خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش بازی Asphalt 9 – آزاد کردن ماشین‌های Class S در بازی آسفالت ۹

آموزش بازی Asphalt 9 – آزاد کردن ماشین‌های Class S در بازی آسفالت ۹

آموزش بازی Asphalt 9 – آزاد کردن ماشین‌های Class S در بازی آسفالت ۹

|آموزش بازی Asphalt 9 – آزاد کردن ماشین‌های Class S در بازی آسفالت ۹ از پویش سافت


بازی Asphalt 9 : Legends – نحوه باز کردن ماشین کلاس S

شرکت Gameloft در بازی Asphalt 9 : Legends کار جالبی برای تضمین این موضوع که هر ماشینی در گاراژ تو ارزش ارتقاء را دارد، انجام داده است. بعضی اوقات، رویداد‌های بازی صرفا محدود به یک ماشین خاص می‌شوند و همچنین حتی فصل‌های چند نفره نیز گاهی دارای محدودیت‌هایی خواهند بود. با این وجود، ماشین‌های Class-S در راس این موضوع قرار دارند.

شاید بتوانید ماشین رویاهایتان را در کلاس‌های پایین‌تر پیدا کنید (می‌توانید با یک لامبورگینی آوانتادور یا فراری لافراری داشته باشید)، ولی باید توجه داشت ماشین‌های Class-S ماشین‌هایی فراتر از رویاهای تو خواهند بود. در این قسمت صحبت از قیمت‌های ۷ رقمی در میان است. این ماشین‌ها سریعترین‌ها در بازی Asphalt 9 به شمار می‌آیند.

ماشین‌های کلاس‌های پایین‌تر شاید بعد از ارتقاء به سرعتی بیش از سرعت ابتدایی برخی ماشین‌های Class-S برسند، ولی باید توجه داشت هیچ‌گاه به سرعت‌های نهایی این دسته نخواهند رسید. به عنوان مثال، ماشین Trion Nemesis که حتی سریع‌ترین ماشین Class-S نیست در سطحی بالاتر از مرتبه نهایی هر ماشین Class-A شروع به کار می‌کند، حتی ماشین Pagani Huayra BC نیز از این قاعده مستثنا نیست.

از طرفی این خودروها را می‌خواهید و همچنین از طرفی نیز این‌ها را احتیاج دارید. برای تمام کردن حالت “My Career” داشتن این خوروها یک الزام است. خوشبختانه، روش‌هایی برای باز کردن این ماشین‌ها با جلو رفتن در بازی وجود دارد، گرچه pack luck نیز در این مورد دخیل خواهد بود. در ادامه همراه وبسایت اندرویدزوم باشید تا در این مقاله آموزشی نحوه باز کردن ماشین‌های کلاس اس را به تو آموزش دهیم. برای دیدن سایر آموزش‌های بازی آسفالت ۹ می‌توانید از این لینک بهره بری و استفاده کنید.

Lamborghini Centenario،  آسان‌ترین ماشین کلاس S  

لامبورگینی سنتناریو اولین ماشینی از این کلاس است که به دست خواهید آورد مگر اینکه تصمیم بگیرید با پرداخت پول این فرآیند را سرعت ببخشید. می‌توانید هر روز از طریق بازی با یک ماشین کلاس A در قسمت Daily Car Loot یک قدم به این لامبورگینی نزدیک‌تر شوید و همچنین روزی یک blueprint از این طریق به دست آورید.

تو می‌توانید این کار را از طریق مراحل My Career نیز انجام دهید و همچنین blueprint های این ماشین در این قسمت نیز وجود دارد، این به تو کمک می‌کند زودتر به هدف خود برسید یا حتی بعد از به دست آوردن این ماشین آن هم را ارتقاء دهید. ولی باید توجه داشت حتی در صورتی که یک بازیکن همیشگی و همچنین هرروزه بازی Asphalt 9 نیز نباشید نباید مشکلی برای به دست آوردن این ماشین کلاس S داشته باشید.

چگونگی باز کردن ماشین Icona Vulcano Titanium

به احتمال زیاد، این دومین ماشین کلاس S هست که وارد گاراژ تو خواهد شد. Vulcano در حالت My Career دارای blueprint هایی است، مقدار کافی برای این کار (۴۰ عدد) در این قسمت وجود دارد، حتی در صورتی که هرگز blueprint ای از طرق دیگر به دست نیاورید.

به روش مشخص، می‌توانید blueprint های این مورد و همچنین چند مورد دیگر را در فصول My Career زیر بیابید:

 • Class-S rookie
 • Class-S Pro (که برای این مورد باید ابتدا Class-S rookie را کامل کنید)
 • Euro Motors
 • Hyper Roam

قسمت سخت ماجرا این است که برای داشتن تمام blueprint ها به ماشین‌های کلاس S دیگر نیز نیاز پیدا خواهید کرد، ولی باید توجه داشت آن هم‌روش که مطرح شد، حداقل Lamborghini Centenario را دارید که میتواند بسیار به تو کمک کند.

نحوه باز کردن تمام ماشین‌های Class S دیگر در بازی Asphalt 9

صرف نظر از این موضوع که Gameloft به مرور زمان به تعداد ماشین‌های بازی خواهد افزود، لیست ماشین‌های کلاس S موجود در بازی Asphalt 9 همچنین و علاوه بر دو مورد مطرح شده به شرح زیر است:

 • Ferrari FXX K
 • W Motors Lykan Hypersport
 • Lamborghini Egoista
 • Trion Nemesis
 • Lamborghini Terzo Millennio
 • W Motors Fenyr Supersport
 • Koenigsegg Regera
 • Bugatti Chiron

از آنجایی که بررسی تک تک این ماشین‌ها به زمان زیادی نیازمند است، صرفا به بیان برخی موارد و نکات کلی در خصوص باز کردن این ماشینها خواهیم پرداخت.

ارتقاء گاراژ

تعداد blueprint ممکن جهت به دست آوردن از پک‌های موجود در فروشگاه، شامل موردی که هر چند ساعت یک بار به شکل رایگان در دسترس قرار می‌گیرد، زمانی که سطح گاراژ بالاتر باشد بهتر خواهد شد.

برنامه جذاب و جالب و خوب زمان‌بندی رویدادها را هر زمان که بازی می‌کنید بررسی کنید

 قطعا این پیشامد جدید که خود بازی می‌گوید بهترین راه پیشرفت در بازی Asphalt 9 بازی در رویدادها است، اهمیت بالای آن هم‌ها را به خوبی نشان می‌دهد. برخی  ماشین‌های کلاس S دارای blueprint هایی خواهند بود که در رویدادهای متنوع و گوناگون و مختلف ظاهر می‌شوند، و همچنین از طرفی برخی دیگر نیز صرفا از این راه قابل دستیابی خواهند بود. ماشین Trion Nemesis یک مثال خوب است، ولی باید توجه داشت هر ماشین دیگری که بر روی دکمه “Get Blueprint” آن هم می‌زنید و همچنین با پیام “This Item is Currently Unavailable” روبرو می‌شوید، جزء این دسته است، و همچنین این اکثر ماشین‌ها را در برمی‌گیرد.

آموزش بازی Asphalt 9 – آزاد کردن ماشین‌های Class S در بازی آسفالت ۹

۵ (۱۰۰%) ۲ votes

آموزش بازی Asphalt 9 – آزاد کردن ماشین‌های Class S در بازی آسفالت ۹ در تاریخ ۳ October 2018 | 5:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …