خانه / دانلود بازی اندروید / آپدیت جدید بازی Fortnite با قابلیت‌های جدید و همچنین رفع باگ‌های قبلی عرضه شد

آپدیت جدید بازی Fortnite با قابلیت‌های جدید و همچنین رفع باگ‌های قبلی عرضه شد

آپدیت جدید بازی Fortnite با قابلیت‌های جدید و همچنین رفع باگ‌های قبلی عرضه شد

|آپدیت جدید بازی Fortnite با قابلیت‌های جدید و همچنین رفع باگ‌های قبلی عرضه شد از پویش سافت


آپدیت ۵٫۴۰ بازی Fortnite برای موبایل

ورژن و نسخه بتای بازی Fortnite برای کاربران اندروید همچنان محدود به بهره بری و استفاده کاربران سامسونگ و همچنین کسانی است که دعوت‌نامه بتا را دریافت کرده باشند. از آنجایی که موضوع توسعه در این بازی همواره مطرح است، اصلا جای تعجبی نیست که یک پچ جدید برای این بازی ارائه می شود. در ادامه همراه وبسایت اندروید زوم باشید.

در صورتی که از کاربرانی هستید که به تازگی بازی Fortnite را دانلود کرده‌اید می‌توانید مقاله مرتبط به موارد و نکات و همچنین ترفندهای این بازی زیبا را پیش از شروع بازی مطالعه کنید. همچنین در صورتی که خوب است که پیش از شروع بازی با هفت نقطه اساسی در بازی آشنا شوید.

 نقطه ویژه در این باره پچ جدید این است که در این پچ قابلیت چت صوتی ایجاد شده است. همچنین می‌توانید حالت به دست آوردن پرچم جدیدی به نام Getaway را تجربه کنید که تنها برای مدت زمان محدودی قابل دسترسی است.

در رویداد High Stakes جدید تنها به جمع‌آوری جواهرات لاما شکل پرداخته می‌می شود. مشابه حالت به دست آوردن پرچم، هنگام حمل این جواهرات حرکت کندتر می‌می شود، بنابراین کار تیمی زیادی برای جمع‌آوری بیشتر نسبت به حریفانتان نیاز است. جوایز جدیدی نیز اضافه شده است که با تکمیل چالش‌ها در این حالت به تو تعلق می‌گیرد.

بازی Fortnite

مورد دیگری که به این بازی اضافه شده است، اسلحه گیرنده است که در تصویر بالا دیدن می‌کنید. این اسلحه به هرچیزی که آن هم را به سمتش شلیک می‌کنید قفل می‌می شود که به تو کمک میکند با سرعت به سمت آن هم کشیده شوید و همچنین ۱۵ بار می‌توانید از آن هم بهره بری و استفاده کنید.

یک چالش Horde جدید به نام Save the World نیز به بازی اضافه شده است که به تو این امکان را می‌دهد که با سلامتی بیشتر و همچنین قابلیت ضربات قوی بازی کنید. در این حالت یک Harvester Ninja جدید نیز وجود دارد که Fiona نام دارد.

با وجود این که تمام این حالت‌ها، اسلحه و همچنین کاراکترها موارد جدید مهمی خواهند بود، مهم‌ترین قسمت و بخش مرتبط به ما کاربران اندروید اضافه شدن قابلیت چت صوتی است. در این ورژن و نسخه دیگر نیازی به یک برنامه جذاب و جالب و خوب جدا برای برقراری ارتباط با سایر هم‌تیمی‌های اندرویدی نیست. البته این تنها قابلیت خاص جدید اندروید نیست، می‌توانید در لیست زیر سایر آن هم‌ها را دیدن کنید. همچنین در ادامه لیستی از باگ‌های برطرف شده در آپدیت جدید بازی Fortnite را می‌توانید دیدن کنید.

تغییرات جدید در بازی Fortnite

 • اضافه شدن قابلیت VOIP (صدا روی پروتکل اینترنت) به اندروید
 • بهینه‌سازی حافظه بر روی دستگاه‌های اندرویدی با واحد پردازش گرافیکی Adreno. از این طریق افت عملکرد به دلیل فشار حافظه حل شده است.
 • ایجاد یک ترکیب‌کننده صدای جدید که معظلات و مسائل و مشکلات کیفیت و همچنین ثبات صدا را برطرف کرده است.
 • موارد روی زمین دارای راهنما خواهند بود.
 • drag- and- drop یک آیتم از نوار دسترسی سریع بهره بری و استفاده از آن هم را متوقف نمی‌کند.
 • میانبرهای واسط کاربر برای وارد شدن و همچنین تعویض جایگاه بر روی وسایل نقلیه ظاهر می‌می شود.

لیست باگ‌های برطرف شده در آپدیت جدید بازی Fortnite

 • تصحیح معظلات و مسائل و مشکلات رزولوشن صفحه در محل‌هایی مشخص بر روی اندروید
 • تنظیم حساسیت کنترل وسایل نقلیه
 • حل مشکل گیر کردن در حالت بهره بری و استفاده از ساخت سریع یا turbo- build از طریق نوار دسترسی سریع
 • رفع مشکل تعویض کلنگ/ سلاح
 • کاربران برخی دستگاه‌های سامسونگ که هنگام فشار دادن پرش، ناگهان به صفحه اصلی می‌روند از طریق زیر می‌توانند این مشکل را حل کنند.
 • به تنظیمات اصلی بروید، وارد Display شوید و همچنین در این قسمت از زیر مجموعه Navigation گزینه Hard Press Home Button را خاموش کنید.

تلاش شرکت Epic Games برای بهبود پشتیبانی اندروید از ورژن و نسخه بتای بازی Fortnite از طریق حل معظلات و مسائل و مشکلات و همچنین باگها و همچنین همچنین گسترش لیست دستگاه‌های اجراکننده بازی بسیار قابل توجه است. گفتگوی صوتی یک قابلیت مهم برای کاربران اندروید به تو می‌آید، ولی باید توجه داشت ایجاد حالت‌ها، اسلحه و همچنین کاراکترهای جدید بسیار جذاب و جالب است و همچنین طرفداران این بازی را تا به‌روزرسانی بعدی سرگرم نگه می‌دارد.

آپدیت جدید بازی Fortnite با قابلیت‌های جدید و همچنین رفع باگ‌های قبلی عرضه شد

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آپدیت جدید بازی Fortnite با قابلیت‌های جدید و همچنین رفع باگ‌های قبلی عرضه شد در تاریخ ۸ September 2018 | 6:34 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …