خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش بازی Game of Sultans – ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی نبرد سلاطین در پادشاهی عثمانی

آموزش بازی Game of Sultans – ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی نبرد سلاطین در پادشاهی عثمانی

آموزش بازی Game of Sultans – ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی نبرد سلاطین در پادشاهی عثمانی

|آموزش بازی Game of Sultans – ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی نبرد سلاطین در پادشاهی عثمانی از پویش سافت


موارد و نکات و همچنین ترفندهای بازی Game of Sultans

برای سازندگان بازی‌های نقش آفرینی عجیب نیست که بازیکنان را به زمان فرمانروایی پادشاهان ببرند، ولی باید توجه داشت شرکت Mechanist که پیشتر بازی Dream Raiders را برای دستگاه‌های iOS منتشر کرده بود، با بازی Game of Sultans بازیکنان را به زمانی که سلاطین بر قسمت و بخش‌هایی از اروپا و همچنین خاورمیانه فرمانروایی می‌کردند می‌برد.

 بازی Game of Sultans در سبک نقش آفرینی قطعا استراتژی‌های نظامی تو را هنگام شکست ارتش دشمن می‌آزماید و همچنین در آن هم می‌توانید قلمرو حکومت خود را گسترش دهید. همچنین می‌توانید در حالت Arena با بازیکنانی از سرتاسر دنیا رقابت کنید و همچنین با این اشخاص همچنین و علاوه بر شکست دشمنان هوش مصنوعی خود متحد شوید یا با آنها در دنیای واقعی دوست شوید.

در صورتی که برای اولین بار وارد این بازی شده‌اید اصلا عجیب نیست که به شدت تحت تاثیر این بازی قرار گرفته باشید. در ادامه همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا در این مقاله نحوه مدیریت و همچنین استراتژی‌های مورد نیاز برای پیروزی در این بازی را به تو آموزش دهیم.

یادگیری اصول اولیه بازی

در مقایسه با سایر بازی‌های نقش آفرینی، بازی Game of Sultans بیشتر بر المان بازی تک نفره تمرکز می‌کند. در حالی که جنبه‌های اجتماعی‌ نیز برای بهره‌مندی در این بازی وجود دارد، آن هم‌ها را در آموزش‌های آتی بررسی خواهیم کرد زیرا تمرکز این آموزش بر روی کمک به تو برای دانستن مسائل کلی هنگام فرامانروایی به عنوان یک سلطان است.

یکی از اولین چیزهایی که باید در این بازی انجام دهید، هدایت لشکر برای مسلط بودن و تسلط داشتن به قلعه دشمن مجازی است. هنگام حمله به یک قلعه با امواج مختلفی از سربازان دشمن روبرو خواهید شد که شکست دادن هر کدام سخت‌تر از قبلی است.

بازی game of sultans

هر مرحله از بازی از چندین قلعه تشکیل می‌می شود که قلعه آخر رویارویی پهناور و بزرگ تو با جنرال دشمن، یا غول آخر آن هم مرحله است. قبل از شروع چنین جنگی با غول آخر، باید یک وزیر به عنوان نماینده قلمرو فرمانروایی خود انتخاب کنید (آن هم‌ها فرمانده‌های رده بالای ارتش خواهند بود و همچنین آمار آن هم‌ها می‌تواند مستقیما احتمال برد هر مرحله را تحت تاثیر قرار دهد).

وقتی در اولین جنگ پهناور و بزرگ خود شکست می‌خورید نگران نباشید زیرا وزیر تو بسیار ضعیف است. این روش آموزش بازی است تا تو را متوجه این موضوع کند که ارتقاء وزیر و همچنین بهبود آمار آن هم بسیار مهم است. به زودی به آن هم جنگ باز خواهید گشت و همچنین زیرا و به درستی که این یک جنگ آموزشی است، قطعا سربلند از آن هم بیرون خواهید آمد و همچنین برای بازی اصلی و همچنین مواجهه با دشمنان سرسخت‌تر آماده می‌شوید.

رسیدگی به پرداخت مالیات

جمع‌آوری منابع در بازی Game of Sultans به صورت خودکار انجام می‌می شود، به این معنا که نیازی نیست هیچ سازه خاصی مانند مزرعه برای به دست آوردن غذا یا پادگان برای آموزش سربازان برای این کار بسازید. در عوض، سیستم مالیاتی به تو این امکان را می‌دهد تنها با ضربه بر روی دکمه مالیات، غلات، پول و همچنین سرباز جمع کنید.

در اولین مرحله، بیش از سه خراج برای هر دسته نمی‌توانید بهره بری و استفاده کنید و همچنین باید از طریق Imperial Parliament یا مجلس امپراطوری و همچنین ضربه بر روی علامت تعجب و همچنین سپس بر روی وزیری که به تو می‌گوید هنوز مالیات در دسترس هست، هر چند دقیقه یک بار به صفحه خراج بازگردید.

بازی game of sultans

یک خراج یک دقیقه زمان می‌برد تا مجددا ایجاد می شود و همچنین هر چه سطح تو بالاتر رود، تعداد خراجی که یک جا می‌توانید بهره بری و استفاده کنید بیشتر می‌می شود که به تو اجازه می‌دهد منابع خود را پر کنید. به منظور بازیابی خراج، یک Levy Seal یا مهر خراج احتیاج خواهید داشت که بعدا به آن هم خواهیم پرداخت.

رسیدگی به مسائل پادشاهی

در کنار وزیرتان که به تو مالیات را یادآوری می‌کند، زیر قسمت مجلس امپراطوری، وزیر دومی می‌بینید که که مسائل پادشاهی وجود دارد که باید به آن هم‌ها رسیدگی می شود. این مسائل سلطنتی اصولا دوراهی‌هایی خواهند بود که باید بین آن هم‌ها تصمیم بگیرید، به روش مثال از تو پرسیده خواهد شد که آیا می‌خواهید به جای کهنه سربازهای جنگ‌دیده تیم جدیدی از سربازان را آموزش دهید. در صورتی که پاسخ تو به این امر “بله” باشد، چندین هزار سرباز به لشکر تو اضافه خواهد شد و همچنین در صورتی که جواب “خیر” بدهید، دو نشان تجربه (که با ستاره نشان داده می‌می شود) دریافت خواهید کرد که به تو برای ارتقاء سریعتر کمک می کند.

بازی Game of Sultans

 پاداش‌های متفاوتی در بازی Game of Sultans داده می‌می شود که می‌تواند غلات یا پول باشد و همچنین یا Attribute Book هایی که به تو کمک می‌کنند تا وزیران خود و همچنین سایر اشخاص اطراف خود را ارتقاء دهید تا گوش به فرمان تو باشند. صرف نظر از نوع جایزه، در صورتی که پاسخ منفی دهید همیشه XP اضافی دریافت می‌کنید.

در مجموع، پاسخ‌های تو به سوالات مسائل پادشاهی بستگی به نیازهای تو دارد. در صورتی که بیشتر لشکر خود را در یک جنگ سخت از دست داده‌اید، قطعا به جای دریافت XP بیشتر باید به دنبال افزایش سربازان خود باشید پس باید در این شرایط به این سوال پاسخ “بله” بدهید. در صورتی که به مقدار و اندازه کافی غلات دارید می‌توانید از غذای اضافی بگذرید و همچنین با پاسخ “خیر”، XP را انتخاب کنید. مقدار آن هم بسیار کم است ولی باید توجه داشت به مرور زمان این XP بیشتر خواهد شد. به یاد داشته باشید که مسائل شاهنشاهی هر ۳۰ دقیقه یک بار ایجاد می‌شوند و همچنین اینکه تعداد این مسائل همراه با گذشت مراحل بشتر می‌می شود.

تکمیل ماموریت‌ها

در گوشه پایین سمت چپ صفحه، ماموریت بعدی‌ که باید تکمیل کنید را دیدن می‌کنید تا همه چیز را با سرعت کامل جلو ببرید و همچنین تکمیل هر ماموریت میزان پول، غلات و همچنین یا سربازان را افزایش می‌دهد. این ماموریت‌ها صرفا مسائل ساده‌ای مانند ارتقاء یک وزیر به یک سطح خاص یا تکمیل مراحل خاصی است.

این ماموریت‌ها را می‌قدرت در طول روند معمول بازی تکمیل کرد. یک ماموریت تکمیل شده می‌تواند کمک کند تا در زمان نیاز ارتش خود را بازسازی کنید و همچنین همچنین بسیار مفیدتر از هر چند دقیقه یک بار بازگشتن به صفحه مالیات است، البته این بدین معنی نیست که از خراج خود نباید بهره بری و استفاده کنید.

همچنین و علاوه بر ماموریت‌های اصلی که پیشتر توضیح داده شد، ماموریت‌های هر روز خدا‌ای نیز وجود دارند که هر کدام ۱۰ امتیاز فعال بودن و همچنین ۱۰ امتیاز تجربه پاداش دارد؛ طبیعتا این‌ها ماموریت‌های حساس به زمان خواهند بود که باید در طول یک روز تکمیل شوند و همچنین زمانی که یک تعداد مشخصی ماموریت هر روز خدا را تکمیل می‌کنید می‌توانید مقدار زیادی پاداش دریافت کنید که از طلا و همچنین Fortune Orbs (که هنگام فعالیت‌های سواری کمک می‌کند) شروع می‌می شود و همچنین شامل سرباز، نشان‌های ترفیع، بسته‌های XP و همچنین غیره می‌می شود.

رسیدگی به قسمت دست‌آوردها

درست در کنار نوار ماموریت‌ها در منوی پایین، یک نوار Achivements یا دست‌آوردها را دیدن خواهید کرد که به تو اجازه دسترسی به ماموریت‌هایی را می‌دهد که محدودیت زمانی ندارند و همچنین در یک بازه زمانی قابل انجام خواهند بود.

انجام این ماموریت‌ها به تو Gold Coupons (طلای اضافی)، Commander Seals (سرباز اضافی) یا الماس پاداش می‌دهد که واحد پول ارزشمندی در بازی است. این‌ها تنها چندی از انواع بسیار پاداشی است که تو برای انجام این ماموریت‌ها دریافت می‌کنید.

 با وجود این که تمام این‌ها در روند طبیعی بازی Game of Sultans قابل انجام است، دیدن این که ماموریت بعدی که باید در بازی انجام دهید چیست، اصلا کار سختی نیست و همچنین می‌توانید از این طریق پاداش دریافت کنید.

ارتقاء وزیران

آن هم روش که پیش‌تر گفته شد ارتقاء وزیران تنها در زمان انجام ماموریت مهم نیست بلکه موفقیت تو در کمپین‌ها نیز به آن هم وابسته است که به این موضوع نیز اشاره کوچکی شد. تو ابتدا با ۵ وزیر کار را شروع می‌کنید ولی باید توجه داشت هر چه جلوتر می‌روید می‌توانید تعداد بیشتری از آن هم‌ها را آزاد کنید؛ همچنین می‌توانید آن هم‌ها را به شکل خریدهای پریمیوم نیز داشته باشید.

در بازی بازی Game of Sultans هر کدام از وزیران تو ۴ دسته آمار کلی دارند که شامل آمار نظامی، تحقیقاتی، سیاسی و همچنین پرستیژ می‌شوند که همه این‌ها به نوعی در وجوه متنوع و گوناگون و مختلف بازی دخیل خواهند بود. وزیران آمار مختص خود یا ویژگی‌هایی را نیز دارند که در آن هم تخصص دارند. به عنوان مثال Piyale که اولین وزیری است که در این بازی ملاقات می‌کنید متخصص مسائل نظامی است، در حالی که Lala در پرستیژ تخصص دارد.

بازی Game of Sultans

با خرج طلا می‌توانید وزیران خود را ارتقاء دهید و همچنین در صورتی که می‌خواهید سرعت را بالاتر ببرید می‌توانید بر روی گزینه Level-up 10x برای پیشرفت ۱۰ مرحله به صورت یک جا ضربه بزنید. به یاد داشته باشید که ارتقاء یک وزیر آمار او را بهبود می‌بخشد.

با ضربه بر روی نوار پاداش‌ها برای هر یک از وزیران، می‌توانید کتاب‌هایی که با تکمیل ماموریت‌ها، دستاوردها یا جنگ‌های کمپین را دیدن کنید و همچنین متوجه خواهید شد که این کتاب‌ها انواع متفاوتی دارند. بر اساس مقدار و اندازه، کتابچه‌ها به مقدار و اندازه ۱۰۰ مرحله، کتاب‌ها ۵۰۰ مرحله و همچنین کتاب‌های قطور ۱۰۰۰ مرحله یک ویژگی را بهبود می‌بخشند. کتابچه‌ها در این بین از همه معمول‌تر خواهند بود و همچنین کتاب‌های قطور به دلیل امتیاز بالایی که دارند کمیاب‌ترین‌ها خواهند بود.

در حالی که تو بسیاری از اوقات با کتاب‌های منحصر به فرد برای ارتقاء یک آمار خاص روبرو می‌شوید (کتابچه‌های نظامی، سیاسی و همچنین…)، بیشتر با کتاب، کتابچه و همچنین کتاب‌های قطور ویژگی عمومی که بنفش خواهند بود روبرو خواهید شد که ویژگی‌ که وزیر در آن هم تخصص دارد را ارتقاء می‌دهد. بر روی گزینه “i” جهت دیدن زندگی‌نامه و همچنین تخصص او ضربه بزنید.

ارتقای همواره وزرا و همچنین اطمینان از داشتن یک لشکر کامل قبل از پیکار

البته این بیشتر به این معنی است که از پیشرفت ارتش خود مطمئن شوید. قطعا دوست ندارید زمانی که اقتدار و قدرت حمله تو کمتر از دشمن است، یا با تعداد کمی سرباز شروع به جنگ کنید. شاید از پس دو موج اول برآیید ولی باید توجه داشت قبل از پایان سومی احتمالا صفوف ارتش تو خالی شده‌اند و همچنین این دقیقا آن هم چیزی است که نباید در بازی Game of Sultans اتفاق بیافتد.

مسلما تو رقابت را از آن هم جایی که سری آخر از بازی دست کشیدید شروع خواهید کرد، پس در صورتی که در جنگی شکست بخورید، لزومی ندارد که قلعه را از ابتدا دوباره بسازید. ولی باید توجه داشت همچنان برای بازگشت به حالت عادی، بعد از جنگ باید تلاش کرد، پس به هر شکلی که می‌توانید خود را آماده کنید، وزیرانتان را ارتقاء دهید و همچنین در سطح بالا نگه دارید و همچنین ارتش خود را با اقتدار و قدرت کامل به جنگ بفرستید.

بررسی قواعد هر مرحله از رقابت

این چیزی است که بازی Game of Sultans به تو پیشنهاد می‌کند، پس همواره قوانین هر مرحله و همچنین جنگ‌ها با غول آخر را بررسی کنید؛ این‌ها همچنین و علاوه بر تمام اطلاعات مهم در مورد مبارزه با غول آخر، اطلاعاتی در مورد جوایز قسمت‌های متنوع و گوناگون و مختلف مرحله نیز در اختیار می‌گذارد.

در صورتی که از این قوانین آگاه نباشید ممکن است بخشی از جوایز مفید را از دست دهید که شامل Attribute Books و همچنین Scroll Cases می‌می شود ولی محدود به آن هم‌ها نیست. این قوانین تقریبا همیشه مشابه خواهند بود ولی ارزش دارد که آن هم‌ها را بخوانیم.

به عنوان یک نقطه اضافی، گاهی ممکن است تنها و فقط جایزه خاص که در بین پاداش‌های تکمیل یک قسمت است را نبرید. بعضی اوقات ممکن است منابع اساسی‌تر مانند طلا یا XP به دست آورید، پس سعی کنید که هنگام انجام مراحل متنوع و گوناگون و مختلف انتظارات منطقی داشته باشید.

به دست آوردن پاداش بیشتر از طریق قهوه!

بر روی ساختمان پیش‌گویی ضربه بزنید و همچنین بازی تو را نزد پیش‌گویی میبرد تا بنشینید و همچنین با او “قهوه” بنوشید. این به نوعی آینده تو است که به صورت رمزی بیان می‌می شود، ولی باید توجه داشت در چارچوب بازی به این معنی که تو قرار است پاداش دریافت کنید که می‌تواند شامل موارد مختلفی باشد. این یک قابلیت است که تنها و فقط روزی یک بار می‌توانید بهره بری و استفاده کنید؛ هیچ‌گاه این شانس را از دست ندهید که “بخت” تو برای دریافت جوایز خوانده می شود.

اتصال حساب‌های کاربری رسانه‌های جمعی به بازی

گزینه “Binding” در گوشه بالا سمت چپ صفحه اصلی به تو اجازه می‌دهد تا بازی را به شبکه‌های اجتماعی خود متصل کنید. به این ترتیب نه تنها می‌توانید با دستگاه‌های دیگر به بازی خود سر بزنید بلکه مقدار زیادی پاداش خواهد گرفت که با ۱۰۰ الماس شروع می‌می شود. این مقدار زیادی از واحد پول پریمیوم است و همچنین در ادامه بازی خیلی به تو کمک می کند.

شرکت در رویدادهای تقویتی

در منوی بالا سمت راست، نوار Fortify یا تقویتی را خواهید دیدکه همیشه آن هم روش که از اسمش بر می‌آید نیست؛ اینجا جایی نیست که به معنای واقعب کلمه بتوانید دیوارهای قلمرو فرمانروایی خود را تقویت کنید، بلکه جایی است که می‌توانید با بازیکنان انسانی دیگر هنگام خرید با طلا یا الماس‌های خود رقابت کنید به شکلی که هر خرید برای تو همچنین و علاوه بر امتیاز با پاداش‌هایی شامل منابع معمول، Attribute Books، badge shard و همچنین غیره همراه خواهد بود. کیفیت جوایز با کسب امتیازات بیشتر بهتر خواهد شد. این جوایز در صندوق‌های دربسته قرار دارند که می‌توانید با ضربه بر روی نوار Backpack و همچنین بر روی صندوق‌ها آن هم‌ها را باز کنید. مراقب باشید که بیش از حد هزینه نکنید.

بازی Game of Sultans با کسب امتیاز ۴٫۱ از ۵ و همچنین با بیش از یک میلیون دانلود در گوگل پلی به یکی از بازی‌های محبوب در سبک استراتژیک تبدیل شده است. کاربران سیستم عامل اندروید بالاتر از ۴٫۰٫۳ می‌توانند این بازی زیبا و همچنین دوست داشتنی و جذاب را از گوگل پلی دانلود کنند.

آموزش بازی Game of Sultans – ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی نبرد سلاطین در پادشاهی عثمانی

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آموزش بازی Game of Sultans – ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی نبرد سلاطین در پادشاهی عثمانی در تاریخ ۶ September 2018 | 11:00 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …