکمه هوم کامل برای تو باشد که بصورت شناور می توانید مکان آن هم را با کشیدن آن هم عوض کنید تا مزاحتمان نشود . این برنامه جذاب و جالب و خوب نیز مثل برنامه جذاب و جالب و خوب قبل دارای امکانات شخصی سازی زیادی می باشد که می تواند بهترین ظاهر مورد سلیقه تو را داشته باشد . ابتدا برنامه جذاب و جالب و خوب را دانلود و همچنین نصب کنید .

برنامه جذاب و جالب و خوب Home Button
برنامه جذاب و جالب و خوب Home Button

آموزش فعالسازی

همانطور که در فیم آموزشی دیدن کردید این برنامه جذاب و جالب و خوب نیاز به هیچگونه فعالسازی و همچنین دسترسی خواصی ندارد و همچنین تنها با نصب آن هم می توانید برنامه جذاب و جالب و خوب را فعال کنید و همچنین از آن هم بهره بری و استفاده کنید . در ادامه برخی از ویژگی های برنامه جذاب و جالب و خوب و همچنین قسمت و بخش های برای برای بهره بری و استفاده بهتر و همچنین شخصی سازی معرفی شده است . می توانید آنها را مطابق میل خود تنظیم کنید .

معرفی امکانات برنامه جذاب و جالب و خوب

آیکون و همچنین شکل دکمه

در قسمت و بخش Change Home button icon می توانید ظاهر دکمه شناور منزل و خانه را تغیر دهید و همچنین یکی از گزینه های پیشنهادی برنامه جذاب و جالب و خوب انتخاب کنید .

آیکون و همچنین شکل دکمه
آیکون و همچنین شکل دکمه

مقدار و اندازه و همچنین سایز دکمه

در قسمت و بخش Change Home button Size می توانید اندازهای دکمه را تنظیم کنید . میتوانید یکی از سایز های کوچک ، متوسط و همچنین پهناور و بزرگ انتخاب کنید و همچنین همچنین می توانید با کشیدن انگشت مقدار و اندازه آن هم را مطابق میل خود تنظیم کنید .

مقدار و اندازه و همچنین سایز دکمه
مقدار و اندازه و همچنین سایز دکمه

معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب های مشابه :

همچنین می توانید لیست برنامه جذاب و جالب و خوب های بیشتری در این زمینه را در لینک زیر و همچنین در گوگل پلی دیدن کنید و همچنین بهترین برنامه جذاب و جالب و خوب از نظر خود انتخاب و همچنین نصب نمایید .

۳ روش حل مشکل خراب شدن دکمه Home گوشی + ویدیو

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

۳ روش حل مشکل خراب شدن دکمه Home گوشی + ویدیو در تاریخ ۳ October 2018 | 12:23 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …