خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی و همچنین دانلود RoughAnimator اپلیکیشن ساخت انیمیشن

معرفی و همچنین دانلود RoughAnimator اپلیکیشن ساخت انیمیشن

معرفی و همچنین دانلود RoughAnimator اپلیکیشن ساخت انیمیشن

|معرفی و همچنین دانلود RoughAnimator اپلیکیشن ساخت انیمیشن از پویش سافت

RoughAnimator از اپلیکیشن های جذاب و جالب و همچنین کاربردی برای علاقمندان ساخت انیمیشن می باشد ، این اپلیکیشن ساخت انیمیشن به گونه ای طراحی گردیده است که اشخاص حرفه ای و همچنین مبتدی در طراحی انیمیشن می توانند از آن هم بهره بری و استفاده کنند و همچنین انیمیشن های کوتاه مورد علاقه ی خود را بسازند.

RoughAnimator
RoughAnimator

این اپلیکیشن با قرار دادن ابزارهای مختلفی و همچنین لایه های نامحدود به تو این امکان را می دهد تا انیمیشن های به مدت زمان و همچنین طول دلخواه خود بسازید و همچنین انواع متنوع و گوناگون و مختلف افکت ها را نیز در آن هم ها اعمال نمایید. همچنین انواع قلم و همچنین رنگ ها در این اپلیکیشن گنجانده شده است که به کاربران این امکان را می دهد تا رسم نقاشی و همچنین کنترل لایه های متنوع و گوناگون و مختلف از انیمیشن برای آن هم ها آسان می شود. یکی از قابلیت های جالبی که این برنامه جذاب و جالب و خوب دارد امکان اضافه کردن صدا به انیمیشن ها می باشد بدین صورت که تو می توانید یک فایل صوتی را به انیمیشن اضافه کنید و همچنین آن هم را با حرف زدن شخصیت های انیمیشن خود همگام سازی نمایید.

RoughAnimator
RoughAnimator

این اپلیکیشن از انواع قلم های Galaxy Note S-Pen نیز پشتیبانی می کند که این امکان را به تو می دهد تا با بهره بری و استفاده از قلم گوشی نوت خود به راحتی نقاشی های انیمیشن خود را طراحی نمایید.امکان کنترل فرکانس و همچنین رزولوشن نیز در این اپلیکیشن فراهم شده است و همچنین همچنین  تنظیم فاصله ی زمانی بین هر کدام از لایه های ایجاد شده برای انیمیشن نیز فراهم گردیده است که به کاربران این امکان را می دهد تا مدت زمان انیمیشن خود را هر چقدر که می خواهند تنظیم نمایند. انیمیشن های ساخته شده توسط این اپلیکیشن را می قدرت به اپلیکیشن های حرفه ای تر مثل Adobe Flash/Animate, After Effects و همچنین Toon Boom Harmony وارد نمود و همچنین تغییرات دیگری بر روی آن هم ها اعمال نمود.

تصاویر اپلیکیشن RoughAnimator :

دانلود اپلیکیشن RoughAnimator :

دانلود اپلیکیشن با لینک مستقیم ورژن و نسخه ۱٫۶

معرفی و همچنین دانلود RoughAnimator اپلیکیشن ساخت انیمیشن

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود RoughAnimator اپلیکیشن ساخت انیمیشن در تاریخ ۴ September 2018 | 6:23 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …