خانه / دانلود بازی اندروید / بازی Fortnite – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی فورتنایت در سیستم عامل اندروید

بازی Fortnite – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی فورتنایت در سیستم عامل اندروید

بازی Fortnite – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی فورتنایت در سیستم عامل اندروید

|بازی Fortnite – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی فورتنایت در سیستم عامل اندروید از پویش سافت


آموزش ترفندهای بازی Fortnite

در نهایت یکی از محبوب‌ترین بازی‌های دنیا یعنی بازی Fortnite به اندروید راه پیدا کرد. در حالی که این بازی یک ورژن و نسخه بتا است و همچنین معظلات و مسائل و مشکلات عملکردی زیادی دارد، می‌قدرت امیدوار بود که با گذشت زمان این معظلات و مسائل و مشکلات نیز به تدریج رفع شوند. در صورتی که به تازگی اسم این بازی به گوشتان خورده است باید گفت که بازی Fortnite ابتدا برای کامپیوتر و همچنین کنسول‌های ایکس باکس وان و همچنین پلی استیشن ۴ در مرداد ۹۶ به صورت رایگان منتشر شد.

 در شهریور، کمپانی Epic Games یک حالت جدید برای بازی ارائه کرد به نام Battle Royale که در آن هم ۱۰۰ بازیکن در یک نقشه فرود آمده و همچنین سپس اقدام به تیراندازی به یکدیگر می‌کنند. تنها بازیکنی که زنده بماند برنده بازی است. این حالت بازی به شدت محبوب شده است و همچنین بیش از ۱۲۵ میلیون فرد یا شخص در سراسر دنیا درگیر آن هم خواهند بود.

بازی Fortnite در حال حاضر برای اندروید تنها برای گوشی‌های مشخصی در دسترس است ولی در چند هفته آتی قرار است گوشی‌های اندرویدی بیشتری به این لیست اضافه می شود. برای دانلود این بازی و همچنین تعیین اینکه آیا این بازی بر روی گوشی تو اجرا می‌می شود می‌توانید از این لینک بهره بری و استفاده کنید. در ادامه همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا در این مقاله موارد و نکات مهم بازی را به تو عزیزان آموزش دهیم.

انتخاب حالت تیراندازی

بازی Fortnite

وقتی برای اولین بار بازی Fortnite را شروع می‌کنید، بازی چند حالت تیراندازی متنوع و گوناگون و مختلف به تو پیشنهاد می‌کند. از آنجایی که تمام دکمه‌های کنترل بازی مجازی خواهند بود، می‌بایست بهترین گزینه را برای سبک بازی خود انتخاب کنید.

مانند بسیاری دیگر از بازی‌های تیراندازی، بازی فورتنایت نیز به بازیکن این انتخاب را می‌دهد که تیرهای خود را یا با بهره بری و استفاده از دکمه‌های روی صفحه یا با ضربه بر روی فضای خالی آن هم شلیک کنند. ولی باید توجه داشت آنچه که شرکت Epic Games پیشنهاد می‌دهد یک حالت شلیک خودکار است. با فعال بودن این گزینه، هر زمان که دشمنی در تیررس باشد اسلحه شخصیت بازی شروع به شلیک می‌کند.

ولی باید توجه داشت در هر صورت در صورتی که انتخابی کردید و همچنین از حالت تیراندازی انتخاب شده راضی نیستید همواره می‌توانید برگردید و همچنین آن هم را عوض کنید. برای انجام این کار، بر روی آیکون منوی تعبیه شده در گوشه بالای سمت راست صفحه اول بازی ضربه بزنید، سپس گزینه HUD Layout Tool را انتخاب کنید (دکمه تنظیمات را انتخاب نکنید).

در اینجا می‌قدرت جایگاه کنترل‌های روی صفحه را تغییر دهید. قدم بعدی ضربه بر روی پیکان گوشه بالا سمت راست است. نهایتاً، گزینه Change Fire Mode را انتخاب کنید. اینجا می‌توانید گزینه‌های شلیک خودکار، ضربه در هر جای صفحه و همچنین دکمه اختصاصی را انتخاب کنید یا یک ترکیبی از هر سه را بهره بری و استفاده کنید.

تغییر وضعیت دکمه‌ها

بازی Fortnite

آن هم‌روش که پیش‌تر اشاره شد، بازی Fortnite این امکان را به بازیکن می‌دهد که وضعیت دکمه‌های درون بازی را تغییر دهد. بر روی کامپیوتر و همچنین کنسول این به منزله تغییر جایگاه دکمه‌های فیزیکی است، ولی باید توجه داشت در ورژن و نسخه موبایلی بازی، کاربران به معنای واقعی کلمه می‌توانند دکمه‌های تیراندازی، ساخت یا حرکت را تقریبا در هر جای صفحه جابجا کنند. برای دسترسی به گزینه شخصی‌سازی، با ضربه بر روی آیکون منوی گوشه بالای سمت راست صفحه اصلی بازی شروع کنید. سپس، گزینه HUD Layout Tool را انتخاب کنید.

صفحه باز شده طرح کنونی دکمه‌های بازی تو را نشان می‌دهد. به جز دکمه حرکت کاراکتر، می‌توانید بر روی هر آیتمی ضربه زده و همچنین آن هم را هر جا که می‌خواهید بکشید. به‌همچنین و علاوه، می‌توانید طرح را به پایین حرکت دهید و همچنین دکمه‌های اختیاری‌ای را نیز برای اضافه کردن پیدا کنید.

بعد از اتمام، تمام تغییرات را با ضربه بر روی آیکون پیکان در گوشه بالا سمت راست ذخیره کنید و همچنین Exit را انتخاب کنید. بهترین نقطه در مورد این شخصی‌سازی این است که می‌توانید جایگاه‌های متغایر و متفاوت دکمه‌ها را امتحان کنید. در صورتی که احساس می‌کنید برایتان سخت است که کاراکتر خود را به پرش وادارید، می‌توانید دکمه آن هم را جابجا کنید. به مرور زمان، بهترین حالت را برای خود و همچنین راه‌های برد هر بازی را پیدا خواهید کرد.

غیرفعال کردن قابلیت برداشتن خودکار اسلحه

بازی Fortnite

در ورژن و نسخه موبایل بازی Fortnite ، بازی به نحوی تنظیم شده است که کاراکتر، هر آیتمی که از آن هم عبور کند را به صورت خودکار برمی‌دارد. با اینکه ممکن است در نگاه اول این امکان مناسب به نظر آید، به مرور زمان آزاردهنده می‌می شود. به جای اضافه کردن اسلحه و همچنین آیتم‌ها به فهرست موجودی، تنها و فقط میان انبوهی از اسلحه‌ی خاکستری بی‌ارزش گرفتار می‌شوید.

تو می‌توانید گزینه برداشتن خودکار اسلحه را با ضربه بر روی آیکون منوی تعبیه شده در گوشه بالا سمت راست صفحه اصلی بازی و همچنین انتخاب آیکون چرخ‌دنده خاموش کنید. اکنون که در منوی تنظیمات هستید، آیکون چرخ‌دنده را در بالای صفحه انتخاب کنید و همچنین به پایین لیست آیید. در این قسمت می‌توانید این گزینه را خاموش کنید.

پیشنهاد می‌می شود که گزینه‌ای که درها را به صورت خودکار باز می‌کند نیز خاموش کنید. با وجود اینکه این گزینه می‌تواند هنگام وارد شدن به یک ساختمان برای تو زمان ذخیره کند، ولی باید توجه داشت می‌تواند به یک مزاحمت نیز تبدیل می شود. به روش مثال تصور کنید که می‌خواهید در یک اتاق از دشمن مخفی شوید و همچنین بازی به شکل خودکار در را باز می‌کند و همچنین جایگاه تو را به آن هم‌ها نشان می‌دهد.

بهره‌گیری از شاخص صدا

بازی Fortnite

در بازی Fortnite بازیکنان می‌توانند از صدا به منظور یافتن جایگاه جعبه‌ها و همچنین تشخیص دشمنان اطراف بهره بری و استفاده کنند. از آنجایی که کاربران موبایل نمی‌توانند همواره با هدفون بازی کنند، Epic Games یک شاخص صدا بر روی صفحه را جهت کمک به کاربران برای تشخیص مسیر خود فراهم کرده است.

زمانی که کاراکتر نزدیک هر چیزی باشد که صدایی تولید کند، شاخص جایی اطراف بازیکن ظاهر می‌می شود. برای آیتم‌های ساکن مانند قفسه‌ها، شاخص در هنگام حرکت، اطراف کاراکتر می‌چرخد. این به تو کمک می‌کند تا تشخیص دهید که آیتم کجاست.

زمانی که یک دشمن نزدیک تو راه می‌رود یا می‌دود، یا هنگامی که شلیکی انجام می شود و همچنین یا زمانی که یک قفسه وجود دارد شاخص صدا ظاهر می‌می شود. هر کدام از این شاخص‌ها یک آیکون متغایر و متفاوت را نشان می‌دهد تا کاربر از آنچه اطرافش می‌گذرد باخبر می شود.

برداشت منابع

بازی Fortnite

یکی از ویژگی‌های منحصربه‌فرد بازی Fortnite که باعث می‌می شود این بازی در مقایسه با دیگر بازی‌های battle royale محبوب می شود قابلیت ساخت سازه است. ساختن دیوارهای ساده و همچنین رمپ‌ها همچنین و علاوه بر کمک به بازیکنان برای در ارتفاع بودن، به کاراکتر این امکان را می‌دهد که خود را از آتش گلوله تفنگ دشمن حفظ کند.

ولی باید توجه داشت در آغاز هر بازی، بازیکنان بدون هیچ چیز شروع می‌کنند. برای جبران این پیشامد جدید، بازیکنان باید از ابزار برداشت و همچنین درو خود جهت جمع کردن چوب، آجر و همچنین فلز بهره بری و استفاده کنند.

ولی باید توجه داشت به یاد داشته باشید که، هنگام قطع کردن یک درخت یا درهم شکستن یک ماشین، بازیکن تو میزان صدای قابل توجهی تولید می کند. این می‌تواند حضور تو را به دشمنانتان هشدار دهد، بنابراین مراقب باشید که کجا و همچنین چه زمانی منابع را استخراج می‌کنید.

ساختن منطقی

بازی Fortnite

آن هم‌روش که گفته شد، ساختن یکی از جنبه‌های حیاتی بازی Fortnite به شمار می‌آید. سازه‌ها به کاربر کمک می‌کند که در ارتفاع باشد و همچنین در مقابل دشمن محافظت می شود. ولی باید توجه داشت در صورتی که بخواهیم مهم‌ترین اشتباهی که بازیکنان جدید می‌کنند را نام ببریم این است که بازیکنان به جای اینکه تمرکز خود را بر از بین بردن حریفان قرار دهند تمام تلاش خود را بر روی ساخت می‌گذارند.

به‌همچنین و علاوه، آن هم‌روش که در مرور کلی این بازی اشاره شد، ساختن روی اندروید به مراتب سخت‌تر از کامپیوتر و همچنین کنسول است. با در نظر گرفتن این موضوع، بازیکنان می‌توانند ساختن را فراموش کنند و همچنین بر بقیه بازی متمرکز شوند یا اینکه از حالت Playground بازی برای تمرین ساخت سازه‌های متنوع و گوناگون و مختلف بهره بری و استفاده کنند.

حفظ جان و همچنین سپر حفاظتی

بازی Fortnite

بر خلاف بازی‌های دیگر که جان کاربر به مرور زمان دوباره زیاد می‌می شود، در بازی Fortnite برای محافظت کامل می‌بایست بانداژ و همچنین معجون محافظت پیدا کرد.

به این منظور، بازیکنان باید ساختمان‌ها و همچنین قفسه‌های باز را جستجو کنند. در زیر فهرستی از آیتم‌های متنوع و گوناگون و مختلف محافظت و همچنین سلامتی و همچنین نحوه بهره‌برداری از آن هم‌ها آمده است.

بانداژ (Bandages): افزایش جان بین ۱۵ تا ۷۵ واحد

کیت پزشکی (Med kit): افزایش ۱۰۰ واحد جان

معجون سپر حفاظتی کوچک (Small shield potion): افزایش سپر حفاظتی بین ۲۵ تا ۵۰ واحد

معجون سپر حفاظتی (Shield potion): افزایش ۵۰ واحد سپر حفاظتی

Slurp Juice: افزایش ۵۰ واحدی جان یا سپر؛ در صورتی که جان صد قسمت و بخش نباشد این مقدار نصف خواهد شد.

Chug jug: افزایش ۱۰۰ واحد جان و همچنین ۱۰۰ واحد سپر

به همچنین و علاوه، آیتم‌های کوچکی سراسر نقشه وجود دارد که مقادیر کمی جان یا سپر را افزایش می‌دهد. مواردی مانند سیب ۵ HP و همچنین هر قارچ آبی ۵ واحد سپر را برای بازیکنان فراهم می‌کنند.

جمع‌آوری انواع اسلحه

بازی Fortnite

از آنجایی که هدف ابتدایی در بازی Fortnite این است که آخرین فرد زنده باشید، بازیکنان باید تلاش کنند تا انواع زیادی از اسلحه را که در شرایط متنوع و گوناگون و مختلف قابل بهره بری و استفاده است جمع‌آوری کنند. وقتی که با یک هفت‌تیر شروع می‌کنید، مهمات ایده‌آل شامل شات‌گان، تفنگ تهاجمی، تفنگ تک تیرانداز یا یکی دو تا نارنجک است.

بازیکنان همچنین باید تفاوت کلاس اسلحه را نیز بدانند. بر اساس رنگ و همچنین کمیابی یک آیتم، کاربران می‌توانند عملکرد و همچنین میزان خسارت متفاوتی را به دشمن انتظار داشته باشند. کلاس‌های متنوع و گوناگون و مختلف در زیر آورده شده است:

خاکستری- معمول

سبز- غیر معمول

آبی- کمیاب

بنفش- حماسی

نارنجی- افسانه‌ای

همواره در حرکت بودن

بازی Fortnite

یکی از ساده‌ترین و همچنین سریع‌ترین راه‌های مردن در بازی Fortnite ثابت ایستادن است. ممکن است هدف اسلحه یک بازیکن دشمن باشید در حالی که او را نمی‌بینید. با ایستادن طولانی ‌مدت در یک نقطه، حریفان بسیار راحت‌تر می‌توانند تو را از بازی حذف کنند.

پیشنهاد می‌می شود که بازیکنان هنگام دویدن بین شهرستان ها گاهی جهت خود را تغییر دهند. در حالی که تک‌تیراندازها کار آسان‌تری برای زدن دشمنان هنگام ثابت ایستادن آن هم‌ها دارند، ولی باید توجه داشت تخمین یک شلیک برای زدن بازیکنانی که با سرعت ثابتی حرکت می‌کنند نیز کار بسیار آسانی است. با تغییر در مسیر و همچنین حتی به صورت دوره‌ای پریدن، احتمال کشته شدن تو کمتر می‌می شود.

از بین بردن سازه‌های دشمن

بازی Fortnite

در حالی که داشتن ارتفاع می‌تواند کلید برد در این بازی باشد، گاهی دشمن ممکن است پیش از تو به آن هم رسیده باشد. به جای ساختن کنار آن هم‌ها، می‌توانید ساختمان‌های آن هم‌ها را از بین ببرید. در بازی Fortnite زمانی که بازیکنان از یک ارتفاع مشخصی می‌افتند دچار آسیب قابل توجهی می‌شوند. بنابراین زمانی که دشمنان سازه‌ای ساخته‌اند که بیش از ۳ دیوار ارتفاع دارد، یک استراتژی هوشمندانه تخریب آن هم است.

در صورتی که در ساختمان خود هستید، یک تفنگ خودکار را تجهیز کنید و همچنین به قطعات پایینی سازه دشمن هدف‌گیری کنید. با اینکه مقدار قابل توجهی از گلوله تفنگ‌ها را مصرف می‌کند، ولی باید توجه داشت کل ساختمان را تا سطح زمین تخریب می‌کند. تنها و فقط به یاد داشته باشید که باید هر قطعه‌ای از ساختمان را که به زمین متصل شده است از بین ببرید. به همچنین و علاوه، در صورتی که کنار ساختمان هستید، می‌توانید از ابزار برداشت خود برای تخریب ساختمان بهره بری و استفاده کنید. باید در این مورد سریع باشید تا دشمن از کار تو اطلاع پیدا نکند.

 

بازی Fortnite – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی فورتنایت در سیستم عامل اندروید

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

بازی Fortnite – آموزش ترفندها و همچنین موارد و نکات بازی فورتنایت در سیستم عامل اندروید در تاریخ ۲۲ August 2018 | 5:59 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …