خانه / دانلود نرم افزار اندروید / زیبایی و همچنین امنیت با نرم افزار مرورگر اینترنتی Firefox Focus | ویدیو

زیبایی و همچنین امنیت با نرم افزار مرورگر اینترنتی Firefox Focus | ویدیو

زیبایی و همچنین امنیت با نرم افزار مرورگر اینترنتی Firefox Focus | ویدیو

|زیبایی و همچنین امنیت با نرم افزار مرورگر اینترنتی Firefox Focus | ویدیو از پویش سافت

نرم افزار مرورگر اینترنتی Firefox Focus فایرفاکس فکوس یک ورژن و نسخه دیگر نرم افزار مرورگر اینترنتی از شرکت موزیلا فایرفاکس Mozilla Firefox است . این برنامه جذاب و جالب و خوب ارتباط و رابطه کاربری بسیار آسان و همچنین سبک و همچنین همچنین زیبایی دارد که میتوانید ساعت های طولانی را با آن هم بگذرانید. رنگ بندی عالی بنفش این برنامه جذاب و جالب و خوب حس زیبایی به تو میدهد و همچنین کار کردن در فضای آن هم بسیار لذت قسمت و بخش است . نرم افزار مرورگر اینترنتی فایرفاکس فکوس صرفا یک نرم افزار مرورگر اینترنتی امنیتی است و همچنین در این ارتباط و رابطه امکانات زیادی را دارد . این برنامه جذاب و جالب و خوب میتواند تمامی تبلیغات را بلاک کنید و همچنین همچنین میتوانید انتخاب کنید که کدام نوع را ببندد و همچنین کدام نوع را نمایش دهد . با این نرم افزار مرورگر اینترنتی دیگر نگران لو رفتن آدرس های باز شده خود نباشید و همچنین با فعال کردن گزینه ای بعد از خروج هیچ سایت باز نخواهد ماند و همچنین هیچ برنامه جذاب و جالب و خوب ای اجازه دسترسی به او را ندارد.


نرم افزار مرورگر اینترنتی فایرفاکس فکوس

دانلود نرم افزار مرورگر اینترنتی Firefox Focus

این نرم افزار مرورگر اینترنتی نسبت به سایر مرورگرها ، کم حجم میباشد (کمتر از ۵ مگابایت) و همچنین فضای زیادی را اشغال نمیکند. این برنامه جذاب و جالب و خوب با بیش از ۱ میلیون دانلود در گوگل پلی توانسته رتبه ۴٫۴ را از ۵ کسب کند.


آیکون برنامه جذاب و جالب و خوب فایرفاکس فکوس

ویدیو کار با نرم افزار مرورگر اینترنتی Firefox Focus

امنیت


برنامه جذاب و جالب و خوب فایرفاکس فکوس

همانطور که گفته شد نرم افزار مرورگر اینترنتی فایرفاکس فکوس صرفا جهت افزایش امنیت تو طراحی شده که امنیت بسیار بالایی دارد. در همین خصوص این برنامه جذاب و جالب و خوب تنظیمات زیادی در این ارتباط و رابطه نیز دارد و همچنین میتوانید حفاظت از حریم خصوصی خود را مدیریت کنید . در ادامه تمامی گزینه های حفاظت از حریم خصوصی این برنامه جذاب و جالب و خوب را بطور کامل برای تو شرح میدهیم.

تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب فایرفاکس فکوس
تنظیمات برنامه جذاب و جالب و خوب فایرفاکس فکوس
  • مسدود کردن ردیاب های تبلیغاتی : این گزینه میتواند به راحتی تبلیغاتی که همراه سایت ها در صفحه های جدید باز میشوند را بلاک کند و همچنین دیگر آنها را دیدن نکنید . همچنین با فعال کردن این گزینه ، برنامه جذاب و جالب و خوب تبلیغ هایی را که در سایت ها وجود دارد را میبندد و همچنین این کار باعث میشود در مصرف حجم اینترنت تو صرفه جویی می شود.
  • مسدود کردن ردیاب های آماری : برخی از سایت ها مثل اینستاگرام تعداد لمس یا مکان لمس شمارا ضبط میکنند . این کار که برخی از سایت ها میکنند شاید برای تو مضر هم باشد . میتوانید با فعال کردن این گزینه از این امر جلوگیری کنید . این کار هیچ تغیری در ظاهر سایت های تو ندارد.
  • مسدود کردن ردیاب های شکبه های اجتماعی:  برخی از سایت ها برای افزایش بازدید شبکه های اجتماعی خود آنها را بصورت خودکار برای تو باز میکنند . برخی برنامه جذاب و جالب و خوب های بلاک کننده این سایت ها را نیز تبلیغ میدانند و همچنین بلاک میکنند ولی باید توجه داشت ممکن است که تو بخواهید شبکه های اجتماعی سایت را دنبال کنید . در صورتی که این گزینه را فعال کنید دیگر لینک شبکه اجتمای در صفحه جدید بصورت خودکار برای تو باز نمیشود.
  • مسدود کردن سایر ردیاب های محتوا: برخی سایت ها خواهند بود که اطلاعاتی از تو مانند موقعیت مکانی ، ای پی و همچنین … تو را در خود ذخیره میکنند. برای جلوگیری از ردیابی های مشابه میتوانید این گزینه را فعال کنید.
  • حالت پنهان: با فعال کردن این گزینه دیگر نگران وب سایت های باز شده خود نباشید . هنگامی که از برنامه جذاب و جالب و خوب خارج میشوید تمامی سایت های باز شده تو مخفی میشوند و همچنین در صورتی که بلافاصله وارد آن هم شوید هیچ سایتی را دیدن نمی کنید.

همانطور که در ویدیو آموزشی سایت دیدن کردید با فعال کردن گزینه های امنیتی برنامه جذاب و جالب و خوب ، دیگر هیچ برنامه جذاب و جالب و خوب ای نمیتواند صفحه های این برنامه جذاب و جالب و خوب را ضبط کند و همچنین صفحه بصورت سیاه در فیلم نمایش داده میشود.

شعار برنامه جذاب و جالب و خوب

در اولین صفحه این نرم افزار مرورگر اینترنتی یک نوشته دیدن میکنید که سخن برنامه جذاب و جالب و خوب است . مرور ناشناس خودکار ، مرور کنید ، پاک کنید ، تکرار کنید. کاملا با توجه به این نوشته برنامه جذاب و جالب و خوب میتوان پی برد که این نرم افزار مرورگر اینترنتی از امنیت بالایی برخوردار است.


صفحه اصلی برنامه جذاب و جالب و خوب فایرفاکس فکوس

خروج سریع

یکی از قابلیت های این برنامه جذاب و جالب و خوب که میشود جزو حفظ حریم خصوصی حساب کرد ، قابلیت بستن سریع است . در هر وب سایتی که هستید ، دکمه سطل آشغال را در پایین صفحه دیدن میکنید که باز زدن این دکمه وبسایت تو سریعآ بسته میشود . با این کار دیگر نیاز نیست برای بستن وب سایت وارد صفحه های باز خود شوید .


وب سایت باز شده در برنامه جذاب و جالب و خوب فایرفاکس فکوس

زیبایی


فایرفاکس فکوس

همانطور که در ورژن و نسخه اصلی فایرفاکس شاهد رنگ نارنجی بودیم ، در این ورژن و نسخه نیز شاهد رنگهای مختلط بنفش هستیم . این رنگ چشمان شمارا اذیت نمیکند و همچنین میتوانید ساعت های طولانی را در این نرم افزار مرورگر اینترنتی سپری کنید و همچنین به وبگردی بپردازید .


سایت باز نشده در برنامه جذاب و جالب و خوب فایرفاکس فکوس

نتیجه گیری


برنامه جذاب و جالب و خوب فایرفاکس فکوس

نرم افزار مرورگر اینترنتی فایرفاکس فکوس Firefox Focus یک نرم افزار مرورگر اینترنتی امنیتی برای حفظ حریم خصوصی شماست . این برنامه جذاب و جالب و خوب در کنار امنیت بالا دارای ظاهر بسیار زیبا و همچنین ساده است که میتوانید به راحتی ساعت های زیادی را با آن هم سپری کنید . با بهره بری و استفاده از این برنامه جذاب و جالب و خوب دیگر نیاز نیست از لورفتن وبسایت های خود  نگران باشید و همچنین میتوانید به راحتی یک وبگردی امن و همچنین کم حجم را تجربه کنید . پس در صورتی که به دنبال یک نرم افزار مرورگر اینترنتی امن و همچنین زیبا هستید ، این برنامه جذاب و جالب و خوب پیشنهاد ما است.

زیبایی و همچنین امنیت با نرم افزار مرورگر اینترنتی Firefox Focus | ویدیو

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

زیبایی و همچنین امنیت با نرم افزار مرورگر اینترنتی Firefox Focus | ویدیو در تاریخ ۲۱ August 2018 | 5:00 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …