خانه / دانلود نرم افزار اندروید / آپدیت جدید تلگرام – ویژگی ها و همچنین قابلیت های جدید اضافه شده به اپلیکیشن Telegram

آپدیت جدید تلگرام – ویژگی ها و همچنین قابلیت های جدید اضافه شده به اپلیکیشن Telegram

آپدیت جدید تلگرام – ویژگی ها و همچنین قابلیت های جدید اضافه شده به اپلیکیشن Telegram

|آپدیت جدید تلگرام – ویژگی ها و همچنین قابلیت های جدید اضافه شده به اپلیکیشن Telegram از پویش سافت


آپدیت جدید تلگرام

امروز شرکت Telegram اعلام کرد که این اپلیکیشن بروز رسانی شده است. ورژن و نسخه جدید تلگرام این امکان را به کاربران می‌دهد که مکالمات را بر روی یک دیسک ذخیره کنند. در ادامه همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا به بررسی ویژگی‌های جدید ورژن و نسخه جدید تلگرام بپردازیم.

قابلیت Export tool در تلگرام

آپدیت جدید تلگرام - ویژگی های جدید اضافه شده به اپلیکیشن Telegram

با آپدیت جدید تلگرام کاربران می‌توانند تمامی چت‌های خود را که شامل عکس‌ها و همچنین ویدئو‌ها است را ذخیره کنند. با این کار کاربران این شبکه پیامرسان محبوب می‌توانند به صورت آفلاین به آن هم‌ها دسترسی داشته باشند. برای بهره بری و استفاده از این ویژگی باید آخرین ورژن و نسخه دسکتاپ این برنامه جذاب و جالب و خوب را بر روی کامپیوتر خود نصب داشته باشید.

برای فعال کردن قابلیت ذخیره چت‌ها ابتدا به قسمت Settings رفته و همچنین بعد از آن هم Export Telegram Data را بزنید. این ابزار به کاربرانی که میلیون‌ها پیام دارند و همچنین نمی‌توانند به قسمت‌های قدیمی پیام‌ها دسترسی داشته باشند بسیار مفید است. با فعال کردن قابلیت Export می‌توانید با باز کردن چت‌ها و همچنین فشردن دکمه سه نقطه در بالای هر چت و همچنین انتخاب Export Chat History تاریخچه پیام‌ها را دیدن کنید.

ویژگی جدید Exception در نوتیفیکیشن‌ها

آپدیت جدید تلگرام - ویژگی های جدید اضافه شده به اپلیکیشن Telegram

تلگرام اولین برنامه جذاب و جالب و خوب‌ای است که به کاربران اجازه می‌دهد نحوه کار نوتیفیکیشن‌ها را تغییر دهند. با اضافه شدن قابلیت Exception کاربران می‌توانند نوتیفیکیشن‌های هر چت را شخصی سازی کنند. برای فعال کردن این قابلیت می‌توانید به قسمت و بخش Settings رفته و همچنین Notifications را انتخاب کنید.

بهبود ویژگی Telegram Passport

با ارائه ویژگی Telegram Passport کاربران می‌توانند وارد اپلیکیشن‌های دیگری شوند و همچنین این قابلیت مورد استقبال زیاد طرفداران این برنامه جذاب و جالب و خوب قرار گرفت. حال این قابلیت بروزرسانی شده و همچنین کاربران از آن هم می‌توانند از سرویس ها و خدمات بیشتری بهره بری و استفاده کنند. شرکت تلگرام الگوریتم‌های این ویژگی را نسبت به قبل کمی بهتر کرده و همچنین امنیت آن هم نسبت به قبل بالاتر رفته است.

بهبود کدهای منبع و همچنین API

همانطور که این شرکت به کدگذاری بر روی پیام‌ها شناخته شدن و شهرت دارد در آپدیت جدید نیز این ویژگی حذف نشده و همچنین می‌می شود گفت که تاحدی بهبود نیز یافته است.

آپدیت جدید تلگرام – ویژگی ها و همچنین قابلیت های جدید اضافه شده به اپلیکیشن Telegram

۵ (۱۰۰%) ۲ votes

آپدیت جدید تلگرام – ویژگی ها و همچنین قابلیت های جدید اضافه شده به اپلیکیشن Telegram در تاریخ ۲۷ August 2018 | 3:07 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …