خانه / دانلود نرم افزار اندروید / آموزش نحوه تبدیل گوشی های هوشمند اندرویدی به دوربین امنیتی ، مدار بسته و همچنین وبکم

آموزش نحوه تبدیل گوشی های هوشمند اندرویدی به دوربین امنیتی ، مدار بسته و همچنین وبکم

آموزش نحوه تبدیل گوشی های هوشمند اندرویدی به دوربین امنیتی ، مدار بسته و همچنین وبکم

|آموزش نحوه تبدیل گوشی های هوشمند اندرویدی به دوربین امنیتی ، مدار بسته و همچنین وبکم از پویش سافت


نحوه تبدیل دستگاه اندرویدی به یک دوربین امنیتی

دستگاه اندروید قدیمی خود را برای مراقبت از هر جایی روی شبکه وای‌فای محلی یا روی سرور آنلاین با یک اپلیکیشن به یک دوربین امنیتی تبدیل کنید و همچنین سطح امنیت محیط منزل یا محل کسب و کار خود را بالا ببرید.

شاید پول کافی جهت کار گذاشتن دوربین‌های مداربسته برای منزل، مغازه یا محل کسب و کار خود را نداشته باشید، بنابراین، احتمالا به دنبال یک جایگزین ارزان‌قیمت ولی باید توجه داشت عالی برای دوربین مدار بسته هستید. اکثر گوشی‌های هوشمند، دوربین‌های کاربردی‌ای دارند که تصاویر بسیار با کیفیتی را ارائه می‌کنند. شاید تا به حال به این فکر کردن و اندیشیدن کردن و اندیشیدن نکرده باشید که می‌توانید دستگاه اندروید خود را به یک دوربین امنیتی بی‌سیم تبدیل کنید، ولی باید توجه داشت در واقع این کار ممکن است.

همراه وبسایت اندروید زوم باشید تا در این مقاله، روشی را مطرح کنیم که از طریق آن هم می‌توانید دستگاه اندروید ساده خود را به یک دوربین امنیتی کاربردی تبدیل کنید تا یک محل را مورد مراقبت قرار دهید.

این روش بسیار ساده و همچنین مشخص است و همچنین صرفا کافی است که راهنمای ارائه شده را دنبال کنید و همچنین سپس می‌توانید به راحتی دستگاه اندرویدی خود را به یک دوربین امنیتی تبدیل کنید. تنها کافی است گام‌های زیر را برای انجام این کار دنبال کنید.

تبدیل گوشی به دوربین امنیتی با بهره بری و استفاده از اپلیکیشن IP Webcam

گام ۱: اولین کاری که باید انجام دهید دانلود و همچنین نصب اپلیکیشن IP Webcam است. این برنامه جذاب و جالب و خوب را می‌توانید در انتها این آموزش به صورت رایگان دانلود کنید. این برنامه جذاب و جالب و خوب عالی به کاربران کمک می‌کند تا ویدیوی دوربین دستگاه اندرویدی تو به شبکه‌ای دیگر بازتاب داده می شود و همچنین کاربران ثبت شده از طریق آن هم می‌توانند ویدیو را تماشا کنند.

 IP Webcam

گام ۲: اکنون بعد از نصب این برنامه جذاب و جالب و خوب بر روی دستگاه هوشمند خود، تنها کافی است که آن هم را اجرا کنید، سپس از قسمت تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب، تنظیمات ویدیو، افکت‌ها و همچنین برخی جنبه‌های دیگر ویدیو را می‌توانید تنظیم کنید.

با بهره بری و استفاده از خود برنامه جذاب و جالب و خوب می‌توانید وارد سرویس Ivideon شده و همچنین ثبت نام کنید؛ از طریق آن هم می‌توانید تصاویر دوربین را پخش کنید. در صورتی که بخواهید از دوربین اندروید خود به عنوان دوربین امنیتی بهره بری و استفاده کنید و همچنین هر جا که هستید از نمای زنده دوربین بهره ببرید، می‌بایست در این برنامه جذاب و جالب و خوب ثبت نام کنید.

 IP Webcam

گام ۳: بعد از انجام همه این تنظیمات، تو اکنون می‌توانید ویدیوی دستگاه خود را بازتاب دهید، تنها بر روی دکمه Start Server که در انتهای برنامه جذاب و جالب و خوب هست، ضربه بزنید. با این کار، ضبط زنده ویدیو شروع می‌می شود و همچنین بر روی سرور بازتاب داده می‌می شود. برای نمایش تصویر در هر جا، تنها باید آدرس IP که روی دستگاه اندروید خود دیدن می‌کنید را در نوار آدرس نرم افزار مرورگر اینترنتی وب هر دستگاه دیگری وارد کنید. در صورتی که به این آدرس بروید می‌توانید پخش زنده دوربین اندروید خود را به شکل آنلاین دیدن کنید.

 IP Webcam

گام ۴: اکنون می‌توانید دستگاه اندروید خود را به عنوان یک دوربین امنیتی هر جایی که می‌خواهید با بهره بری و استفاده از سه‌پایه یا به طرق دیگر نصب کنید. تنها مشکل بهره بری و استفاده از این روش این است که هر بار شارژ کردن باتری تمام می‌می شود باید آن هم را شارژ کردن کنید.

دانلود فایل APK برنامه جذاب و جالب و خوب IP Wireless با لینک مستقیم

 

تبدیل گوشی به دوربین امنیتی با بهره بری و استفاده از اپلیکیشن DroidCam

این برنامه جذاب و جالب و خوب دستگاه اندرویدی تو را به یک وب کم بی‌سیم تبدیل می‌کند که از طریق آن هم می‌قدرت در Skype و همچنین +Google چت کرد و همچنین با بهره بری و استفاده از برنامه جذاب و جالب و خوب‌های دیگر مانند OBS و همچنین XSplit می‌توانید پخش زنده بر روی Twitch یا Youtube را تجربه کنید. همچنین می‌قدرت از این برنامه جذاب و جالب و خوب به عنوان یک وب کم IP یا یک دوربین امنیتی از طریق یک نرم افزار مرورگر اینترنتی اینترنت و همچنین به شکل مجازی روی همه شبکه ها بهره بری و استفاده کرد.

گام ۱: پیش از هر چیز، برنامه جذاب و جالب و خوب DroidCam را دانلود و همچنین بر روی گوشی هوشمند خود نصب کنید.

گام ۲: اکنون تو یک صفحه تشکر مانند زیر دیدن می‌کنید. بر روی گزینه Next برای ادامه ضربه بزنید.

DroidCamX

گام ۳: حال آموزش نحوه بهره بری و استفاده از برنامه جذاب و جالب و خوب DroidCam در اختیار تو قرار می‌گیرد. برای ادامه بر روی گزینه Got It ضربه بزنید.

DroidCamX

گام ۴: در این مرحله هر جفت Wifi IP Browser  و همچنین IP Cam Address در اختیار تو قرار می‌گیرد.

DroidCamX

گام ۵: حال نرم افزار مرورگر اینترنتی وب خود را از کامپیوتر خود اجرا کنید و همچنین آدرس IP Browser را در نوار URL نرم افزار مرورگر اینترنتی خود تایپ کنید و همچنین کلید Enter را فشار دهید.

گام ۶: اکنون دیدن می‌کنید که دوربین اندروید تو بر روی نرم افزار مرورگر اینترنتی نمایش داده می‌می شود. می‌توانید Zoom Out یا Zoom In کنید یا یک تصویر لحظه‌ای از نرم افزار مرورگر اینترنتی خود ذخیره کنید.

DroidCamX

توجه داشته باشید که برای بهره بری و استفاده از این برنامه جذاب و جالب و خوب باید حتما به شبکه وای‌فای مشابه متصل باشید.

دانلود فایل APK برنامه جذاب و جالب و خوب Droidcam با لینک مستقیم

 

تبدیل گوشی به دوربین امنیتی با بهره بری و استفاده از اپلیکیشن Manything

این برنامه جذاب و جالب و خوب ظرف چند ثانیه گوشی هوشمند یا تبلت تو را به یک دوربین امنیتی خانگی حرفه‌ای تبدیل می‌کند. با پخش زنده، اخطارهای تشخیص حرکت و همچنین ضبط ابری به راحتی می‌قدرت زمانی که حضور ندارید، منزل و خانه و همچنین حیوانات خانگی را تحت نظر داشته باشید.

گام ۱: پیش از هر چیز، می‌بایست اپلیکیشن Manything را دانلود و همچنین بر روی گوشی هوشمند اندروید خود نصب کنید.

گام ۲: برنامه جذاب و جالب و خوب را اجرا کنید و همچنین از تو مجوزهای مورد نیاز را خواهد خواست. برای ادامه بر روی گزینه Allow ضربه بزنید.

Manything

گام ۳: در این مرحله باید با شناسه ایمیل خود عضو شوید.

گام ۴: اکنون باید بر روی گزینه Camera ضربه بزنید و همچنین اجازه موارد مورد نیاز را با ضربه بر روی Allow به برنامه جذاب و جالب و خوب بدهید.

Manything

گام ۵: دوربین گوشی تو شروع به ضبط می کند.

Manything

گام ۶: حال از دستگاه کامپیوتر خود به آدرس manything.com بروید و همچنین بر روی گزینه Log In کلیک کنید.

گام ۷: با رمز عبور و همچنین آدرس ایمیل خود وارد شوید.

گام ۸: در این مرحله تو تمام موارد ضبط شده خود را می‌بینید، می‌توانید آن هم را دانلود و همچنین یا پخش کنید.

Manything

نقطه قابل توجه در این برنامه جذاب و جالب و خوب این است که اپلیکیشم manything جهت کارکرد به هیچ اتصال وای‌فای فعالی احتیاج ندارد.

دانلود فایل APKC برنامه جذاب و جالب و خوب Manything با لینک مستقیم

 

تبدیل گوشی به دوربین امنیتی با بهره بری و استفاده از برنامه جذاب و جالب و خوب Alfred Home Security Camera

این برنامه جذاب و جالب و خوب یک راه حل کامل برای امنیت منزل تو است که می‌توانید آن هم را بر روی گوشی هوشمند اندرویدی خود داشته باشید. ولی باید توجه داشت، برای بهره بری و استفاده از این برنامه جذاب و جالب و خوب به بهترین شکل ممکن به دو گوشی هوشمند نیاز دارید.

پیش از هر چیز، برنامه جذاب و جالب و خوب را بر روی هر دو گوشی هوشمند دانلود و همچنین نصب کنید سپس وارد حساب گوگل خود شوید. بعد از نصب بر روی هر دو دستگاه، باید انتخاب کنید که دستگاه اول، دستگاه نمایشگر باشد یا دوربین باشد.

فرض می‌کنیم که گوشی هوشمند اولی را به عنوان viewing device (دستگاه نمایشگر) انتخاب کرده اید، سپس روی گوشی دوم می‌بایست Camera (دوربین) را انتخاب کنید. بعد از تنظیم هر دو دستگاه، قادر خواهید بود آنچه که در دستگاه دوربین اتفاق می‌افتد را دیدن کنید.

 

بعد از چند دقیقه، دستگاه دوربین تاریک خواهد شد ولی باید توجه داشت پخش را ادامه می‌دهد. برنامه جذاب و جالب و خوب به محض تشخیص حرکت یک اخطار به دستگاه نمایشگر می‌فرستد. بهترین قسمت این موضوع این است که هر زمان که حرکتی را تشخیص دهد به صورت خودکار شروع به ضبط می‌کند.

Alfred Home Security Camera

در صورتی که می‌خواهید به صدای اطراف دستگاه دوربین نیز دسترسی داشته باشید، کافی است که آیکون میکروفون را فشار دهید و همچنین بعد از آن هم قادر خواهید بود که آنچه اطراف دوربین اتفاق می‌افتد را بشنوید.

دانلود فایل APK برنامه جذاب و جالب و خوب Alfred با لینک مستقیم

بنابراین می‌توانید هر گوشی هوشمند دوربین‌دار قدیمی که بهره بری و استفاده دیگری ندارد را به عنوان دوربین امنیتی برای مراقبت از هر جایی که می‌خواهید بهره بری و استفاده کنید. این کار هیچ نیازی به اصلاح سخت‌افزاری ندارد.

 

 

آموزش نحوه تبدیل گوشی های هوشمند اندرویدی به دوربین امنیتی ، مدار بسته و همچنین وبکم

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

آموزش نحوه تبدیل گوشی های هوشمند اندرویدی به دوربین امنیتی ، مدار بسته و همچنین وبکم در تاریخ ۲۱ August 2018 | 4:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …