خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی معمایی Brain Dots

معرفی و همچنین دانلود بازی معمایی Brain Dots

معرفی و همچنین دانلود بازی معمایی Brain Dots

|معرفی و همچنین دانلود بازی معمایی Brain Dots از پویش سافت

Brain Dots از بازی های جذاب و جالب و همچنین خلاقانه اندرویدی در سبک معمایی می باشد که با دارا بودن گیم پلی چالشی می تواند تو را به چالش بکشد و همچنین تک تک مراحل آن هم برای تو دوست داشتنی و جذاب باشد ، این بازی به تا حال در پلی استور بیش از ۱۰ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است و همچنین توانسته نمره خوب ۴٫۲ از ۵ را نیز در این سایت کسب کند.

Brain Dots
Brain Dots

گیم پلی این بازی معمایی بدین صورت است که تو بایستی سعی نمایید دو توپ را با بهره بری و استفاده از مداد که در اختیار دارید خطوطی را رسم نمایید و همچنین دو توپ را بهم برسانید. در نگاه اول شاید پیش خود فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن کنید که این کار ساده و همچنین بدون دردسر می باشد ولی با چند دست بازی کردن متوجه خواهید شد که اینگونه نیست بلکه برای رساندن دو توپ به یکدیگر بایستی از موانع مختلفی عبور نمایید و همچنین خود را به چالش بکشید. سازندگان دست تو را در این بازی باز گذاشته اند و همچنین به تو این اختیار را داده اند تا به هر نحوی که می توانید با رسم خطوط ، توپ ها را به یکدیگر برسانید. هر چقدر که مراحل بازی را پشت سر بگذارید با استراتژی بازی بیشتر آشنا می شوید و همچنین می توانید مراحل را ساده تر حل کنید.

Brain Dots
Brain Dots

در ابتدای بازی تو تنها یک مداد ساده را در اختیار دارید ولی با پیشرفت در بازی می توانید بیش از ۲۵ قلم منحصربفرد را مثل قلم های رنگی ، مداد شمعی و همچنین … بدست بیاورید ، البته تفاوت قلم ها تنها در ظاهر آن هم ها نمی باشد بلکه هر کدام از آن هم ها ضخامت و همچنین خصوصیات ویژه ای دارند که در گیم پلی بازی نیز تاثیر دارند و همچنین همین موضوع سبب شده تا بازی از ارزش بالایی برای تکرار مراحل داشته باشد.

تصاویر بازی Brain Dots :

دانلود بازی Brain Dots :

معرفی و همچنین دانلود بازی معمایی Brain Dots

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی معمایی Brain Dots در تاریخ ۳۱ August 2018 | 1:22 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …