خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش بازی CrossFire: Legends – موارد و نکات و همچنین ترفندهای از میان برداشتن حریفان

آموزش بازی CrossFire: Legends – موارد و نکات و همچنین ترفندهای از میان برداشتن حریفان

آموزش بازی CrossFire: Legends – موارد و نکات و همچنین ترفندهای از میان برداشتن حریفان

|آموزش بازی CrossFire: Legends – موارد و نکات و همچنین ترفندهای از میان برداشتن حریفان از پویش سافت


راهنمای بازی CrossFire: Legends برای اشخاص مبتدی

با ظهور سبک battle royale، این ژانر در بین شرکت‌هایی زیرا و به درستی که Dice در طول ۱۲ ماه اخیر دارای یک رشد قابل توجه بوده است. بازی CrossFire: Legends به منظور ایجاد تفاوت، قبل و همچنین حال را با یکدیگر ترکیب کرده است تا بازیکنان بتوانند هم‌زمان هم battle royale سوم شخص و همچنین هم حالت‌های اول شخص کلاسیک را تجربه کنند.

بازی CrossFire: Legends ، محصول شرکت Tencent Games ، غول بازی‌سازی است که همچنین و علاوه بر اولین سری بازی CrossFire در سال شمسی ۲۰۰۷، بازی‌هایی زیرا و به درستی که League of Legends، ورژن و نسخه موبایل بازی PUBG و همچنین Smite را ارائه کرد.

در این بازی اهداف بازیکنان بسته به این‌که چه حالتی را برای بازی انتخاب می‌کنند متغایر و متفاوت است ولی باید توجه داشت زمینه کلی بازی همچنان آن هم جمله معروف قدیمی “بکش یا کشته شو” است و همچنین هر بازیکن به دنبال برد است. ۱۲۰ بازیکن در یک جهان باز که به‌آرامی در حال کوچک‌تر شدن و همچنین تبدیل شدن به یک حلقه مردن و مرگ است با یکدیگر مبارزه می‌کنند.

برای افرادی که به دنبال جنگ‌های تن‌به‌تن نزدیک و همچنین شدیدتر خواهند بود، حالت‌های PvP مناسب است که دو تیم را در یک رقابت در مقابل هم قرار می‌دهد و همچنین در آن هم باید بیشترین آمار کشتن یا هدف رقابت بررسی کننده و پروهشگر می شود. در ادامه همراه وبسایت اندرویدزوم باشید تا در این مقاله آموزشی، ترفندها و همچنین موارد و نکات ابتدایی برای زنده ماندن در بازی Crossfire را آموزش ببینید.

واحد پول داخلی بازی را بشناسید

آموزش بازی CrossFire: Legends - موارد و نکات و همچنین ترفندهای از میان برداشتن حریفان

بسیاری از بازی‌ها بر روی یک واحد پول داخلی متمرکز است و همچنین این موضوع در بازی CrossFire: Legends تفاوتی ندارد چرا که بازیکنان به دنبال طلا و همچنین الماس برای پیشرفت خواهند بود. چهار راه اصلی برای رسیدن به منابع درون بازی، به شرح زیر است:

پیروزی در مسابقات

 این روش کارآمدترین راه برای افزایش دخل و درآمد مالی است. میزان موفقیت تو در مسابقات مقدار پاداشی که دریافت می‌کنید را تعیین می‌کنید. این روش مستقیماً بر دو راه از سه راه دیگر تاثیرگذار است.

ماموریت‌ها

ماموریت‌ها با بالا رفتن مراحل در بازی تغییر می‌کنند و همچنین طلا، الماس و همچنین مواردی مانند طرح اسلحه ارائه می‌کند. این پاداش‌ها از لحاظ تنوع بسیار عالی خواهند بود و همچنین معمولا با انجام میزان کافی از ماموریت‌های بازی می‌قدرت به آن هم‌ها دست پیدا کرد. بهتر است که به این ماموریت‌ها مخصوصا در شروع بازی توجه کنید زیرا به تو کمک می‌کند تا زودتر ارتقاء پیدا کنید.

ارتقاء

 این یک منبع دخل و درآمد گذرا است که به سادگی از طریق انجام بازی قابل دستیابی است. عوامل دیگری مانند ماموریت‌ها و همچنین عملکرد تو در بازی سرعت پیشرفت را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

پاداش هر روز خدا

 این یک پاداش کوچک است که در قبال وارد شدن به بازی به تو تعلق می‌گیرد. در صورتی که بعد از ۵ روز متوالی این کار را انجام دهید پاداش بسیار بهتری در انتظار تو خواهد بود.

تمام واحدهای مالی را می‌قدرت برای خرید آیتم‌های درون بازی مانند اجزای زره، اسلحه، طرح‌های متغایر و متفاوت و همچنین تقویت‌کننده XP خرج کرد. تمرکز اصلی خرج تو باید بر روی تفنگ‌ها و همچنین آیتم‌های زره باشد تا شانس تو برای بقا و همچنین پیروزی را افزایش دهد؛ هر موجودی اضافی بهتر است بر روی تقویت‌کننده‌های XP خرج می شود تا زودتر بتوانید در بازی پیشرفت کنید.

هر آنچه که برای حالت Battle Royale باید بدانید

آموزش بازی CrossFire: Legends - موارد و نکات و همچنین ترفندهای از میان برداشتن حریفان

در بازی CrossFire: Legends ، این قابلیت برای بازیکنان وجود دارد که انتخاب کنند تک‌نفره، دونفره یا به صورت تیمی بازی کنند. زمانی که از ابتدا در یک تیم چهارنفره شروع به بازی می‌کنید، فضای خطای تو بیشتر است و همچنین مقداری زمان برای عادت به مکانیسم و همچنین دنیای بازی دارید. بهتر است در منطقه یکسان با هم‌تیمی‌های خود بازی را شروع کنید و همچنین برای داشتن شانس بیشتر برای پیروزی سعی کنید همواره در کنار هم باشید.

بهترین ترکیب اسلحه

به دلیل دشواری هدف‌گیری در دستگاه‌های موبایلی، در بازی CrossFire: Legends دو ترکیب اسلحه خوب وجود دارد. اولین ترکیب، ترکیب assault rifle و همچنین SMG است که هم برای مبارزه دوربرد و همچنین هم برای نبرد نزدیک مناسب است. سرعت بالای شلیک به تو اجازه می‌دهد همراه با حفظ فشار بر روی دشمن به حرکت خود ادامه دهید.

ترکیب خوب دیگر، ترکیب assault rifle و همچنین sniper rifle است که برای متوقف کردن اهدافی که خیلی تحرک ندارند مناسب است و همچنین در عین حال به دلیل سرعت شلیک بالای assault rifle در نبردهای نزدیک به کار می‌آید.

محل مناسب فرود

در بازی دونفره یا تیمی، بهترین حالت فرود با تیم است. در کنار هم بودن شدیدا شانس‌های تو برای بقا را افزایش می‌دهد. بازیکنان تک گزینه‌های بیشتری برای انتخاب محل فرود خود دارند زیرا اجباری برای بودن در کنار تیم وجود ندارد و همچنین بازیکنان برای خود بازی می‌کنند؛ در این حالت بهترین گزینه، فرود در نقطه‌ای دور از مسیر اصلی پرواز است زیرا با تعداد دشمن کمتری در زمان تامین تجهیزات روبرو خواهید شد.

نگه داشتن بازی در مرزها

مبارزات همیشه در نواحی مرکزی نقشه یا در شهرهای پهناور و بزرگ‌تر به دلیل دسترسی به تجهیزات شدیدتر از سایر نقاط است. بردن بازی به سمت مرز حلقه مردن و مرگ، جهاتی که از آن هم‌ها ممکن است حمله صورت گیرد را کاهش می‌دهد.

پیش از حرکت به سمت مرز از کافی بودن تجهیزات خود مطمئن شوید و همچنین مهمات خود را از ساختمان‌ها تامین کنید. این بهترین راه برای قرار گرفتن بین چند فرد یا شخص پایانی است ولی باید توجه داشت هیجان کمتری دارد.

حالت‌های بازی چند نفره 

آموزش بازی CrossFire: Legends - موارد و نکات و همچنین ترفندهای از میان برداشتن حریفان

در حالت pvp یا چند نفره در بازی CrossFire: Legends ، مبارزه‌ای برای کشتن ۵۰ فرد یا شخص بین بازیکنان انجام می‌می شود. اینجا کلید بردن، حرکت مداوم است. این کار احتمال اصابت گلوله تفنگ را به تو کمتر می‌کند به همچنین و علاوه اینکه به دیگران اجازه نمی‌دهد جایگاه تو را بدانند. بهترین اسلحه برای این حالت بازی، یک assault rifle است زیرا اقتدار و قدرت تخریب آن هم بالا است.

زمانی که دشمنی وارد بازی می‌می شود یک نور قرمز پخش می‌کند، در این زمان آن هم‌ها آسیب‌پذیر نیستند بنابراین مهمات ارزشمند خود را برای شلیک به آن هم‌ها هدر ندهید. توجه به میزان مهمات و همچنین برداشتن اسلحه دشمن بعد از کشتن تعدادی از آن هم‌ها از موارد مهم است.

انهدام

در حالت مهاجمین در مقابل مدافعین، بازیکنان باید تیم حریف را نابود کنند یا یک بمب را کار بگذارند یا آن هم‌ را خنثی کنند. هر اسلحه ویژگی‌های خاصی دارد ولی باید توجه داشت برای دفاع تفنگ‌های تک‌تیرانداز عالی خواهند بود زیرا می‌توانید با آن هم‌ها قسمت قابل توجهی از نقشه را پوشش دهید و همچنین از طرفی دیگر assault rifle و همچنین SMG بهترین گزینه برای حمله خواهند بود که این امکان را برای تو فراهم می‌کند تیم مدافع را شکست دهید.

در حالت حمله باید مکان‌های کاشت را به هم ریخت، یعنی باید دید دشمن در راندهای ابتدایی بیشتر کجا موضع‌گیری می‌کند و همچنین نتیجتا A یا B را انتخاب کنید. بهتر است که به عنوان یک تیم همیشه در کنار هم باشید چرا که اعضای تیم مدافع به احتمال زیاد از یکدیگر جدا می‌شوند. این باعث می‌می شود که شانس تو برای برد بسیار بیشتر باشد.

یک دفاع خوب به معنی کنترل و همچنین مسلط بودن و تسلط داشتن خوب بر منطقه است؛ قطع مسیرهای اصلی برای کاشت بمب شانس دشمن برای بمب‌گذاری سریع را کاهش می‌دهد و همچنین کمک می‌کند تا زمان کم می شود. در صورتی که متوجه شدید که از جانب تو کسی حمله نمی‌کند، دشمن را دور بزنید و همچنین به هم‌تیمی‌های خود در محل دیگر بمب‌گذاری کمک کنید.

مبارزه با هوش مصنوعی

آموزش بازی CrossFire: Legends - موارد و نکات و همچنین ترفندهای از میان برداشتن حریفان

این قسمت بازی CrossFire: Legends برای مبتدیان بسیار عالی است، زیرا می‌توانند به کنترل بازی عادت کنند و همچنین اجازه می‌دهد تا درجه سختی دشمن را تعیین کنند. در صورتی که واقع‌بینانه نگاه کنیم یک یا دو نبرد از این مبارزات تو را برای غلبه بر سایر بازیکنان آماده می‌کند. در صورتی که بتوانید ربات‌ها را در درجه سختی دشوار شکست دهید در نبردهای  به خوبی عمل خواهید کرد. این نبردها همچنین یک فضای خوب برای آزمایش است.

مسابقات با رتبه‌بندی

این مسابقات که در مرحله ۶ باز می‌می شود نه تنها به تو این امکان را می‌دهد که مسلط بودن و تسلط داشتن خود را بر سایر بازیکنان نشان دهید بلکه این شانس را به تو می‌دهد تجهیزات منحصر به فردی را آزاد کنید. بهتر است که بهترین تجهیزاتی را که تا این مرحله به دست آورده‌اید را ذخیره کنید تا احتمال برد تو افزایش یابد.

در بازی CrossFire: Legends به نقطه‌ای می‌رسید که شرایط بازی برایتان تغییری نمی‌کند و همچنین رسیدن به مرحله بعدی دشوار می‌می شود. در این زمان باید به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن یک تغییر در تجهیزات باشید، سعی کنید که اسلحه‌ای که بازیکنان برتر در مسابقات بهره بری و استفاده میکنند را بشناسید. در نهایت به یاد داشته باشید تیم‌هایی که همکاری می‌کنند با هم پیروز می‌شوند.

آموزش بازی CrossFire: Legends – موارد و نکات و همچنین ترفندهای از میان برداشتن حریفان

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آموزش بازی CrossFire: Legends – موارد و نکات و همچنین ترفندهای از میان برداشتن حریفان در تاریخ ۲۱ September 2018 | 5:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …