خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش بازی Fortnite – هفت نقطه که باید در مورد بازی فورتنایت در اندروید بدانید

آموزش بازی Fortnite – هفت نقطه که باید در مورد بازی فورتنایت در اندروید بدانید

آموزش بازی Fortnite – هفت نقطه که باید در مورد بازی فورتنایت در اندروید بدانید

|آموزش بازی Fortnite – هفت نقطه که باید در مورد بازی فورتنایت در اندروید بدانید از پویش سافت


۷ نقطه در بازی Fortnite در اندروید

بازی Fortnite برروی هر پلتفرمی نظیر ایکس باکس، پلی استیشن و همچنین کامپیوترهای شخصی به شدت محبوب است. ولی باید توجه داشت تعدادی تغییرات بخصوص در ورژن و نسخه اندروید این بازی ایجاد شده است که باید آن هم‌ها را پیش از بازی اجرای آن هم بدانید. از این روی، در ادامه همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا در این مقاله آموزشی ۷ نقطه که باید در مورد بازی بدانید را با تو در میان بگذاریم.

این بازی در فروشگاه گوگل پلی پیدا موجود نیست

شرکت Epic Games تصمیم گرفته است که این بازی را علی رغم روال عادی توسعه دهندگان بر روی فروشگاه گوگل پلی قرار ندهد. این کار شرکت Epic Games، این توصیه عمومی که می‌گوید اپلیکیشن‌ها باید صرفا از پلی استور دانلود شوند را بی‌اعتبار می‌کند. تو حتی نمی‌توانید این بازی را بر روی فروشگاه گوگل پلی جستجو کنید زیرا گوگل این پیام را به تو می‌دهد: ” بازی Fortnite بر روی گوگل پلی در دسترس نیست.”

برای کسانی که می‌خواهند این بازی را بر روی گوشی یا تبلت خود بازی کنند، باید بدانند که بازی هنوز در ورژن و نسخه بتا است و همچنین تنها و فقط از طریق یک دعوت‌نامه از طرف شرکت Epic Games بر روی دستگاه‌های غیر سامسونگی در دسترس است. تو می‌توانید به پورتال اندروید بازی Fortnite بروید و همچنین ایمیل و همچنین دستگاه خود را برای دریافت دعوت‌نامه ثبت کنید. در این مرحله باید برای ایجاد لینک دانلود درخواست داده و همچنین منتظر بمانید.

در ضمن، در صورتی که گوشی سامسونگ گلگسی S7 یا بهتر از آن هم را دارید می‌توانید به فروشگاه برنامه جذاب و جالب و خوب گلکسی سامسونگ رفته و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب نصب کننده بازی Fortnite را دانلود کنید و همچنین وارد بازی شوید.

امکان Cross-Play در ورژن و نسخه اندروید وجود ندارد

بازی Fortnite

شاید به این فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید که آیا می‌توانید بر روی گوشی خود در مقابل دوست خود که بر روی کامپیوتر یا ایکس باکس وان بازی می‌کند، بازی کنید. یا از سوی دیگر، شاید این‌گونه به نظر آید فردی که تو را از بازی حذف کرده است بر روی کامپیوتر شخصی بازی می‌کند.

در حال حاضر، بازیکنان بازی Fortnite بر روی اندروید قادرند تنها و فقط در مقابل بازیکنان اندرویدی دیگر بازی کنند و همچنین هیچ اشاره‌ای از جانب شرکت Epic Games به این موضوع که حالت Cross-Play یا بازی بین چند پلفترم در این بازی اجرا خواهد شد وجود ندارد. در عوض، می‌توانید هر زمان و همچنین مکانی که بخواهید از طریق هر پلتفرمی وارد حساب بازی خود شده و همچنین بازی کنید و همچنین این خوب است زیرا بازی بر روی موبایل برای اکثر جدید و تو و تازه‌کارها بسیار سخت است.

عدم پشتیبانی از کنترلرهای بلوتوثی یا لوازم جانبی USB

شاید بدترین قسمت این انتظار طولانی برای ورژن و نسخه اندروید بازی Fortnite این باشد که کاری برای حل یکی از پهناور و بزرگ‌ترین شکایاتی که به این بازی شده انجام نشده است و همچنین آن هم عدم قابلیت بهره بری و استفاده امکانات کنترلی جانبی به جای کنترل صفحه لمسی است.

تو می‌توانید وارد بازی شده و همچنین طرح کنترل روی صفحه خود را شخصی‌سازی کنید که قابلیت خوبی است، ولی باید توجه داشت در صورتی که این بازی را بر روی کنسول یا کامپیوتر انجام داده باشید کار برای تو هنگام بازی بر روی گوشی بسیار سخت خواهد بود زیرا کنترل بر روی گوشی بسیار بد است. این موضوع که در هنگام جنگ مجبورید به حالت ساخت تغییر حالت دهید بسیار آزاردهنده است و همچنین اجازه لحظه‌ای غفلت را به تو نمی‌دهد و همچنین ممکن است به قیمت باخت بازی برای تو تمام می شود. با تمام این مسائلی که برای گیم پلی بازی وجود دارد شاید داشتن یک کنترلر در دست کمی کمک کند.

در حالی که گوشی‌هایی مانند سری Moto Z و همچنین ASUS ROG که دارای لوازم جانبی بازی برای بهبود کیفیت کنترل در گوشی خواهند بود و همچنین همچنین سامسونگ و همچنین دیگر شرکت‌ها که فناوری اتصال کیبورد و همچنین موس را برای یک تجربه دسکتاپی در اختیار می‌گذارند، پتانسیل بهره‌وری بسیار زیادی از طریق لوازم جانبی وجود دارد که متاسفانه هیچ‌گاه برای بازی Fortnite اجرا نخواهد شد.

در صورت بروز معظلات و مسائل و مشکلات نرخ فریم گرافیک را پایین آورید

بازی Fortnite

نرخ فریم تکه‌تکه و همچنین فریز بازی Fortnite در بین بیشترین شکایاتی خواهند بود که بازیکنان روی اندروید از این بازی دارند. بازی هنوز در ورژن و نسخه بتا است و همچنین هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی‌هایی برای آن هم می‌آید که باگ‌های آن هم را رفع می‌کند تا تجربه بهتری از بازی داشته باشیم، ولی باید توجه داشت در صورت اتفاقات زیاد، بازی هنوز هم کند می‌می شود. ولی باید توجه داشت در صورتی که شیفته این بازی باشید این مسائل برایتان اهمیتی نخواهد داشت.

آخرین به‌روزرسانی، یکی از معظلات و مسائل و مشکلات تنظیمات گرافیکی بازی را حل کرده است، بنابراین می‌توانید با خیال راحت در صورت بروز مشکل گرافیک بازی را پایین آورید تا گیم پلی سریعتر می شود؛ این موضوع در گوشی‌های ۴ گیگا بایتی بسیار مهم‌تر است زیرا Epic Games معظلات و مسائل و مشکلات اجرایی بازی را تصدیق کرده است و همچنین برای حل آن هم‌ها تلاش کرده است. ولی باید توجه داشت جنبه منفی این کار این است که کاهش سطح رندر می‌تواند باعث معظلات و مسائل و مشکلات جدیدی می شود، به عنوان مثال تک تیراندازی دچار مشکل شده و همچنین بازی قطعه‌قطعه می‌می شود.

V-Bucks بین پلتفرم‌ها قابل انتقال نیست

بازی Fortnite

در صورتی که بر روی کامپیوتر خود V-Bucks (واحد پول داخلی در بازی Fortnite) خریداری کردید هنگام بازی بر روی گوشی از دیدن حساب خالی‌تان تعجب نکنید، این به خاطر این است که وقتی تو مقداری پول در یک پلتفرم خریداری می‌کنید، در آن هم پلتفرم باقی می‌ماند.

ولی باید توجه داشت، در صورتی که V-Bucks کامپیوتر خود را برای خرید یک لباس جدید خرج کنید، در سایر پلتفرم‌ها نیز به آن هم دسترسی خواهید داشت. این پیشامد جدید زمانی به مشکل تبدیل می‌می شود که تو مقداری V-Bucks ذخیره بر روی گوشی، مقداری بر روی کامپیوتر یا کنسول خود دارید و همچنین نمی‌توانید همه این‌ها را یک جا جمع کنید.

امکان بازپرداخت خریدهای درون برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای برای سه بار

بازی FORTNITE

در مورد خریدهای درون برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای باید متوجه این موضوع بود که سیاست‌های خرید درون برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای که در این بازی وجود دارد توسط فروشگاه برنامه جذاب و جالب و خوب گوگل تنظیم نشده است. این بازی پر از ریزتراکنش برای شرکت Epic Games است که دارای لباس‌های جذاب و جالب، حالت‌ها و همچنین دیگر ارتقاهای جانبی است که می‌قدرت آن هم‌ها را خرید.

در صورتی که تصادفا خریدی انجام دادید و همچنین یا از خرید چیزی پشیمان شدید، شرکت Epic Games این امکان را در اختیار تو گذاشته است که درخواست بازپرداخت کنید. سیاست بازپرداخت بازی Fortnite به تو اجازه می‌دهد تا با هر حساب کاربری سه بار این درخواست را انجام دهید. البته این درخواست برای مواردی مانند Battle Pass یا رده‌های متنوع و گوناگون و مختلف آن هم امکان پذیر نیست و همچنین تنها و فقط برای مواردی زیرا و به درستی که لباس‌ها، کلنگ‌ها و همچنین … مجاز است. شایان ذکر است که این بازپرداخت‌ها تنها و فقط برای مواردی که از طریق V-Bucks خریداری شده‌اند قابل بهره بری و استفاده است.

آسیب‌پذیری نصب کننده برطرف شده است

اخیراً کاربران به این موضوع پی بردند که نصب کننده Epic برای اندروید دچار یک آسیب پذیری است که به برنامه جذاب و جالب و خوب‌های مخرب اجازه نصب می‌دهد. خبر خوب این است که هیچ آلودگی بدافزاری قبل از اصلاح نصب کننده نقل از نشده است، ولی باید توجه داشت این شرایط قطعا ارتباط سرد بین گوگل و همچنین شرکت توسعه دهنده بازی Fortnite را بدتر می کند.

آموزش بازی Fortnite – هفت نقطه که باید در مورد بازی فورتنایت در اندروید بدانید

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آموزش بازی Fortnite – هفت نقطه که باید در مورد بازی فورتنایت در اندروید بدانید در تاریخ ۱ September 2018 | 11:00 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …