خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Color Snake

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Color Snake

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Color Snake

|معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Color Snake از پویش سافت

Color Snake از جدیدترین بازی های استودیو کچاپ می باشد که کمتر از دو ماه از تاریخ عرضه ی آن هم می گذرد و همچنین استقبال خوبی از آن هم بعمل آمده است که به تا حال بیش از ۱۰۰ هزار بار در پلی استور دانلود گردیده است. این بازی آرکید مثل سایر بازی های استودیو کچاپ چالشی می باشد و همچنین برای موفقیت در آن هم بایستی تکرکز و همچنین سرعت عمل بالایی داشته باشید.

Color Snake
Color Snake

گیم پلی بازی بصورت رکوردزنی می باشد ، در صورتی که چه در ابتدای کار، گیم پلی بازی ساده بنظر می رسد ولی با چند دست بازی کردن آن هم متوجه خواهید شد که مثل سایر بازی های این استودیو چالشی و همچنین اعتیادآور می باشد. بازی شباهت زیادی به بازی اسنیک کلاسیک دارد که کنترل یک مار را به دست دارید ولی با این تفاوت ماری را که در این بازی هدایت آن هم را به دست می گیرید بصورت رنگی می باشد و همچنین به سمت بالا در حال حرکت می باشد که موانعی بصورت اشکال هندسی دو بعدی در مسیر تو قرار می گیرند که تنها بایستی از درون موانعی عبور نمایید که مرنگ با مار می باشد و همچنین این روند را باستی تا آنجایی که می توانید ادامه دهید.

Color Snake
Color Snake

همانطور که در بالا اشاره کردیم تو در این بازی بایستی سرعت عمل و همچنین تمرکز بالایی را داشته باشید زیرا در برخی مواقع در حالیکه تو فاصله ی چندانی با مانع روبرویی خود ندارید رنگ آن هم عوض می می شود و همچنین بایستی به سرعت مسیر خود را تغییر دهید تا بازنده نشوید. با پیشرفت در بازی و همچنین کسب ستاره های موجود در مسیرتان می توانید امتیاز خود را بالا ببرید و همچنین با بهره بری و استفاده از آن هم ها می توانید مار خود را شخصی سازی کنید و همچنین می توانید پوسته هایی با نقش و همچنین نگارهای زیبا و همچنین منحصربفرد برای مار خود انتخاب کنید.

تصاویر بازی Color Snake :

دانلود بازی Color Snake :

دانلود فایل با لینک مستقیم

 

 

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Color Snake

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Color Snake در تاریخ ۲۴ August 2018 | 2:08 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …