خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش بازی Creative destruction – موارد و نکات و همچنین ترفندهای اولیه بازی برای برنده شدن

آموزش بازی Creative destruction – موارد و نکات و همچنین ترفندهای اولیه بازی برای برنده شدن

آموزش بازی Creative destruction – موارد و نکات و همچنین ترفندهای اولیه بازی برای برنده شدن

|آموزش بازی Creative destruction – موارد و نکات و همچنین ترفندهای اولیه بازی برای برنده شدن از پویش سافت


۹ نقطه برای بقای بیشتر در بازی Creative Destruction

موفقیت بی‌سابقه بازی Fortnite ثابت کرده است که ترکیب battle royale و همچنین المان‌های sandbox یک ترکیب برنده است. بازی Creative Destruction این فرمول را با اضافه کردن چاشنی خودش دنبال می‌کند. این بازی یک بازی موبایلی هیجان انگیز است که گرافیک کارتونی فضای بازی را با وجود هیجان موجود شاداب نیز می‌کند.

آواتارهای درون بازی به زیبایی با حرکت نرم و همچنین بدون نقص نمایش داده می‌شوند. در این بازی خبری از اندام در هم پیچیده و همچنین غیرطبیعی نیست! هر کدام از بازیکنان، Dismantler یا منهدم‌کننده خود را دارد. این یک سلاح است که تنها و فقط بر روی اشیا قابل بهره بری و استفاده است. از آن هم می‌توانید برای نابود کردن تقریبا هر چیزی بر روی نقشه جهت رسیدن به مواد بهره بری و استفاده کنید. سپس می‌توانید از این مواد برای ساخت سکو‌ها، رمپ‌ها و همچنین سنگر و همچنین استحکامات بهره بری و استفاده کنید.

البته مهم‌ترین قسمت بازی Creative Destruction کشتن سایر اشخاص روی نقشه است. ۱۰۰ بازیکن در جزیره حضور دارند و همچنین تو برای بردن بازی باید فرد یا شخص آخری باشید که زنده می‌ماند. در ادامه همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا در این مقاله مجموعه‌ای از موارد و نکات و همچنین ترفندهای مختص این بازی را به تو آموزش دهیم تا تو برنده بازی باشید.

انجام ماموریت‌ها

بازی Creative Destruction

با وجود اینکه دوست دارید به محض وارد شدن به بازی شروع به شلیک و همچنین تیراندازی کنید، ولی باید توجه داشت در مدت زمان طولانی بهتر است که ابتدا ماموریت‌های هر روز خدا خود را بررسی کنید. هر ماموریتی که تمام می‌کنید مقداری طلا و همچنین تجربه به تو پاداش داده می‌می شود. نگران نباشید زیرا و به درستی که این ماموریت‌ها شامل کارهایی می‌می شود که تو به هر حال در بازی Creative Destruction معمولا انجام می‌دهید.

انجام ماموریت‌ها به تو کمک می‌کند که هدف خود را بدانید، بنابراین می‌فهمید که هنگام بازی باید بر چه مسائلی تمرکز کنید. برای مثال، بعضی ماموریت‌ها تو را در معرض آسیب قرار می‌دهد، برخی دیگر تو را مجبور به ساخت سازه یا برداشتن تعداد مشخصی سلاح می‌کند. این‌ها کارهایی است که تو در حالت عادی نیز انجام می‌دهید ولی به تو کمک می‌کنند که هدف را بدانید.

قبل از طلا و همچنین تجربه‌ای که به عنوان پاداش دریافت می‌کنید، برای تکمیل ماموریت‌ها مدال‌های تبادلی‌ نیز دریافت می‌کنید. با خرج این مدال‌ها می‌توانید صندوق‌های ویژه‌ای بخرید. می‌توانید در ازای ۵ مدال یک صندوق نقره‌ای بگیرید. این صندوق شامل چیزهای تصادفی مختلفی مانند طلا، سکه‌های ستاره‌ای و همچنین پوسته‌های اسلحه است. همچنین می‌توانید هفته‌ای یک بار در مقابل ۳۰ مدال، یک صندوق طلایی بگیرید. صندوق‌های طلایی شامل آیتم‌های تصادفی مانند طلای بیشتر، سکه‌های ستاره‌ای و همچنین پوسته‌های دائمی است.

بهره بری و استفاده از قطب‌نما

قطب‌نما مجموعه خطوط و همچنین اعداد بالای صفحه است که جهت کاراکتر تو را نسبت به نقشه مشخص می‌کند، ولی مهم‌تر از آن هم این است که به تو می‌گوید صداها از کجا می‌آیند. در صورتی که دشمنی در نزدیکی تو در حرکت باشد تو یک آیکون رد پا خواهید دید.

 تا وقتی که دشمن چند متری با تو فاصله دارد این آیکون زرد خواهد بود و همچنین وقتی که کنار تو باشد قرمز می‌می شود. تیراندازی نیز بر روی قطب‌نما نمایش داده می‌می شود به این شکل که در صورتی که کسی در نزدیکی تو شلیک کند، یک آیکون تفنگ بر روی قطب‌نما نشان داده خواهد شد. مشابه رد پاها، این آیکون نیز بسته به فاصله تیراندازی زرد یا قرمز می‌می شود.

در صورتی که کسی ناگهان شروع به تیراندازی به تو کند، ایده خوبی است که فورا یک سنگر بسازید. سپس می‌توانید با بررسی قطب‌نما برای تشخیص اینکه گلوله تفنگ‌ها از کجا می‌آیند موقعیت خود را بهبود ببخشید. با بهره بری و استفاده از قطب‌نما در بازی Creative Destruction می‌توانید از گلوله تفنگ‌های دشمن گریز و فرار کنید، دشمن خود را پیدا کنید و همچنین به او شلیک کنید. به یاد داشته باشید که سنگر تو قابل تخریب است پس سعی کنید تعلل نکنید.

بهره بری و استفاده هوشمندانه از سنگرها

بازی Creative Destruction

ساختن در بازی Creative Destruction می‌تواند برای اهداف مختلفی انجام می شود. آن هم‌روش که پیش‌تر اشاره شد، می‌توانید از آن هم برای محافظت خود در برابر حملات بهره بری و استفاده کنید. همچنین و علاوه بر آن هم، این سنگرها بهره بری و استفاده‌های دیگری نیز دارند.

 می‌توانید با ساختن سنگرها بر روی هم به سرعت یک برج بسازید. این برج می‌تواند محل مناسبی برای تیراندازی باشد، به ویژه در صورتی که آن هم را بر روی یک ساختمان موجود قرار دهید. تنها و فقط در نظر داشته باشید در صورتی که حریف تو از پایه به آن هم ضربه بزند تمام سازه فرو خواهد ریخت.

تو همچنین می‌توانید چندین سنگر بسازید تا حریفان را گمراه کنید. آن هم‌ها یا با فرض خالی بودن سنگر تو از کنار آن هم رد می‌شوند یا به دنبال تو خواهند گشت. در صورتی که شروع به جستجو برای یافتن تو کنند، داشتن چندین سازه به تو کمک می‌کند که راحت‌تر مخفی شوید تا زمانی که بر آن هم‌ها مسلط شوید.

تو همچنین از عمل ساختن می‌توانید برای ساخت پل بر روی آب یا در منطقه ها و مناطق مرتفع بهره بری و استفاده کنید تا کسی نتواند بر تو غالب می شود. آب حرکت را کند می‌کند ولی در صورتی که سطحی روی آن هم بسازید می‌توانید به شکل عادی از آن هم عبور کنید. ساختن سازه در منطقه ها و مناطق مرتفع باعث برتری بر حریفان است.

یافتن بهترین تجهیزات

در بازی Creative Destruction در جنگ با تفنگ از هفت‌تیر نباید بهره بری و استفاده کنید. به محض شروع بازی، اولویت تو باید پیدا کردن بهترین تجهیزات ممکن باشد. سلاح بر اساس قدرتشان دارای رنگ بندی خواهند بود. سلاح سفید معمولی‌ترین و همچنین طلایی‌ها قوی‌ترین خواهند بود. بین آن هم‌ها سبز، آبی و همچنین بنفش نیز قرار دارند.

سلاح قوی‌تر معمولا جایی در صندوق‌ها مخفی شده است. قطب‌نمای خود را بررسی کنید و همچنین ببینید که آیا آیکون براقی دیدن می‌کنید. در صورت دیدن یعنی یک صندوق در نزدیکی تو قرار دارد. تنها و فقط باید از محل دقیق آن هم مطلع شوید. ممکن است روی سقف یا درون یک ساختمان باشد. به اطراف نگاه کنید و همچنین سعی کنید که هرچه سریع‌تر آن هم را پیدا کنید. باز کردن صندوق چند ثانیه‌ای طول می‌کشد، پس هنگام تخلیه آن هم هوشیار باشید.

در صورت فرود تجهیزات خود بازی به بازیکنان اعلام می کند. این جعبه‌ها در مکان‌های تصادفی فرود می‌آیند. این جعبه‌ها می‌توانند شامل کمیاب‌ترین اسلحه باشند که تضمین‌کننده برد تو است. توجه داشته باشید که دیگران نیز مانند تو به دنبال این جعبه‌ها خواهند گشت. بنابراین منتظر رقابت در این مسیر باشید.

بهره بری و استفاده از منهدم‌کننده

بازی Creative Destruction

هنگامی که بازی Creative Destruction را شروع می‌کنید، این تنها چیزی است که دارید. متاسفانه، این وسیله هیچ آسیبی به رقبا نمی‌زند. به سرعت از این وسیله بهره بری و استفاده کنید زیرا بعدا در مسیر بازی به مقدار زیادی مواد خام احتیاج خواهید داشت.

 از داخل ساختمان‌ها انهدام را انجام دهید. در این صورت، وقتی که مشغول تخریب دیوارها هستید، در معرض دید دشمنان نخواهید بود. باید ابتدای هر مسابقه را به برداشت مواد خام بپردازید زیرا و به درستی که سایر بازیکنان نیز مشغول همین کار خواهند بود. گیر افتادن در یک کمین و همچنین عدم توانایی در ساختن سنگر به دلیل نداشتن مواد اولیه به هیچ وجه چیز خوشایندی نیست.

در صورتی که با دشمن مواجه شدید و همچنین خواست سنگر بسازد با بهره بری و استفاده از منهدم‌کننده خود آن هم را نابود کنید. منهدم‌کننده به سرعت دیوارها را تخریب می‌کند. به این نقطه توجه داشته باشید که در صورت دیدن دشمن سریعا به حالت سلاح تغییر وضعیت بدهید.

بررسی ساختمان‌ها برای غنیمت

در بازی Creative Destruction ، بهترین شانس برای یافتن غنیمت و همچنین تجهیزات رفتن به داخل ساختمان‌ها است. حتی پیش از فرود و همچنین شروع، باید تصمیم بگیرید که در محلی فرود آیید که حداقل چند ساختمان برای غارت وجود داشته باشد. به محض یافتن تجهیزات کافی، می‌توانید به سراغ دشمنانتان بروید، فرودی‌ها و همچنین صندوق‌ها را جستجو کنید یا به سمت منطقه امن بروید.

نحوه شلیک

در بازی Creative Destruction دکمه‌های حالت هدف‌گیری و همچنین ماشه در هر دو طرف صفحه وجود دارند. نحوه بهره بری و استفاده از هر جفت آن هم‌ها را برای رویارویی با حریف یاد بگیرید، در غیر این صورت نمی‌توانید مقاومت کنید. از دست چپ خود برای حرکت بهره بری و استفاده کنید در حالی که دست راستتان عمل شلیک را انجام می‌دهد.

زمان تک تیراندازی می‌توانید با دست راست خود هدف‌گیری کنید و همچنین با دست راست خود شلیک کنید. بهره بری و استفاده ماهرانه از این دکمه‌ها به تو این امکان را می‌دهد تا پیروز تمام جنگ‌ها باشید زیرا می‌توانید هم‌زمان با حرکت خود به حریفان نیز شلیک کنید.

ماندن در منطقه امن

بازی Creative Destructionبازی Creative Destruction

بازی Creative Destruction در قسمت و بخش آموزشی به تو نحوه یافتن منطقه امن را یاد می‌دهد و همچنین به تو نشان می‌دهد در صورت ماندن در طوفان چه اتفاقی برایتان خواهد افتاد. حتما از این قسمت و بخش بازی درس بگیرید و همچنین همیشه در منطقه امن بمانید.

 یک استراتژی خوب در بازی این است که بر روی دایره بیرونی منطقه امن بایستید و همچنین منتظر بازیکنانی باشید که از طوفان گریز و فرار می‌کنند. به آن هم‌ها شلیک کنید زیرا به احتمال زیاد آسیب خواهند دید و همچنین به راحتی می‌توانید آن هم‌ها را بکشید. تنها و فقط مراقب دشمنان خود درون دایره باشید زیرا ممکن است آن هم‌ها نیز همین ایده مشابه را داشته باشند.

ذخیره انرژی ساخت سریع

در بازی Creative Destruction وقتی که با بهره بری و استفاده از کلید F5 فورا اقدام به ساخت یک سنگر می‌کنید، انرژی ساخت سریع یا Quick Build Energy خود را مصرف می‌کنید. این آیتم در طول زمان مجددا پر می‌می شود، ولی بهتر است که آن هم را هیچ وقت بهره بری و استفاده نکنید و همچنین زمانی همه آن هم را یک‌جا مصرف کنید.

در صورتی که ناگهان در معرض حمله قرار بگیرید، نمی‌توانید یک کاور بسازید. در صورتی که سازه‌ها را صرفا برای اردو زدن می‌سازید، بهتر است که به شکل دستی آن هم‌ها را بسازید تا اینکه از گزینه ساخت سریع بهره بری و استفاده کنید. نباید این آیتم را هنگامی که دچار یک حمله یا کمین قرار می‌گیرید بیهوده هدر دهید.

در صورتی که همه این انرژی را مصرف کنید، بعد از از بین رفتن دیوارتان توسط دشمن قادر نخواهید بود چیز دیگری بسازید. سعی کنید که این را به عنوان یک عادت در خود ایجاد کنید که دیوارها و همچنین رمپ‌ها را دستی بسازید. در این صورت نیازی به بهره بری و استفاده از گزینه ساخت سریع ندارید مگر آن هم‌که واقعا در تنگنا قرار بگیرید.

بازی Creative Destruction یکی از بازی‌های زیبا و همچنین دوست داشتنی و جذاب در سبک بازی‌های اکشن و همچنین آنلاین است که با گرافیک فوق العاده و همچنین طراحی چشم‌نواز نظر هر گیمری را به خود جلب می‌کند. این بازی محصول استودیو بازی سازی ZuoMasterDeveloper است که برای سیستم‌های عامل اندروید به بازار عرضه شده است. این بازی زیبا و همچنین دوست داشتنی و جذاب را می‌توانید از اینجا به صورت رایگان دانلود کنید.

آموزش بازی Creative destruction – موارد و نکات و همچنین ترفندهای اولیه بازی برای برنده شدن

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آموزش بازی Creative destruction – موارد و نکات و همچنین ترفندهای اولیه بازی برای برنده شدن در تاریخ ۳ September 2018 | 6:38 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …