خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیادآور The Fish Master

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیادآور The Fish Master

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیادآور The Fish Master

|معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیادآور The Fish Master از پویش سافت

The Fish Master از بازی های اعتیادآور اندرویدی در سبک آرکید می باشد که مدت زمان زیادی از عرضه ی آن هم نمی گذرد و همچنین در این مدت زمان کوتاه به محبوبت خوبی دست پیدا کرده است بطوریکه به تا حال بیش از ۱ میلیون بار در پلی استور دانلود گردیده است.

The Fish Master
The Fish Master

گیم پلی این بازی آرکید اگرچه ساده بنظر می رسد ولی همانطور که در بالا بدان اشاره کردیم بسیار اعتیادآور می باشد. بطور کلی می قدرت گفت گیم پلی این بازی حول سه المان طول طناب قلاب ماهگیری ، تعداد ماهیهایی که می توانید صید کنید و همچنین میزان امتیازاتی که می توانید در حالت آفلاین کسب کنید ، تعریف شده است. با بالا بردن امتیازات خود در بازی می توانید المان های مذکور را شخصی سازی نمایید تا در صیدهای خود پیشرفت کنید. در ابتدای بازی با توجه به طول طنابتان تنها و فقط می توانید سه ماهی را شکار کنید ولی با پیشرفت در بازی قادر خواهید بود تا عمق های بیشتری ماهی صید کنید. هر چقدر به عمق های پایین تر طناب ماهیگیری خود را بفرستید تنوع ماهی ها نیز بیشتر می می شود که امتیاز بیشتری برای تو حاصل می کنند. ماهی هایی که امتیاز بیشتری دارند بدست آوردن آن هم ها نیز سخت تر خواهد بود.

The Fish Master
The Fish Master

نحوه ی صید ماهی ها در این بازی بدین صورت است که در ابتدا بایستی قلاب خود را پرت کنید و همچنین سپس با حرکت دادن آن هم به اطراف بایستی ماهی ها را صید نمایید. در ابتدای بازی تنها هدف تو صید کردن ماهی ها می باشد ولی هر چقدر که در بازی پیشرفت نمایید و همچنین به نوعی بازی آپگرید می شود هدفتان صید کردن ماهی های با ارزش تر میشود و همچنین به نوعی این موضوع به چالش تو در این بازی اعتیادآور تبدیل می گردد.

تصاویر بازی The Fish Master :

دانلود بازی The Fish Master :

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیادآور The Fish Master

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی اعتیادآور The Fish Master در تاریخ ۲۶ August 2018 | 5:26 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …