خانه / دانلود نرم افزار اندروید / آموزش تقویت آنتن دهی وای فای گوشی + ویدیو

آموزش تقویت آنتن دهی وای فای گوشی + ویدیو

آموزش تقویت آنتن دهی وای فای گوشی + ویدیو

|آموزش تقویت آنتن دهی وای فای گوشی + ویدیو از پویش سافت

امروزه اکثر ما ها از اینترنت WI-FI وای فای بهره بری و استفاده می کنیم که معظلات و مسائل و مشکلات کمبود آنتن یا دور بودن از مودم و همچنین …  را به همراه دارد . امروز ما با معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب ای به تو آموزش خواهیم داد تا آنتن وایفای خود را تقویت کنید و همچنین با حداکثر فاصله بتوانید حداکثر آنتن دهی و همچنین اینترنت را در اختیار داشته باشید . در ادامه تو با بهره بری و استفاده از برنامه جذاب و جالب و خوب Wifi Analyzer می توانید آنتن دهی و همچنین همچنین مقدار دریافت اینترنت از وایفای را چندین برابر افزایش دهید همچنین میتوانید با تغیر فرکانس های وایفای تاثیز چشمگیری در مقدار آنتن دهی وایفای مورد نظر داشته باشید . در ادامه آموزش کامل افزایش فرکانس وایفای به همراه آموزش بهره بری و استفاده از برنامه جذاب و جالب و خوب Wifi Analyzer داده شده است . با ما همراه باشید.

منوی برنامهWifi Analyzer
منوی برنامهWifi Analyzer

دریافت برنامه جذاب و جالب و خوب Wifi Analyzer

برنامه جذاب و جالب و خوب Wifi Analyzer از تیم farproc  در دو ورژن و نسخه برای اندروید ۶ و همچنین بالاتر و همچنین ورژن و نسخه بعد برای اندروید ۴ و همچنین بالاتر عرضه شده است . این برنامه جذاب و جالب و خوب تنها ۱٫۸ مگابایت حجم دارد که با یش از ۱۰ میلیون دانلود در گوگل پلی توانسته رتبه ۴٫۵ را کسب کند . این برنامه جذاب و جالب و خوب را دانلود و همچنین نصب کنید .

اندروید ۶٫۰ و همچنین بالاتر

برنامه جذاب و جالب و خوب Wifi Analyzer
برنامه جذاب و جالب و خوب Wifi Analyzer

اندروید ۴٫۰ و همچنین بالاتر

برنامه جذاب و جالب و خوب Wifi Analyzer
برنامه جذاب و جالب و خوب Wifi Analyzer

آموزش فعالسازی

این برنامه جذاب و جالب و خوب نیاز به فعالسازی خواصی ندارد و همچنین بعد از نصب بصورت اتوماتیک گزینه های مورد نیاز را برای تو فعال می کند ولی باید توجه داشت برخی گزینه ها خواهند بود که می توانید با شخصی سازی و همچنین فعال سازی آنها در تقویت آنتن دهی گوشی خود تاثیر بگذارید . این برنامه جذاب و جالب و خوب با راه های متعدد می تواند آنتن دهی وای فای گوشی تو را تقویت کند .

برنامه جذاب و جالب و خوب را بعد از نصب اجرا کنید .

سپس با انتخاب دکمه ای به شکل آچار در بالای صفحه وارد منوی پیشرفته برنامه جذاب و جالب و خوب شوید .

در اینجا برخی از گزینه ها فعال خواهند بود . این گزینه ها بصورت اتومایتک از طرف برنامه جذاب و جالب و خوب فعال شدند و همچنین آنها را تغیر ندهید .

تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب Wifi Analyzer
تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب Wifi Analyzer

آموزش ویدیویی فعالسازی قسمت و بخش های مورد نیاز برنامه جذاب و جالب و خوب Wifi Analyzer

Scan Settings تنظیمات اسکن

این قسمت و بخش ابتدایی ترین قسمت و بخش برنامه جذاب و جالب و خوب است که در ابتدای لیست وجود دارد . تنظیمات موجود در این قسمت و بخش مرتبط به قسمت و بخش اسکن و همچنین جستجوی وایفای می باشد و همچنین با تغیر گزینه های این قسمت و بخش می توانید در قسمت و بخش اسکن وای فای تاثیر گذاشته باشید .

گزینه Scan Automatically (جستجوی اتوماتیک) را فعال کنید . با فعال کردن این گزینه گوشی تو بصورت خودکار و همچنین اتوماتیک شروع  به جستجو و همچنین اسکن وایفای های موجود می کند .

وارد قسمت Scan Interval شوید و همچنین سپس لول زمان اسکن را ۴ (L4) انتخاب کنید .

 قسمت Scan Interval
قسمت Scan Interval

Channel Settings تنظیمات کانال

این قسمت مرتبط به تنظیمات کانال و همچنین محور آنتن دهی وای فای می باشد . در این قسمت و بخش می توانید تنظیم کنید که وای فای گوشی تو تا چه حدی فرکانس های دور و همچنین ضعیف و همچنین همینطور نزدیک و همچنین قوی را دریافت کنند . وای فای گوشی دارای دو فرکانس ۲٫۴ گیگاهرتزی و همچنین ۵ گیگاهرتزی می باشد که در ادامه می توانید به آنها دسترسی داشته باشید و همچنین آنها را قوی تر کنید .

وارد قسمت (Available channels (2.4 GHz شوید و همچنین سپس در لیست باز شده تیک تمامی گزینه ها را از ۱ تا ۱۴ بزنید و همچنین آن هم ها را فعال کنید و همچنین تایید کنید .

وارد قسمت (Available channels (5 GHz شوید و همچنین سپس در لیست باز شده یکی در میان  گزینه ها را تا انتهای لیست فعال کنید و همچنین تایید کنید .

 قسمت (Available channels (5 GHz
قسمت (Available channels (5 GHz

تیک قسمت Use channel width را فعال کنید .

UI settings تنظیمات سیستم

این قسمت و بخش مرتبط به تنظیمات ظاهری و همچنین کاربردی برنامه جذاب و جالب و خوب می باشد که تاثیری در افزایش اقتدار و قدرت وای فای گوشی تو ندارد ولی باید توجه داشت می توانید با شخصی سازی این قسمت و بخش وضعیت وایفای خود را کنترل کنید به اطلاعاتی فرا تر از اطلاعات گوشی در مورد وای فای متصل به گوشی اطلاعات بدست آورید . در ادامه برخی گزینه های مهم را فعال کنید .

تیک گزینه Fill channel graph را بزنید و همچنین آن هم را فعال کنید . با فعال کردن این گزینه لیست وایفای های موجود در ابتدای برنامه جذاب و جالب و خوب با شفافیت و همچنین گرافیک بهتری نمایش داده می شوند .

تیک گزینه Marge duplicated را بزنید و همچنین آن هم را فعال کنید . با فعال کردن این گزینه دیگر وایفای ها با AP تکراری در نمودار ابتدای برنامه جذاب و جالب و خوب نمایش داده نمی شوند و همچنین در نتیجه می توانید فضایی خالی تر داشته باشید و همچنین اطلاعات سایر شبکه ها را دقیق تر دیدن کنید .

تیک گزینه Group mode for list  را بزنید و همچنین آن هم را فعال کنید . با فعال کردن این گزینه لیست وایفای های موجود در نمودار ابتدای برنامه جذاب و جالب و خوب تیم بندی می شوند و همچنین می توانید در جاهایی که شبکه های فراوانی در اطراف تو خواهند بود اطلاعات آنها را بهتر و همچنین دقیق تر دیدن کنید .

تیک گزینه Marge duplicated را بزنید و همچنین آن هم را فعال کنید . با فعال کردن این گزینه دیگر وایفا ها با AP تکراری در نمودار ابتدای برنامه جذاب و جالب و خوب نمایش داده نمی شوند و همچنین در نتیجه می توانید فضایی خالی تر داشته باشید و همچنین اطلاعات سایر شبکه ها را دقیق تر دیدن کنید .

تیک گزینه Show full securities  را بزنید و همچنین آن هم را فعال کنید . با فعال کردن این گزینه اطلاعات امنیتی شبکه های موجود در اطراف تو را در نمودار ابتدایی بنامه بصورت کامل و همچنین وسیع تر دیدن خواهید کرد .

Other settings تنظیمات دیگر

در این قسمت و بخش سایر تنظیمات اضافی این برنامه جذاب و جالب و خوب را دیدن خواهید کرد . این قسمت و بخش می تواند به نحوه خود بسیار در قسمت و بخش اتصال به وای فای های ضعیف در نقاط نا ممکن به تو کمک کند و همچنین گوشی تو را حتی بدون اطلاع تو به یک وایفا متصل کند . یکی از گزینه های این قسمت و بخش را مطابق میل خود فعال کنید .

با فعال کردن گزینه Auto WI-FI on وای فای گوشی تو بصورت اتوماتیک روشن و همچنین متصل می می شود . این گزینه گوشی تو را به ضعیف ترین وایفای ممکن که قابل شناسایی باشد بصورت خودکار متصل می کند و همچنین می تواند به تو کمک کند .

منوی برنامهWifi Analyzer
منوی برنامهWifi Analyzer

آموزش تقویت آنتن دهی وای فای گوشی + ویدیو

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آموزش تقویت آنتن دهی وای فای گوشی + ویدیو در تاریخ ۱ October 2018 | 1:57 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …