خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش بازی Dead Island – ترفندها و همچنین موارد و نکات بقا در بازی Dead Island: Survivors

آموزش بازی Dead Island – ترفندها و همچنین موارد و نکات بقا در بازی Dead Island: Survivors

آموزش بازی Dead Island – ترفندها و همچنین موارد و نکات بقا در بازی Dead Island: Survivors

|آموزش بازی Dead Island – ترفندها و همچنین موارد و نکات بقا در بازی Dead Island: Survivors از پویش سافت


استراتژی بقای بیشتر در بازی Dead Island

بازی Dead Island با نام کامل Dead Island: Survivors یک اسپین آف از بازی زامبی‌ معروف است که با استقبال بسیار خوبی بر روی کامپیوتر و همچنین کنسول‌ها همراه شد. به جای تمرکز بر نبرد اول شخص در بهشت استوایی که توسط زامبی‌ها پر شده است، این بازی تجربه کاملا متفاوتی را ارائه می‌کند.

 این بازی ترکیبی از بازی‌های استراتژیک و همچنین نقش‌آفرینی‌های تن به تن است. تو هم‌زمان با اینکه سعی می‌کنید بیشترین تعداد ممکن از اشخاص را نجات دهید و همچنین برای سفر به یک جزیره دیگر سوار قایق خود کنید باید هزاران روح را نیز بکشید، که در این جزیره نیز باید مشابه همین عمل را مجدد انجام دهید. این خلاصه خوبی از حالت سفر تک‌نفره بازی است که شامل جزایر بسیار زیادی است که هر کدام زامبی‌های جان‌سخت‌تری دارند.

بازی Dead Island حالت سفر کلاسیک را که از مراحل خطی تشکیل می‌می شود تغییر داده است. در هر لحظه در طول بازی، صرف نظر از جزیره‌ای که در آن هم حضور دارید، بین چندین ماموریت حق انتخاب دارید. ماموریت‌های جمع‌آوری منابع، ماموریت‌هایی که در آن هم‌ها برای جمع‌آوری آذوقه باید از زنده‌ها دفاع کنید و همچنین نهایتا ماموریت‌هایی که در ازای انجام آن هم‌ها به تو اشخاص زنده جدید تحویل داده می‌می شود.

هر جزیره یک میزان برای سنجش تعداد اشخاص زنده دارد، زمانی که این میزان پر می شود، یا به عبارت دیگر، زمانی که تعداد اشخاص کافی را داشته باشید، به بهشت استوایی بعدی سفر خواهید کرد که توسط ارواح به جهنم تبدیل شده است. بازی Dead Island یک فرمول استراتژیک کلاسیک را ارائه می‌کند که در آن هم طولانی‌ترین مسیر ممکن را برای زامبی‌ها می‌سازید و همچنین سپس آن هم را به برج‌های متنوع و گوناگون و مختلف منتهی می‌کنید.

بازی Dead Island

 همچنین و علاوه بر این روش درست و همچنین تست شده، بازی جنگجویی با یک سلاح خاص را در اختیار تو می‌گذارد که از ده‌ها برج کشنده تر است. این باعث می‌می شود یک گیم پلی مهیج را تجربه کنید که در آن هم صرفا منتظر پایان امواج دشمن نباشید تا مرحله به پایان برسد. در عوض، باید همواره مراقب دشمنان خود باشید، زیرا برج‌ها از بازی tower defense کلاسیک ضعیف‌تر خواهند بود.

در بازی Dead Island مبارز تو بیشتر کشتار را انجام می‌دهد که آن هم را تبدیل به اولین و همچنین آخرین مانع برای زامبی‌ها برای رسیدن به دروازه‌ها می‌کند. در صورتی که زامبی‌ها به دروازه‌های تو برسند یا مبارز تو را بکشند بازی تمام می‌می شود و همچنین باید مرحله را مجددا از ابتدا شروع کنید.

پیش از پایان مرحله، چند شکاف در دروازه تو ایجاد خواهد شد، حتما مراقب همه دشمنان خود باشید زیرا و به درستی که به صورت گروهی حمله می‌کنند و همچنین در صورتی که یکی از آن هم‌ها به دروازه نفوذ کند تعدادی بیشتری نیز بعد از آن هم وارد خواهند شد و همچنین این یعنی تو بازی را باخته‌اید. بنابراین، در بازی Dead Island مهم‌ترین چیز این است که مراقب دشمنان خود باشید و همچنین اجازه عبور از آخرین برج دفاعی را به آن هم‌ها ندهید، زیرا در این صورت شانس تو برای کشتن آن هم‌ها پیش از نفوذ به دروازه بسیار کم است.

بازی تصاویر فوق‌العاده‌ای را ارائه می‌کند و همچنین همه چیز با جزئیات زیاد طراحی شده است، محیط اطراف بسیار زیبا خواهند بود و همچنین همه چیز آن هم حس کارتونی را با وجود خشونت موجود در بازی دارد. در ادامه همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا در این مقاله ترفندها و همچنین موارد و نکات این بازی را به تو آموزش دهیم.

تحرک مداوم همه چیز است، ولی باید توجه داشت نقشه کوچک نیز بسیار مهم است

بازی Dead Island

از آنجایی که بازی بیشتر وابسته به مبارز تو است تا برج‌های دفاعی، دوربین همواره مبارز تو را دنبال می‌کند و همچنین از آنجایی که دوربین قابلیت زوم اوت و همچنین افق‌گردی ندارد و همچنین دوربین یک منطقه بسیار کوچک را پوشش می‌دهد، باید همواره در حرکت باشید تا ببینید که دشمنانتان کجا خواهند بود.

 البته یک نقشه کوچک در گوشه بالا سمت راست وجود دارد ولی باید توجه داشت در حین عملیات و همچنین نبرد به ندرت می‌قدرت آن هم را چک کرد. در عوض، دائما حرکت کنید، و همچنین مکررا ناحیه اطراف دروازه را بررسی کنید تا مبادا زامبی‌ موفق به نفوذ به شبکه دفاعی تو شده باشد.

جابجا شوید، مخصوصا زمانی که یک موج جدید به سمت دروازه می‌آید و همچنین حتما ناحیه اطراف دروازه را در حین هر موج بررسی کنید. نقشه کوچک را از یاد نبرید، خواندن این نقشه آسان نیست ولی باید توجه داشت زمانی که به دلیل وجود دشمن در جایی دیگر نمی‌توانید به سمت دروازه بروید، این نقشه به تو کمک می کند.

 نقطه‌ای که استحکامات به پایان می‌رسد را به خاطر داشته باشید و همچنین در صورتی که اثر قرمزی اطراف این نقطه دیدید پیش از آنکه به دروازه تو نفوذ می شود به سرعت هرچه بیشتر به سمت آن هم بروید.

سه ستاره شوید

بازی Dead Island زمانی که تعداد زامبی مجاز به دروازه می‌رسند بسیار سخت و همچنین خشن می‌می شود. تعداد پیش‌فرض تنها و فقط سه عدد است، که بسیار کم است ولی باید توجه داشت بعد از انجام چند ارتقاء می‌توانید این عدد را دو برابر کنید. ۶ دشمن نیز نسبت به سایر بازی‌های tower defense بسیار سخت‌گیرانه است، ولی باید توجه داشت این بدین معنی است که حداقل می‌توانید چند فرد یا شخص از موج دشمن را نکشید و همچنین همچنان سه ستاره شوید (زیرا برج‌ها به تنهایی و همچنین بدون دخالت تو نمی‌توانند همه آن هم‌ها را بکشند و همچنین معمولا دو یا سه تا را از دست می‌دهند).

این به این دلیل است که بازی تا وقتی که در مقابل سه یا تعداد بیشتری نفوذ مقاومت کنید به بازیکن سه ستاره را می‌دهد. پس نگران این نباشید که یک زامبی از آخرین موج نهایتا به دروازه برسد در حالی که مبارز تو بسیار دور است و همچنین نمی‌تواند آن هم را پیش از نفوذ بکشد. تا زمانی که تعداد مقاومت در برابر نفوذ سه یا تعداد بیشتری باشد تو امتیاز کامل را خواهید گرفت و همچنین جایزه کامل به تو تعلق می‌گیرد.

حصار بسازید

بازی Dead Island

در بازی Dead Island قطعات حصار مهم‌ترین چیز خواهند بود، آن هم‌ها قسمت و بخش کوچکی از فرمولی خواهند بود که به وسیله آن هم می‌توانید زامبی‌ها را به مسیر دلخواه خود هدایت کنید و همچنین از دو یا چند شاخه شدن مسیر آن هم‌ها جلوگیری کنید. بنابراین، پیش از بهره بری و استفاده از برج‌های دفاعی به عنوان مانع، در نظر داشته باشید که قطعات فنس نیز در دسترس خواهند بود که بسیار ارزان‌تر برج‌های دفاعی خواهند بود.

دشمنان را به یک مسیر اصلی هدایت کنید

هر جزیره در بازی Dead Island دارای یک نقشه است که تمام ماموریت‌ها در آن هم اتفاق می‌افتد و همچنین این یعنی تو با این مردگان بارها و همچنین بارها بر روی همین نقشه مواجه خواهید شد. این یعنی تو زمان بسیار زیادی برای یادگیری چگونگی ساخت بهترین مسیر ممکن برای زامبی‌ها دارید. مسیرهایی بسازید که به یک نقطه منتهی می‌می شود، با این کار برج‌های خود را کارآمدتر می‌کنید.

نقطه همگرایی مسیرها باید مملو از برج‌های دفاعی باشد. سعی کنید برج قدرتمندی که به محض فعال شدن دشمنان را تکه تکه می‌کند نزدیک نقطه همگرایی نصب کنید و همچنین بهتر است که برج‌های AoE (دارای ناحیه اثر) مانند شعله افکن و همچنین برجی که لاستیک‌های آتش گرفته را رها می‌کند بعد از نقطه همگرایی مسیرها قرار دهید تا بتوانید بیشترین تعداد دشمن را تحت تاثیر دهید. توپ‌ها باید به نحوی نصب شوند که دشمن را به سمت برج‌های AoE یا تله‌ها (مانند spike pit) به عقب برانند.

بازی Dead Island

سعی کنید که همواره طرح برج‌های دفاعی خود را تغییر دهید زیرا به محض اینکه دشمن مسیر جدیدی برای حمله پیدا کند، دیگر طرح موجود به مقدار و اندازه کافی خوب نخواهد بود. همواره تلاش کنید که طولانی‌ترین مسیر ممکن را برای عبور دشمن بسازید تا مبارز تو زمان زیادی برای کشتن هرچه بیشتر دشمنان قبل از رسیدن به دروازه داشته باشد. به همچنین و علاوه، با تخریب برج‌ها هزینه آن هم مجدد در اختیار تو قرار می‌گیرد، بنابراین به راحتی ترکیب‌های متنوع و گوناگون و مختلف برج‌های دفاعی را امتحان کنید و همچنین برای مراحل متنوع و گوناگون و مختلف، برج‌های مختلفی را بسازید.

همیشه تعداد زیادی ماموریت جمع‌آوری منابع انجام دهید

ماموریت‌های جمع‌آوری منابع از سایر ماموریت‌ها آسان‌تر خواهند بود و همچنین باید پیش از جمع‌آوری اشخاص زنده تعداد زیادی از آن هم‌ها را انجام دهید. با انجام این ماموریت‌ها تو مقدار زیادی فلز دارید که برای ساخت هر برجی می‌توانید بهره بری و استفاده کنید و همچنین زمانی که به ماموریت‌های جمع‌آوری اشخاص زنده سخت‌تر برسید همچنان به منابع بیشتری برای ساخت برج احتیاج دارید.

همچنین، وقتی که در شرف تکمیل تعداد اشخاص زنده یک جزیره هستید، انجام ماموریت‌های جمع‌آوری اشخاص را متوقف کنید و همچنین چند ماموریت جمع‌آوری منابع انجام دهید تا بعد از وارد شدن به جزیره جدید بتوانید همه برج‌ها را نصب کنید زیرا هر جزیره از جزیره قبلی سخت‌تر است. تقربیا ۳۵۰۰ تا ۵۰۰۰ واحد فلز قبل از رفتن به جزیره جدید کافی خواهد بود.

حواستان به ارتقاء باشد

بازی Dead Island

بازی Dead Island یک سیستم مرحله‌ای بر اساس کارت را ارائه می‌کند و همچنین تو آیتم‌های زیادی برای ارتقاء دارید ولی باید توجه داشت موجودی مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را برای انجام تمام آن هم‌ها ندارید. بنابراین، تنها برج‌هایی را که مداوم بهره بری و استفاده می‌کنید، ارتقاء دهید. برای مثال، دروازه، آتش‌افکن و همچنین برج‌های مجهز به مسلسل همیشه ارزش ارتقاء را دارند.

 در صورتی که یک epic defense tower دارید هر چه زودتر آن هم را ارتقاء دهید. از مصارف خود تنها و فقط آن هم‌هایی که بهره بری و استفاده می‌کنید را ارتقاء دهید. بازی با همه کاراکترها را امتحان کنید و همچنین تنها و فقط در صورتی که مناسب سبک بازی تو خواهند بود آن هم‌ها را ارتقاء دهید. هیچ‌گاه کاراکتری را که با آن هم بازی نمی‌کنید ارتقاء ندهید، این مورد را برای اسلحه نیز در نظر داشته باشید؛ همه آن هم‌ها را امتحان کنید و همچنین تنها و فقط آن هم اسلحه را که برای تو بهتر است ارتقاء دهید.

بازی Dead Island توسط استودیو Deep Silver توسعه پیدا کرده است که می‌توانید این بازی را از گوگل پلی دانلود کنید. این بازی با کسب امتیاز ۴٫۴ از ۵ و همچنین با بیش از نیم میلیون دانلود به یکی از بازی‌های سبک بقا و همچنین استراتژی تبدیل شده است. کاربران سیستم عامل اندروید ۵ به بالا می‌توانند این بازی زیبا و همچنین دوست داشتنی و جذاب را دانلود و همچنین بازی کنند.

آموزش بازی Dead Island – ترفندها و همچنین موارد و نکات بقا در بازی Dead Island: Survivors

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آموزش بازی Dead Island – ترفندها و همچنین موارد و نکات بقا در بازی Dead Island: Survivors در تاریخ ۴ September 2018 | 12:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …