خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن تپسی Tap30

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن تپسی Tap30

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن تپسی Tap30

|معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن تپسی Tap30 از پویش سافت

تقریبا دو سال شمسی پیش بود که تاکسی های اینترنتی برای مسافرت های درون شهری  در کشور ما نیز پا به عرصه گذاشتند و همچنین پرچم داران این حرکت اپلیکیشن های تپسی و همچنین اسنپ بودند. در قبل اپلیکیشن اسنپ را برای تو معرفی کردیم و همچنین امروز نیت و اراده داریم تا اپلیکیشن تپسی را برای تو معرفی نماییم و همچنین تو را با ویژگی های این اپلیکیشن تاکسی اینترنتی آشنا سازیم

بعد از نصب و همچنین وارد شدن به اپلیکیشن tap30 ، از تو خواسته می می شود تا شماره تلفن خود را وارد نمایید تا کد پنج رقمی برای تو ارسال می شود ، بعد از وارد نمودن کد پنج رقمی بایستی مشخصات خود را وارد نمایید تا به صفحه ی اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب وارد شوید. بعد از وارد شدن به صفحه اصلی به تو نحوه ی بهره بری و استفاده از قسمت های متنوع و گوناگون و مختلف برنامه جذاب و جالب و خوب آموزش داده می می شود.

برای گرفتن تاکسی بایستی در ابتدا مبدا خود را مشخص نمایید و همچنین سپس محدوده ی حدودی مقصد خود را انتخاب کنید و همچنین در مرحله آخر بایستی نوع سرویس درخواستی خود را انتخاب نمایید، بعد از انتخاب سرویس نزدیک ترین راننده به تو بر روی نقشه مشخص می می شود که اطلاعات متنوع و گوناگون و مختلف او نیز برای تو نمایش داده می می شود و همچنین در مدت کوتاهی خودش را به تو خواهد رساند.

همچنین گزینه های مختلفی اعم از امکان تماس تلفنی و همچنین یا ارسال پیامک به راننده برای کاربران فراهم شده است تا در صورت تاخیر احتمالی از سوی راننده می توانید با او تماس بگیرید. بعد از سوار شدن به ماشین و همچنین تایید آغاز سفر توسط راننده وضعیت تو به حالت در حین سفر تغییر می کند که بعد از رسیدن به مقصدتان برای تو پیامکی مبنی بر پایان سفرتان برایتان ارسال می گردد و همچنین بعد از آن هم برنامه جذاب و جالب و خوب به حالت عادی خود باز می گردد.

برای پرداخت کرایه خود می توانید از دو روش پرداخت درون برنامه جذاب و جالب و خوب که با شارژ کردن حساب کاربری تان میسر است و همچنین پرداخت نقدی به راننده اقدام نمایید. با معرفی این اپلیکیشن به دوستانتان نیز می توانید شارژ کردن رایگان از برنامه جذاب و جالب و خوب دریافت نمایید و همچنین مسافرت های درون شهری خود را به روش رایگان انجام دهید.

این اپلیکیشن دارای سرویس های مختلفی شامل سرویس اقتصادی ( سرویس معمولی و همچنین کلاسیک تپسی ) ، سرویس پرایم ( سرویس مخصوص بانوان ) و همچنین سرویس لوکس (سرویس ماشین های لوکس و همچنین شرکتی) می باشد که با توجه به نیاز خود می توانید هر کدام از سرویس های مذکور را درخواست نمایید. بعد از رسیدن به مقصدتان می توانید به راننده یا به اصطلاح سفیر تپسی از ۰ تا ۱۰ امتیاز دهید که امتیاز کمتر از ۸ در واقع نشان دهنده ی نارضایتی تو از راننده می باشد. یکی دیگر از ویژگی های کاربردی این برنامه جذاب و جالب و خوب ، قسمت مکان های منتخب می باشد که در آن هم می توانید آدرس های مختلفی شامل آدرس منزل و خانه و همچنین محل کارتان را وارد نمایید تا در هنگام درخواست سرویس مدت زمان کمتری را صرف مشخص کردن مبدا و همچنین مقصد خود کنید.

دو اپلیکیشن تپسی و همچنین اسنپ تقریبا کارایی یکسانی را دارند و همچنین در قسمت های جزئی با یکدیگر تفاوت هایی دارند. بعنوان مثال در اپلیکیشن اسنپ کاربران می توانند با بهره بری و استفاده از اطلاعات شناسه گوگل خود در برنامه جذاب و جالب و خوب ثبت نام کرده و همچنین از امکانات آن هم بهره مند شوند در حالیکه در اپلیکیشن تپسی چنین قابلیتی وجود ندارد و همچنین تو برای ثبت نام بایستی در ابتدا شماره تلفن و همچنین سپس مشخصات خود را وارد نمایید تا ثبت نام خود را تکمیل نمایید. از سوی دیگر اپلیکیشن تپسی از سرویس داخلی نقشه سیدار (سیدارمپ) بهره بری و استفاده می کند که بنحو احسنت توانسته این سرویس بومی را در برنامه جذاب و جالب و خوب خود پیاده کند و همچنین از اینرو با توجه به موقعیت مکانی دقیق کاربران خود ، رانندگانی را که تا شعاع چند صد متری آن هم ها قرار دارند را نمایش می دهد.

دانلود اپلیکیشن تپسی

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن تپسی Tap30

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

معرفی و همچنین دانلود اپلیکیشن تپسی Tap30 در تاریخ ۱۵ September 2018 | 12:22 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …