خانه / دانلود نرم افزار اندروید / آموزش کار با نرم افزار مرورگر اینترنتی Opera Touch | ویدیو

آموزش کار با نرم افزار مرورگر اینترنتی Opera Touch | ویدیو

آموزش کار با نرم افزار مرورگر اینترنتی Opera Touch | ویدیو

|آموزش کار با نرم افزار مرورگر اینترنتی Opera Touch | ویدیو از پویش سافت

برنامه جذاب و جالب و خوب اپرا Opera یکی از سریع ترین و همچنین کلاسیک ترین مرورگرهاست که تا بحال برای اکثر سیستم عامل ها ارائه شده است . ورژن و نسخه اندرویدی برنامه جذاب و جالب و خوب اپرا چند سال شمسی پیش ارائه شده ولی باید توجه داشت این شرکت به تازگی ورژن و نسخه Opera Touch اپرا تاچ را برای اندروید معرفی کرده که با حجم اندک بسیار سریع است و همچنین همچنین و علاوه بر قابلیت های ضروری قابلیت های دیگری مثل ضد تبلیغ نیز دارد . این برنامه جذاب و جالب و خوب صرفا جهت بهره بری و استفاده آسان در یک دست طراحی شده. این اپلیکیشن ۱۰ مگابایتی دارای یک دکمه مدیریتی فوق العاده در پایین صفحه است ک به تو امکان مدیریت صفحات را تنها در یک اسکرول میدهد و همچنین میتوانید صفحات خود را تنها با کشیدن انگشت مدیریت کنید آنها را ببندید یا صفحه جدید باز کنید ، وارد صفحه باز دیگری شوید یا یک صفحه جدید سرچ کنید .این ورژن و نسخه از نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا علی رغم سایر ورژن و نسخه های اپرا از ترکیب رنگهای بنفش و همچنین سفید بهره میبرد که حس بسیار خوبی را در هنگام کار کردن با آن هم پیدا میکنید.


اوپرا تاچ

دانلود برنامه جذاب و جالب و خوب Opera Touch

همانطور که گفته شد برنامه جذاب و جالب و خوب اپرا تاچ تنها ۱۰ مگابایت حجم دارد و همچنین میتوانید آخرین ورژن و نسخه آن هم را بطور مستقیم از گوگل پلی دانلود کنید .


نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا تاچ

دکمه عمل سریع Fast action

ویدیو کلی کار با دکمه Fast action اپرا تاچ Opera touch

 

دکمه تک دست Fast Action (اقدام سریع) یکی از بهترین شاه کار های تیم شرکتی اپرا به حساب می آید. این دکمه به تو امکان مدیریت وب سایت ها را تنها با یک دست میدهد و همچنین میتوانید با یک انگشت وب سایت دیگری را باز کنید یا ببندید و همچنین همچنین وارد وب سایت های باز شده دیگری شوید . این دکمه با رنگ عالی خود چشمان تو را در هیچ شرایطی اذیت نمیکند. با برخی از ویژگی های این دکمه آشنا شوید.

جست و همچنین جوی سریع


صفحه اصلی نرم افزار مرورگر اینترنتی

اپرا تاچ با بهره گیری از کد نویسی جدید توانسته سریع ترین جست و همچنین جو را برای تو به ارمغان بیاورد .

این برنامه جذاب و جالب و خوب ۳ راه برای جستو جو و همچنین یافتن سایت برای تو آورده است .


منوی مدیریت نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا تاچ
 • جست و همچنین جوی صوتی
 • جست و همچنین جوی متنی
 • جست و همچنین جو با کد QR (بارکد)

مدیریت آسان و همچنین سریع


منوی مدیریت نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا تاچ

هنگامی که در یک وبسایت هستید میتوانید با کشیدن انگشت وب سایت ها را مدیریت کنید . به راحتی ببندید و همچنین یا باز کنید و همچنین یا وارد صفحه دیگری شوید. اپرا تاچ به تو امکان مدیریت صفحه هارا با یک دست میدهد و همچنین به راحتی میتوانید با کشیدن یک انگشت ، وب سایت ها را مدیریت کنید.


منوی مدیریت صفحات نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا تاچ
 • بارگذاری دوباره وب سایت
 • بستن وب سایت
 • جست و همچنین جوی یک وب سایت جدید
 • اضافه کرد یک پنجره جدید
 • فرستادن سایت به کامپیوتر

برخی ویژگی های دیگر نرم افزار مرورگر اینترنتی

متصل شدن با ورژن و نسخه کامپیوتر


همگام سازی با ورژن و نسخه کامپیوتر

در صورتی که از ورژن و نسخه کامیوتر اپرا نیز بهره بری و استفاده میکنید میتوانید به راحتی ورژن و نسخه گوشی و همچنین کامیوتر را با هم ست کنید و همچنین وب سایت هارا تنها با یک کلیک انتقال دهید . میتوانید ورژن و نسخه گوشی را به روش اسکن بارکد QR و همچنین یا وارد کردن کد ست کنید و همچنین یک فضای چت میان کامپیوتر و همچنین گوشی خود ایجاد کنید . با بهره بری و استفاده از این قابلیت میتوانید به راحتی وب سایت های مرور شده یا باز در کامیوتر را در گوشی خود دیدن کنید و همچنین همچنین بالعکس . میتوانید پیاک دهید یا فایلی را ارسال یا دریافت کنید.


صفحه اشتراک گذاری با ورژن و نسخه کامپیوتر
 • متصل شدن با کد QR (بارکد)
 • متصل شدن با کد مخصوص

قسمت و بخش تنظیمات


تنظیمات نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا تاچ

این برنامه جذاب و جالب و خوب تنظیمات ساده ای دارد و همچنین برخی قابلیت های برنامه جذاب و جالب و خوب در این صفحه آمده اند که میتوانید آنها را فعال و همچنین غیر فعال کنید . این برنامه جذاب و جالب و خوب دارای تنظیمات تخصی و همچنین شخصی سازی نیست و همچنین تنها میتوانید برخی قابلیت هارا مدیریت کنید .

 • ad blocking :مسدود کردن تبلیغات
 • cryptocurrency mining protecation :خرید ارز (مجازی) از جاهای امن
 • Haptic feedback :ارسال بازخورد لمسی

نتیجه گیری

ویدیو رسمی معرفی برنامه جذاب و جالب و خوب اپرا تاچ Opera touch

 


امکانات نرم افزار مرورگر اینترنتی اپرا تاچ

برنامه جذاب و جالب و خوب اپرا تاچ یک برنامه جذاب و جالب و خوب سبک و همچنین کلاسیک است که برای کار با یک دست طراحی شده است. این برنامه جذاب و جالب و خوب بسیار سریع عمل میکند و همچنین همچنین میتوانید با منو های آن هم بسیار سریع صفحات خود را مدیریت کنید . رنگ بندی این برنامه جذاب و جالب و خوب بسیار زیباست و همچنین چشمان شمارا اذیت نمیکند و همچنین میتوانید ساعت های طولانی را با این برنامه جذاب و جالب و خوب سپری کنید . این برنامه جذاب و جالب و خوب با حجم کم توانسته ویژگی های عالی را برای تو به ارمغان بیاورد و همچنین هیچگونه کاستی نسبت به سایر نرم افزار مرورگر اینترنتی های حجیم ندارد . یکی از بهترین ویژگی های آن هم که در سایت آن هم نیز معرفی شده ویژگی افزایش سرعت اینترنت است که با اینترنت ضعیف عالی ترین سرعت را برای تو به ارمغان می آورد . پیشنهاد میشود حتما کار با این برنامه جذاب و جالب و خوب را تجربه کنید.

آموزش کار با نرم افزار مرورگر اینترنتی Opera Touch | ویدیو

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آموزش کار با نرم افزار مرورگر اینترنتی Opera Touch | ویدیو در تاریخ ۲۱ August 2018 | 12:10 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …