خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی هیجان انگیز Motor Hero

معرفی و همچنین دانلود بازی هیجان انگیز Motor Hero

معرفی و همچنین دانلود بازی هیجان انگیز Motor Hero

|معرفی و همچنین دانلود بازی هیجان انگیز Motor Hero از پویش سافت

Motor Hero از بازی های هیجان انگیز و همچنین اعتیادآور اندرویدی در سبک موتورسواری می باشد که توانسته در پلی استور نمره بسیار خوب ۴٫۶ از ۵ را کسب کند و همچنین از محبوبیت خوبی برخوردار می شود بطوریکه به تا حال بیش از ۱ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است.

Motor Hero
Motor Hero

گیم پلی این بازی هیجان انگیز بدین صورت است که تو بایستی با بهره بری و استفاده از موتور خود از روی موانع موجود در مسیرتان عبور نمایید و همچنین خود را به پایان مسیر برسانید ، البته رسیدن به پایان مسیر به راحتی میسر نمی باشد بلکه بایستی از موانع مختلفی عبور نمایید و همچنین امتیازات خود را ارتقاء ببخشید. در این بازی موتورسواری بایستی سرعت عمل و همچنین تمرکز زیادی داشته باشید زیرا دانستن این نقطه که در کجا موتور خود را فرود بیاورید بسیار مهم است و همچنین کوچکترین اشتباه در محاسباتتان می تواند منجر به سقوط تو در میانه ی مسیر می شود.

Motor Hero
Motor Hero

کنترل موتور ذر این بازی بسیار ساده می باشد و همچنین بایستی با بهره بری و استفاده از دو پدالی که در صفحه نمایش مشخص شده اند موتور خود را به جلو یا عقب حرکت دهید ، در واقع  با فشار دادن پدال سمت راست به جلو حرکت می کنید و همچنین می توانید در هوا حرکات آکروباتیک انجام دهید ، همچنین پدال سمت چپ حکم ترمز را دارد و همچنین به تو امکان حرکت به سمت عقب را نیز می دهد. هر چقدر حرکات آکروباتیک بهتری در هوا انجام دهید و همچنین تعداد چرخش های خود را بالا ببرید می توانید کمبوهای بیشتری را کسب نمایید و همچنین موتورهای جدیدی را برای خود آزاد نمایید. بازی از طراحی گرافیکی خوبی برخوردار است و همچنین همچنین محیط های بازی از تنوع خوبی برخوردار خواهند بود ، هر کدام از این محیط ها دارای موانعی با اشکال هندسی متنوع و گوناگون و مختلف خواهند بود که تو را به چالش می کشند.

تصاویر بازی Motor Hero :

دانلود بازی Motor Hero :

معرفی و همچنین دانلود بازی هیجان انگیز Motor Hero

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی هیجان انگیز Motor Hero در تاریخ ۲ September 2018 | 12:20 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …