خانه / دانلود بازی اندروید / آموزش بازی Dream League – ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی Dream League Soccer 2018

آموزش بازی Dream League – ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی Dream League Soccer 2018

آموزش بازی Dream League – ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی Dream League Soccer 2018

|آموزش بازی Dream League – ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی Dream League Soccer 2018 از پویش سافت


۱۱ نقطه و همچنین ترفند برای بازی Dream League

عاشقان فوتبال قطعا از بازی Dream League Soccer 2018 که با نام Dream League شناخته می‌می شود به شدت لذت خواهند برد. این بازی شامل لیگ‌ها و همچنین کاپ‌های زیادی است که می‌توانید به ویترین افتخارات خود اضافه کنید. این بازی محصول استودیو بازی سازی First Touch Games است که توانسته تا کنون نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کند.

بازی Dream League یکی از بهترین بازی‌های فوتبال برای سیستم عامل اندروید و همچنین iOS است. این بازی گرافیک سه‌بعدی و همچنین گیم پلی عالی‌ و همچنین خارق العاده‌ای دارد. همچنین یک بازی فوتبال اصیل‌ است که در آن هم مدیریت تیم بیرون از زمین بازی نیز مد نظر قرار گرفته است. به عنوان مثال کاربران می‌توانند استادیوم بسازند و همچنین ترکیب خود را برای نتیجه بهتر در لیگ قوی‌تر کنند.

dream league

در صورتی که هنوز بازی Dream League را بازی نکرده‌اید، می‌توانید آن هم را به صورت رایگان از طریق این لینک از سایت اندروید زوم دانلود کنید و همچنین در صورتی که به تازگی این بازی را روی تبلت یا گوشی خود نصب کرده‌اید، همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا در این مقاله برخی ترفندها و همچنین موارد و نکات این بازی را به تو آموزش دهیم.

بازی هجومی

هدف بازی به ثمر رساندن گل است، بنابراین بازی هجومی برای برد در بازی‌ها بسیار مهم است. “A” دکمه شوت اولیه در بازی است. دکمه A را خیلی محکم فشار ندهید زیرا و به درستی که در این صورت ضربات تو با اختلاف از بالای تیر افقی به بیرون می‌روند. به جای این کار، یک ضربه آرام بر روی دکمه A شوت‌ها را پایین‌تر می‌آورد و همچنین دقت شوت بیشتری را برای تو فراهم می‌کند.

شوت زدن از بیرون محوطه جریمه معمولا بی‌فایده است. گل زدن از بیرون محوطه در بازی Dream League زمانی که دروازه‌بان روی خط دروازه است حتی در حالت تمرین کار سختی است. پس، سعی کنید تنها و فقط از داخل محوطه شوت کنید تا دقت ضربه تو بیشتر باشد. یک فایده شوت‌های بلند این است که می‌توانید از طریق آن هم‌ها در صورتی که دروازه‌بان آن هم‌ها را دفع کند، صاحب ضربه کرنر شوید.

Rainbow kick یا حرکت رنگین کمانی یک دریبل خوب است که در آن هم بازیکن توپ را در هوا از روی مدافع رد می‌کند. برخی بازیکنان DLS 2018 به خوبی از این حرکت برای مغلوب کردن مدافعین و همچنین رسیدن به دروازه بهره بری و استفاده می‌کنند. برای انجام این حرکت باید انگشت خود را هنگام دویدن در وسط تبلت یا گوشی خود به بالا بکشید. همچنین می‌قدرت از حرکت رنگین کمانی داخل و همچنین اطراف محوطه جریمه برای زدن والی‌های زیبا بهره بری و استفاده کرد. در زیر نمونه‌ای از حرکت رنگین کمانی در بازی Dream League را می‌توانید دیدن کنید.

  1. Dream League Soccer – Rainbow flick

دفاع

دفاع محکم یکی از ارکانی است که در بازی Dream League برای کسب افتخار می‌تواند به تو کمک کند. “B” دکمه تکل‌های معمول است، ولی باید توجه داشت تو می‌توانید با دکمه A نیز تکل بلند بزنید. زمان‌سنجی برای انجام تکل بسیار مهم است زیرا یک تلاش بی‌موقع از طرف یک دفاع میانی می‌تواند مهاجم را با دروازه‌بان تک به تک کند. بازیکنان بیشتر با دکمه B تکل می‌کنند زیرا معمولا مطمئن‌تر است.

هیچ‌گاه از پشت بر روی بازیکنی تکل بلند نزنید. تکل‌های بلند از پشت در بهترین حالت باعث گرفتن یک کارت زرد می‌می شود و همچنین بیشتر اوقات کارت قرمز خواهید گرفت. حتی تکل‌های خفیف از پشت با دکمه B نیز باعث دادن ضربات آزاد می‌می شود.

مراقب باشید که هنگام دفع خطر بیرون یا داخل محوطه جریمه به بازیکنان تیم حریف پاس ندهید. زمانی که می‌خواهید به بیرون محوطه جریمه پاس کوتاه بدهید از مقصد پاس خود مطمئن باشید. بهره بری و استفاده از دکمه C برای دفع خطر بلند به نیمه زمین تیم حریف معمولا مطمئن‌تر است.

ضربه ایستگاهی

Dream League

در صورتی که در حالت آموزشی تمرین داشته باشید می‌توانید گل‌های زیادی از طریق ضربات آزاد و همچنین کرنرها بزنید. ولی باید توجه داشت، ضربات آزاد اکثر بازیکنان راهی به دروازه پیدا نمی‌کند. تو می‌توانید با بهره بری و استفاده از یک پاس کوتاه دقیق به مهاجم خود در سمت راست یا چپ دیوار دفاعی درون محوطه جریمه راحت‌تر به گل دست پیدا کنید. این کار این امکان را می‌دهد که یک شوت کوتاه بدون مانع را به سمت دروازه حریف بزنید که احتمالا گل خواهد شد ولی باید توجه داشت این اتفاق در صورتی رخ خواهد داد که بتوانید سریع با مهاجم خود بچرخید.

بازی با ۱۰ بازیکن یا کمتر

در صورتی که در زدن تکل از پشت زیاده‌روی نکنید خیلی مجبور نخواهید شد که با ۱۰ بازیکن بازی کنید. ولی باید توجه داشت، زمانی که یک بازیکن خود را از دست می‌دهید باید ترکیب تیم خود را دستخوش تغییر کنید. در صورتی که یک مدافع اخراج می شود، برای جلوگیری از ایجاد شکاف در خط دفاعی خود، یک مهاجم را بیرون کشیده و همچنین یک مدافع را جایگزین آن هم کنید. به این ترتیب احتمال گرفتن مساوی یا حفظ برد ممکن خواهد بود. به همچنین و علاوه، تیم خود را در یک حالت تدافعی قرار دهید.

ترکیب‌ها و همچنین تاکتیک‌ها در بازی Dream League

Dream League

بازیکنان خواهند بود برنده بازی را تعیین می‌کنند نه ترکیب‌ها، با این حال، این بدین معنی نیست که ترکیبی که انتخاب می‌کنید تاثیری در احتمال برد ندارد. ترکیب ۴-۴-۲ شاید خیلی خلاقانه و همچنین بدیع نباشد، ولی باید توجه داشت یک ترکیب متعادل است. بسیاری از تیم‌های فوتبال در واقعیت نیز با این ترکیب بازی می‌کنند. با سه مهاجم در ترکیب ۴-۳-۳ یا ۳-۴-۳ می‌قدرت گل‌های بیشتری به ثمر رساند. در صورتی که تعداد گل‌هایی که متحمل می‌شوید زیاد است از ترکیب‌های ۵-۳-۲ یا ۵-۲-۱-۲ بهره بری و استفاده کنید؛ این ترکیب‌ها کمک می‌کنند که گل‌های کمتری به تیم تو زده می شود.

تو می‌توانید در یک مسابقه تاکتیک‌های خود را به کار بگیرید. برای مثال، برخی بازیکنان با کشیدن توپ‌های بلند (معمولا از طرف دروازه‌بان) ضدحمله‌ای بازی می‌کنند و همچنین مهاجم خود را صاحب توپ می‌کنند. این تاکتیک به ویژه زمانی مناسب است که بعد از یک ضربه کرنر تمام بازیکنان حریف در نیمه زمین تو خواهند بود.

همچنین می‌توانید یک حالت تهاجمی، خنثی یا تدافعی را به تیم خود بدهید. در صورتی که به سمت نیمه زمین حریف می‌روید، تیم را در حالت تهاجمی قرار دهید تا بازیکنان بیشتری را به جلو حرکت دهید. ولی باید توجه داشت، در نیمه بازی تیم را در حالت تدافعی قرار دهید تا بازیکنان برای دفاع از اختلاف گل ایجاد شده به عقب بکشند. برخی بازیکنان حتی در نیمه ترکیب خود را به ۵-۳-۲ یا ۵-۲-۱-۲ تغییر می‌دهند تا از برد خود دفاع کنند.

تقویت تیم

dream league

ساختن یک تیم رویایی در بازی Dream League نیمی از سرگرمی است! هنگام امضای قرارداد با بازیکنان نقطه‌ای که باید مورد توجه قرار گیرد این است که هر پست بازی ویژگی‌های بارزتری دارد. تکل عالی، اقتدار و قدرت و همچنین قدرت سرزنی برای مدافعان مهم‌تر خواهند بود. هنگام امضای قرارداد با مهاجمان، بازیکنانی را به خدمت بگیرید که تمام کنندگی، سرعت و همچنین شتاب بیشتری دارند. اقتدار و قدرت ارسال سانتر و همچنین پاس مهم‌ترین ویژگی‌ها برای بازیکنان میانه میدان است.

هنگام امضای قرارداد با فولبک‌ها یا وینگرها باید بازیکنانی که استقامت بیشتری دارند را به خدمت بگیرید. بازیکنان این پست‌ها به دلیل دویدن بیشتر نسبت به سایر بازیکنان سریعتر خسته می‌شوند. ویژگی‌های اساسی‌تر برای فولبک‌ها و همچنین وینگرها سرعت و همچنین شتاب است زیرا باید بتوانند در جناحین از بازیکنان حریف پیشی بگیرند.

به این نقطه توجه داشته باشید که همچنین و علاوه بر ۱۱ بازیکن اصلی به بازیکنان دیگری نیز نیاز دارید. بازیکنان ممکن است در طول بازی‌ها مصدوم یا اخراج شوند (همراه از دست دادن یک بازی). همچنین و علاوه بر این، با داشتن یک تیم بزرگتر با بازیکنان بیشتر می‌توانید برای استراحت دادن به بازیکنان اصلی خود جهت بازی در بازی‌های مهم‌تر، از ترکیب ذخیره خود بهره بری و استفاده کنید. از این موضوع مطمئن شوید که تعداد بازیکن ذخیره کافی برای پوشش تمام پست‌های خود را دارید و همچنین سه بازیکن ذخیره بهتر خود را برای حفظ اقتدار و قدرت تیم نفروشید. تعداد ۱۹ تا ۲۲ بازیکن برای یک تیم مناسب است.

باطراوت نگه داشتن تیم

سطح انرژی بازیکنان با هر بازی تخلیه می‌می شود. اجازه ندهید که سطح انرژی تیم بیش از حد تخلیه می شود. می‌توانید تیم خود را با تعویض بازیکنان بیشتر در طول مسابقات یا از طریق انتخاب گزینه Heal سرحال‌تر نگه دارید. ولی باید توجه داشت، انتخاب زیاد این گزینه می‌تواند بر روی بودجه باشگاه تاثیرگذار باشد.

آموزش بازی Dream League – ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی Dream League Soccer 2018

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آموزش بازی Dream League – ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی Dream League Soccer 2018 در تاریخ ۲۸ August 2018 | 11:00 am منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …