خانه / دانلود نرم افزار اندروید / معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب های مخصوص شارژ کردن سریع (Fast Charge) | ویدیو

معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب های مخصوص شارژ کردن سریع (Fast Charge) | ویدیو

معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب های مخصوص شارژ کردن سریع (Fast Charge) | ویدیو

|معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب های مخصوص شارژ کردن سریع (Fast Charge) | ویدیو از پویش سافت

بسیاری از ماها معتقدیم که شارژ کردن سریع مروبط به بازی و همچنین سیم و همچنین آداپتور است ولی باید توجه داشت  اینگونه نیست . شارژ کردن سریع صحیح گوشی عوامل زیادی دارد شامل وجود برنامه جذاب و جالب و خوب های مصرف کننده در هنگام خاموشی، نور صفحه، برنامه جذاب و جالب و خوب های باز فعال بودن قابلیت هایی مثل WI-FI ، GPS و همچنین … . اپلیکیشین های شارژ کردن سریع (Fast Charge) تمامی کارها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب هایی را که مصرف باتری حتی اندک دارند را در زمان شارژ کردن متوقف میکنند و همچنین این کار باعث میشود تا گوشی تو سریع تر شارژ کردن می شود . در صورتی که گوشی تو دیر شارژ کردن میشود و همچنین یا  شارژ کردن باتری تو زود تمام میشود تنها مرتبط به دلایل فیزیکی نمیشوند و همچنین باید به فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن برنامه جذاب و جالب و خوب های گوشی باشید . در ادامه ما برخی برنامه جذاب و جالب و خوب های معروف و همچنین تست شده را به تو معرفی میکنیم.

چرا باید این برنامه جذاب و جالب و خوب ها را نصب کنیم؟

قبلا در مورد دلایل کند شارژ کردن شدن باتری گوشی صحبت کرده بودیم .هرکدام از ما ها بعد از مدتی بهره بری و استفاده برنامه جذاب و جالب و خوب هایی روی گوشی اندرویدی خود نصب میکنیم ولی باید توجه داشت از مقدار مصرف شارژ کردن آن هم خبر نداریم یا ممکن است برخی داده های موبایل را فعال کرده باشیم که مصرف باتری بالایی دارند . این برنامه جذاب و جالب و خوب ها در هنگام شارژ کردن گوشی نیز شارژ کردن مصرف میکنند و همچنین در نتیجه باعث کند شارژ کردن شدن گوشی تو میشوند.


مقایسه سرعت شارژ کردن

برنامه جذاب و جالب و خوب های شارژ کردن سریع (Fast Charge) این برنامه جذاب و جالب و خوب ها را در هنگام شارژ کردن ، تمامی کارها و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب هایی شارژ کردن گوشی تو را مصرف می کنند را میبندد و همچنین همچین قسمت و بخش هایی مثل نور صفحه یا … را بهینه میکنند و همچنین شارژ کردن کمتری بهره بری و استفاده میکنند . در نتیجه باعث می می شود گوشی تو در هنگام شارژ کردن مصرف باتری تو بسیار کم می شود و همچنین گوشی تو سریع تر شارژ کردن می شود و همچنین همچنین میتوانید عمر باتری خود را افزایش دهید.

پیشنهاد اول برنامه جذاب و جالب و خوب Next Battery Doctor – Fast Charger

برنامه جذاب و جالب و خوب Next Battery Doctor – Fast Charger با بیش از ۵۰۰ هزار دانلود در گوگل پلی پیشنهاد اول ما در نتیجه تست های انجام شده ما است . این برنامه جذاب و جالب و خوب ۳٫۵ مگابایتی توانسته رتبه ۴٫۶ را از ۵ کسب کند که رتبه خوبیست. این برنامه جذاب و جالب و خوب را دانلود کنید و همچنین شیوه فعالسازی را در ادامه بخوانید.

فعالسازی

ویدیو فعالسازی برنامه جذاب و جالب و خوب Next Battery Doctor – Fast Charger

 

بعد از اجرای برنامه جذاب و جالب و خوب در ابتدا برنامه جذاب و جالب و خوب از تو اجازه دسترسی های مورد بهره بری و استفاده و نیاز ضروری را میخواهد . برای این کار بصورت خودکار شمارا وارد صفحه مورد نظر میکند و همچنین برنامه جذاب و جالب و خوب Next Battery Doctor – Fast Charger را فعال کنید و همچنین ادامه بدید.


اجازه دسترسی

حال وارد منوی برنامه جذاب و جالب و خوب می شوید که با اسکرول کردن به پایین میتوانید اطلاعات خود را دیدن کنید .


منو برنامه جذاب و جالب و خوب

قدم اول قبل از شارژ کردن غیر فعال کردن سیستم های پر مصرف است .


سیستم های پر مصرف گوشی

در این قسمت و بخش تمامی داده ها را خاموش کنید .

سپس به بالا بازگردید و همچنین درصورت وجود اخطار در بالای دکمه Start روی آن هم بزنید و همچنین آن هم را رفع کنید.


معظلات و مسائل و مشکلات برای شارز سریع تر

سپس سیم شارژ کردن خود را وصل کنید و همچنین استارت را بزنید.

پیشنهاد دوم برنامه جذاب و جالب و خوب Fast Charger Master 2018

برنامه جذاب و جالب و خوب جدید Fast Charger Master 2018 یک برنامه جذاب و جالب و خوب عالی ۷٫۴ مگابایتی است . این برنامه جذاب و جالب و خوب که تعریف های زیادی از آن هم نشده در تست های ما به خوبی عمل کرد . این برنامه جذاب و جالب و خوب را نصب کنید و همچنین برای فعالسازی با ما همراه باشید.

فعالسازی

ویدیو فعالسازی برنامه جذاب و جالب و خوب Fast Charger Master 2018

 

برنامه جذاب و جالب و خوب در ابتدای راه اندازی از تو درخواست دسترسی به نقاط گوشی را میخواهد . بعد از وارد شدن خودکار به این قسمت و بخش ، برنامه جذاب و جالب و خوب را فعال کنید.


اجازه دسترسی

سپس وارد منوی اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب میشوید . در اینجا ۲ کار مهم خواهند بود که باید قبل از شارژ کردن آنها را انجام بدید.


منو برنامه جذاب و جالب و خوب

۱- ابتدا گزینه OPTIMIZE را بزنید تا برنامه جذاب و جالب و خوب های مصرف کننده بتاری بسته شوند .


بستن برنامه جذاب و جالب و خوب های پر مصرف

۲- وارد قسمت و بخش Charge (شارژ کردن) شوید . 

بعد از دادن اجازه دسترسی “مزاحم نشوید” میتوانید وارد این قسمت و بخش شوید .


غیر فعالسازی سیستم ها در هنگام شارژ کردن

در این قسمت و بخش گزینه اول را فعال کنید و همچنین بقیه گزینه ها که باتری مصرف میکنند را خاموش کنید و همچنین ذخیره کنید.

پیشنهاد سوم برنامه جذاب و جالب و خوب Fast Charging

برنامه جذاب و جالب و خوب Fast Charging تنها ۲٫۷ مگابایت حجم دارد و همچنین با همین حجم کم بهترین کارایی را داشته است . این برنامه جذاب و جالب و خوب تنها در گوگل پلی بیش از ۵ میلیون دانلود داشته و همچنین توانسته رتبه ۴٫۶ را از ۵ کسب کند. این برنامه جذاب و جالب و خوب دانلود و همچنین نصب کنید و همچنین برای فعالسازی ادامه بدید.

فعالسازی

ویدیو فعالسازی برنامه جذاب و جالب و خوب Fast Charging

برای فعالسازی این برنامه جذاب و جالب و خوب نیاز به دکمه خواصی ندارید و همچنین تنها باید یسری از تنظیمات را فعال کنید .


منو برنامه جذاب و جالب و خوب

وارد تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب که بصورت چرخ دنده در بالای صفحه قرار دارد شوید و همچنین سپس تمامی گزینه ها را فعال کنید.


فعالسازی تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب

معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب های مخصوص شارژ کردن سریع (Fast Charge) | ویدیو

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب های مخصوص شارژ کردن سریع (Fast Charge) | ویدیو در تاریخ ۲۳ August 2018 | 5:17 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …