خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی نرم افزار مرورگر اینترنتی ضد تبلیغ و همچنین سریع بریو (Brave) | ویدیو

معرفی نرم افزار مرورگر اینترنتی ضد تبلیغ و همچنین سریع بریو (Brave) | ویدیو

معرفی نرم افزار مرورگر اینترنتی ضد تبلیغ و همچنین سریع بریو (Brave) | ویدیو

|معرفی نرم افزار مرورگر اینترنتی ضد تبلیغ و همچنین سریع بریو (Brave) | ویدیو از پویش سافت

نرم افزار مرورگر اینترنتی بریو Brave (شجاع) که به تازگی معرفی شده صرفا جهت مسدود کردن تبلیغات است . این برنامه جذاب و جالب و خوب که بسیار عالی کار میکند دارای گزینه های زیادی برای مسدود کردن تبلیغات سایت ها است . این برنامه جذاب و جالب و خوب بسیار ساده و همچنین دقیق عمل میکند و همچنین میتواند بطور دقیق تبلیغات سایت ها (تبلیغات صفحه ای ، تبلیغات بنری در سایت و همچنین …) را شناسایی و همچنین مسدود کند . این برنامه جذاب و جالب و خوب در منوی پیشرفته خود که در هنگام وجود سایت باز میشود به تو نشان میدهد که در این سایت چند تبلیغ مسدود شده و همچنین همچنین میتوانید با غیر فعال کردن یک گزینه ساده بصورت لحظه ای مسدود تبلیغات را غیر فعال کنید . همانطور که سایت سازنده این برنامه جذاب و جالب و خوب گفته است با بستن تبلیغات در سرعت بارگزاری سایت و همچنین همچنین در مصرف حجم اینترنت بصورت چشمگیری صرفه جویی میشود. این نرم افزار مرورگر اینترنتی ۸ برابر سریع تر از نرم افزار مرورگر اینترنتی گوگل کروم عمل میکند.


نرم افزار مرورگر اینترنتی بریو

دریافت نرم افزار مرورگر اینترنتی بریو Brave

نرم افزار مرورگر اینترنتی بریو تا به حال بیش از ۵ میلیون دانلود در گوگل پلی داشته و همچنین توانسته رتبه ۴٫۳ را از ۵ کسب کند.

ویدیو کار با نرم افزار مرورگر اینترنتی بریو Brave

معرفی قابلیت های نرم افزار مرورگر اینترنتی

سرعت ۸ برابر سریع تر

همانطور که در فیلمهای مقایسه برنامه جذاب و جالب و خوب مشخص بود ، با بستن تبلیغات دیگر آنها لود نمیشوند و همچنین نیاز نیست برای بارگزاری تبلیغات وقت و همچنین حجم بیشتری مصرف می شود . این نرم افزار مرورگر اینترنتی ۲ تا ۸ برابر سریع تر از سایر نرم افزار مرورگر اینترنتی ها عمل میکند . میتوانید با نصب این نرم افزار مرورگر اینترنتی از سرعت بالای بارگزاری و همچنین در عین حال حجم کم مصرفی سایت هارا دیدن کنید و همچنین وب گردی کنید. نرم افزار مرورگر اینترنتی بریو با برنامه جذاب و جالب و خوب نویسی (کد نویسی) تیم حرفه ای خود سرعت بارگزاری وب سایت ها را بسیار افزایش داده و همچنین تاین نرم افزار مرورگر اینترنتی ۸ برابر سریع تر از نرم افزار مرورگر اینترنتی گوگل کروم گوشی عمل میکند و همچنین همچنین ۴ برابر سریع تر از نرم افزار مرورگر اینترنتی گوگل گروم کامپیوتر وب سایت ها را برای تو بارگزاری میکند.

صرفه جویی در هزینه ها | صرفه جویی در مصرف حجم

همانطور که گفته شد نرم افزار مرورگر اینترنتی بریو با بستن تبلیغات از مصرف حجم تو برای بارگزاری تبلیغات جلوگیری میکند و همچنین در نتیجه باعث میشود حجم تو ذخیره می شود و همچنین در نتیجه باعث میشود تا هزینه کمتری برای اینترنتتان پرداخت کنید . دیگر نیاز نیست برای بارگزاری مباحث و مطالب ناخواسته حجمی مصرف کنید یک کاربر معمولی در ماه ۲۴ دلار برای تبلیغات ناخواسته پرداخت میکند که در سال شمسی میشود ۲۷۶ دلار . با این برنامه جذاب و جالب و خوب دیگ نیاز به پرداخت این هزینه ها نیست. مسدود سازی تبلیغات این برنامه جذاب و جالب و خوب به قدری دقیق است که توانسته تبلیغات موجود در سایت یوتیوب که قبل از نمایش فیلم نمایش داده میشوند را مسدود کند و همچنین این کار بصورت چشمگیری در مصرف حجم دیتای تو صرفه جویی میکند.

مسدود سازی بدون مزاحمت

مروگر بریو تبلیغات سایت ها را بدون مزاحمت میبندد بطوری که حتی جای تبلیغات را هم نمیتوانید تشخیص دهید . این نرم افزار مرورگر اینترنتی در کنار تبلیغات ردیاب ها را نیز مسدود می کند که درکنار حفظ امنیت باعث وب گردی راحت تو و همچنین بدون دردسر میشود. این برنامه جذاب و جالب و خوب در هنگام بارگزاری سایت تبلغیات کوچک و همچنین پهناور و بزرگ و همچنین همچنین تبلیغاتی که در صفحهات جدید برای تو باز میشوند را میبندد . جذاب و جالب است بدانید که تنها بستن تبلیغات مرتبط به اولین وارد شدن به سایت نمیشود و همچنین هنگامی که تو در سایت وب سایت دیگری را باز میکنید نیزهیچگونه تبلیغی دیدن نمی کنید .

محافظت از حریم خصوصی

نرم افزار مرورگر اینترنتی Brave با مسدود سازی تبلیغات و همچنین جلوگیری از ردیاب ها میتواند یک فضای کاملا امن را برای تو ایجاد کند . کد های امنیتی این نرم افزار مرورگر اینترنتی بسیار قوی می باشند و همچنین به هیچ وجه قابل هک نیستند . این برنامه جذاب و جالب و خوب همچنین میتواند با مسدود کردن تبلیغات هکر ها از حریم خصوصی تو حفاظت کند و همچنین از دزدی اطلاعات تو جلوگیری میکند. همانطور که در سایت برنامه جذاب و جالب و خوب نوشته شده ، این برنامه جذاب و جالب و خوب از کد نویسی بسیار قدرتمند بهره بری و استفاده می کند که باعث شده تا وب سایت هایی که دیدن می کنید به هیچ وجه نتوانند کوچکترین اطلاعاتی از تو دریافت کنند .  این نرم افزار مرورگر اینترنتی از سیستم امنیتی https نیز برخوردار است .

 

صرفه جویی در مصرف باتری

نرم افزار مرورگر اینترنتی بریو توانسته با افزایش سرعت در بارگزاری وب سایت ها در مصرف باتری تو نیز صرفه جویی کند . همانطور که در اطلاعات برنامه جذاب و جالب و خوب در سایت رسمی برنامه جذاب و جالب و خوب نوشته شده این نرم افزار مرورگر اینترنتی ۲ تا ۴ برابر بیشتر از سایر نرم افزار مرورگر اینترنتی ها در مصرف باتری تو صرفه جویی می کند . این برنامه جذاب و جالب و خوب با بستن تبلیغات و همچنین افزایش سرعت بارگزاری و همچنین  همچنین مصرف کم دیتا در مصرف باتری گوشی تو صرفه جویی میکند. پس در صورتی که ساعت های زیادی را صرف وب گردی با گوشی خود می کنید پیشنهاد می کنیم برای صرفه جویی در مصرف باتری حتما از این نرم افزار مرورگر اینترنتی بهره بری و استفاده کنید .

امکانات ذکر شده در سایت

  • سرعت بالای در جست و همچنین جوی صفحات وب
  • مسدود سازی انواع تبلیغات شامل صفحات پاپ آپ
  • مصرف بسیار پایین باتری نسبت به دیگر نرم افزار مرورگر اینترنتی های اینترنتی
  • بهینه سازی داده های مصرفی و همچنین صرفه جویی در حجم اینترنت
  • محافظت از اطلاعات تو در برابر هر گونه حمله و همچنین یا تهدیدی
  • سیستم امنیتی https
  • مسدود کردن اسکریپت های مخرب
  • مسدود سازی کوکی ها
  • علامت گذاری وبسایت های مرود علاقه ی خود
  • ایجاد زبانه های مرور خصوصی وبسایت

ویدیو مقایسه های انجام شده

مقایسه سرعت نرم افزار مرورگر اینترنتی Brave و همچنین Firefox

مقایسه سرعت نرم افزار مرورگر اینترنتی Brave و همچنین Google Chrome

نتیجه گیری


نرم افزار مرورگر اینترنتی بریو

نرم افزار مرورگر اینترنتی بریو (شجاع) بسیار سریع تر (۲ تا ۸ برابر) از سایر نرم افزار مرورگر اینترنتی ها وب سایت های تو را باز می کند و همچنین در عین حال از سیستم پیشرفته مسدود سازی تبلیغات بهره می برد که می تواند تبلیغات موجود در سایت ها را بطور کامل حذف کند . این مرور گر دارای کد نویسی فوق حرفه ای برا حفاظت از حریم خصوصی تو می باشد که دیگر نیاز نیست برای لو رفتن اطلاعات خود نگران باشید . نرم افزار مرورگر اینترنتی بریو میتواند با مسودود کردن تبلیغات از مصرف حجم دیتای تو جلو گیری کند و همچنین در مصرف آن هم صرفه جویی می شود.

معرفی نرم افزار مرورگر اینترنتی ضد تبلیغ و همچنین سریع بریو (Brave) | ویدیو

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی نرم افزار مرورگر اینترنتی ضد تبلیغ و همچنین سریع بریو (Brave) | ویدیو در تاریخ ۲۵ August 2018 | 1:02 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …