خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Summit Way

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Summit Way

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Summit Way

|معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Summit Way از پویش سافت

Summit Way از بازی های جذاب و جالب و همچنین جدید در سبک پازل می باشد که مدت زمان زیادی از عرضه آن هم نمی گذرد که با دارا بودن یک گیم پلی چالشی و همچنین اعتیاد آور می تواند برای مدت ها مخاطبین خود را سرگرم نماید.

Summit Way
Summit Way

گیم پلی این بازی پازل بدین صورت است که تو بایستی یک سری رشته کوه را با بهره بری و استفاده از پل به یکدیگر متصل نمایید و همچنین در واقع بایستی مسیر ابتدایی را به انتهایی برسانید. شاید در ابتدا این بازی برای تو ساده و همچنین فاقد چالش خاصی بنظر برسد ولی با چند دست بازی کردن دیدن خواهید کرد با وجود محدودیت هایی در تعداد پل ها ، عدم امکان اتصال دو پل به یک کوه  و همچنین … با یک بازی چالشی و همچنین نه چندان ساده روبرو هستید. بطور کلی این بازی دارای ۱۰ منطقه و همچنین ۷۲ مرحله می باشد که تو را با چالشی های مختلفی در طول مراحل خود مواجه می کند. در مراحل ابتدایی بازی که در واقع حکم مراحل تمرینی بازی می باشند و همچنین می خواهند تو را با کلیات گیم پلی بازی آشنا سازد ، چالش زیادی را پیش رو ندارید ولی با بالا رفتن مراحل دیدن خواهید کرد که بازی سخت تر می می شود.

Summit Way
Summit Way

در طول بازی با کوه های مختلفی روبرو خواهید شد که برای وصل کردن آن هم ها به یکدیگر بایستی استراتژی های مختلفی را در دستور کسب و کار خود قرار دهید بعنوان مثال برخی از کوه ها در بالایشان قلعه هایی قرار دارد که برای اتصال کردن پل خود به آن هم ها بایستی مقداری طلا به آن هم ها بدهید که برای بدست آوردن طلا بایستی معادنی را برای خود بدست بیاورید. گرافیک بازی در عین حال اینکه ساده می باشد زیبا و همچنین ستودنی طراحی شده است. البته بازی بدون موسیقی طراحی شده است که به تو کمک می کند در طول بازی تمرکز داشته باشید.

تصاویر بازی Summit Way :

دانلود بازی Summit Way :

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Summit Way

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی پازل Summit Way در تاریخ ۱ October 2018 | 5:27 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …