خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش بازی PUBG – ده نقطه و همچنین ترفند برای رسیدن به Chicken Dinner در بازی پابجی

آموزش بازی PUBG – ده نقطه و همچنین ترفند برای رسیدن به Chicken Dinner در بازی پابجی

آموزش بازی PUBG – ده نقطه و همچنین ترفند برای رسیدن به Chicken Dinner در بازی پابجی

|آموزش بازی PUBG – ده نقطه و همچنین ترفند برای رسیدن به Chicken Dinner در بازی پابجی از پویش سافت


۱۰ ترفند ویژه بازی PUBG برای رسیدن به Chicken Dinner

بازی PUBG یک بازی بی‌نظیر برای دستگاه‌های موبایل است که محصول استودوی Bluehole بوده و همچنین بعد از نشر توانسته توجه زیادی را به خود جلب کرده و همچنین در سراسر دنیا طرفداران زیادی پیدا کند. این بازی با بیش از ۵۰ میلیون دانلود توانسته است تاثیر عمیقی در اینترنت داشته باشد. در صورتی که تصور می‌کنید که این بازی خیلی ساده است و همچنین تو از آن هم ابتدا می‌توانید در آن هم برتر باشید، سخت در اشتباه هستید، زیرا بازیکنان بسیار پرتجربه‌تر در این بازی خواهند بود که به سرعت تو را از پای در خواهند آورد.

برای بیرون آمدن از وضعیت جدید و تو و تازه‌کار بودن، چند نقطه و همچنین ترفند مهم را در این بازی یافته‌ایم که به وسیله آن هم‌ها می‌توانید به Chicken Dinner یا برنده نهایی در ورژن و نسخه اندروید بازی PUBG دست پیدا کنید. همچنین می‌توانید برای دسترسی به آموزش‌های دیگر در ارتباط و رابطه با بازی پابچی به این لینک رفت و آمد و مراجعه کنید.

حال وقت آن هم رسیده است که ۱۰ نقطه و همچنین ترفند ویژه در مورد ورژن و نسخه موبایلی بازی PUBG برای رسیدن به Chicken Dinner را بدانید که کمک می‌کند تا بازی را به روشی بهتر انجام دهید و همچنین از دیگران بهتر باشید زیرا ممکن است آن هم‌ها این موارد و نکات را که قرار است در این پست به آن هم‌ها بپردازیم ندانند. پس در ادامه همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا در این مقاله این ۱۰ ترفند را به تو آموزش دهیم.

نمای سوم شخص یا نمای اول‌شخص

برای انتخاب بین نمای سوم شخص (TPP) و همچنین اول‌شخص (FPP) کافی است بر روی گزینه “TPP” کنار صفحه ضربه بزنید. انتخاب بین نماها در بازی PUBG بسیار اهمیت دارد زیرا با تغییر زاویه دید همانطور که می‌توانید به راحتی حریفی را مورد هدف قرار دهید همانطور هم در صورتی که بد موقع این زاویه را تغییر دهید ممکن است به راحتی از پشت سر غافلگیر شوید.

بهترین کیفیت گرافیکی

بازی PUBG

هرچه گرافیک بهتر باشد، گیم پلی بازی نیز بهتر خواهد شد، بنابراین سعی کنید که نرخ فریم بازی را در FPS بالاتر تنظیم کنید تا بهترین کیفیت گرافیک بر روی صفحه نمایش داده می شود. در صورتی که با افزایش نرخ فریم در ثانیه با لگ مواجه می‌شوید می‌توانید مقاله آموزشی را در مورد تنظیم fps در بازی PUBG مطالعه کنید تا بدین وسیله بهترین تجربه را از این بازی داشته باشید.

فعال کردن گزینه Peek and Fire

بازی PUBG

درون تنظیمات اصلی بازی گزینه Peek and Fire را روشن کنید زیرا از این طریق می‌توانید بدون آنکه خیلی به چشم دشمنان بیاید شلیک کنید. بهره بری و استفاده از این قابلیت در زمانی که می‌خواهید حریفان را غافلگیر کنید بسیار می‌تواند کمک کننده باشد.

بررسی روشن بودن قابلیت Aim Assist

در تنظیمات اصلی بازی روشن بودن قابلیت Aim Assist را بررسی کنید. این قابلیت امکان هدف‌گیری دقیق را حتی در دستگاه‌های صفحه لمسی می‌دهد. مسلما بازی در کامپیوترهای شخصی راحتتر از گوشی‌های موبایل است به خصوص اینکه بازی PUBG بازی اکشن و همچنین تیراندازی است. بنابراین بهره بری و استفاده از این قابلیت می‌تواند به تو در این بازی برتری دهد.

روشن کردن دکمه Left- side fire

به قسمت Settings رفته و همچنین سپس به قسمت Basic بروید و همچنین از آنجا دکمه Left- side fire را فعال کنید. این کار عملکرد و همچنین سرعت تو را در بازی پابجی بهبود می‌بخشد زیرا و به درستی که هدف‌گیری با دست راست می‌تواند انجام می شود در حالی که با دست چپ عمل شلیک را انجام می‌دهید.

فعال کردن باز کردن خودکار درها

بازی PUBG

به قسمت Settings رفته و همچنین سپس به قسمت Basic بروید و همچنین از آنجا گزینه “Auto open doors” را فعال کنید. این کار باعث می‌می شود که درهای ساختمان‌ها و همچنین همچنین درهای دیگر به صورت خودکار باز شوند و همچنین کیفیت بازی را افزایش می‌دهد. البته در مواقعی باز شدن خودکار درها می‌تواند دردسرساز می شود به خصوص زمانی که می‌خواهید پشت در برای حریفتان کمین بگیرید. بنابراین در انتخاب این گزینه تمام دقت را داشته باشید.

تنظیم مقدار و اندازه و همچنین جایگاه دکمه‌های کنترل

بازی PUBG

تغییر مقدار و اندازه و همچنین جایگاه دکمه‌های کنترل با توجه به مقدار و اندازه دستگاه و همچنین راحتی دسترسی سرعت بازی تو را به شدت افزایش می‌دهد. به قسمت Settings رفته و همچنین سپس Controls و همچنین سپس Customize را انتخاب کنید و همچنین از آنجا مقدار و اندازه و همچنین جایگاه دکمه‌ها را به راحتی تغییر دهید.

فعال کردن تنظیم خودکار گرافیک

با فعال کردن این قابلیت، بازی به صورت خودکار گرافیک بازی را تنظیم می‌کند، در نتیجه به تو کمک می‌کند تا مهم‌ترین قسمت‌های اطراف خود را راحت ببینید. همچنین بدین وسیله می‌توانید بهترین بهره بری و استفاده را از نمای خود داشته باشید.

نواحی فرود بیشترین غنیمت

بازی PUBG

پایگاه نظامی، عمارت‌های پهناور و بزرگ و همچنین زندان چند ناحیه‌ای روی نقشه خواهند بود که در آن هم‌ها می‌قدرت بیشترین منابع را پیدا کرد. در حالی که نواحی مدرسه، Severely و همچنین Ponchiki نواحی‌ خواهند بود که رقابت متوسطی در آن هم‌ها وجود دارد ولی مقادیر قابل توجهی از منابع در آن هم‌ها هست که می‌قدرت غارت کرد. پیدا کردن منابع از اصلی‌ترین موارد مورد نیاز در بازی PUBG است، بنابراین در ابتدای وارد شدن به بازی همواره به جستجو این مکان‌ها باشید.

جای‌گیری در لحظات پایانی

بازی PUBG

توجه داشته باشید که روی لبه‌ها جایگیری کنید تا بیشترین بهره بری و استفاده از نمای اطراف خود و همچنین شلیک‌های دقیق‌تری را داشته باشید. حالت‌های جای گیری‌ را دنبال کنید که فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن می‌کنید واقعا کارآمد خواهند بود. این حالت نیز بسیار اهمیت دارد زیرا با جای‌گیری نادرست نه تنها نمی‌توانید حریفی را از پای درآورید بلکه به راحتی در تیررس حریفان خود قرار می‌گیرید.

آموزش بازی PUBG – ده نقطه و همچنین ترفند برای رسیدن به Chicken Dinner در بازی پابجی

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آموزش بازی PUBG – ده نقطه و همچنین ترفند برای رسیدن به Chicken Dinner در بازی پابجی در تاریخ ۲۹ August 2018 | 11:00 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …