خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Shaq Fu: A Legend Reborn

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Shaq Fu: A Legend Reborn

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Shaq Fu: A Legend Reborn

|معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Shaq Fu: A Legend Reborn از پویش سافت

Shaq Fu: A Legend Reborn از بازی های جدید اندرویدی در سبک آرکید می باشد که به تازگی ورژن و نسخه ی اندرویدی آن هم منتشر شده است. محور اصلی داستان این بازی آرکید ، ستاره سال شمسی های پیش NBA یعنی شکیل اونیل می باشد ، این بازی با دارا بودن گیم پلی سرگرم کننده همراه با دورن مایه های ظنز به یکی از موفق ترین بازی های حال حاضر تبدیل شده است.

Shaq Fu: A Legend Reborn
Shaq Fu: A Legend Reborn

همانظور که در بالا اشاره کردیم داستان بازی در مورد شکیل اونیل می باشد که سال شمسی های پیش و همچنین در زمانی که نوزادی بی پناه در سرزمین چین بود توسط یک فرد دانا به سرپرستی گرفته می می شود ، بعد از رسیدن به سن نوجوانی به دلیل اینکه اندامی درشت نسبت به سایرین داشت به یک معبد فرستاده می می شود تا فنون رزمی را یاد بگیرد. زمانی که فنون رزمی را یاد می گیرد می خواهد به سرزمین خود باز گردد که متوجه می می شود خدای جهنم به زمین حمله کرده است و همچنین همه ی اشخاص معروف را به حالت شیطانی در آورده است و همچنین تو وظیفه دارید تا با خدای جهنم مبارزه کنید.

Shaq Fu: A Legend Reborn
Shaq Fu: A Legend Reborn

گیم پلی بازی بصورت Beat ‘em Up می باشد بدین صورت که بایستی با بهره بری و استفاده از مشت زنی و همچنین سایر کمبوها با دشمنان خود مبارزه نمایید ، در کنار دکمه ی اصلی تو که مشت زنی می باشد ، دکمه های دیگری را نیز دیدن خواهید کرد که مرتبط به تجربه و مهارت بالا های ویژه تو می باشند ، بعنوام مثال می توانید با بهره بری و استفاده از مشت قدرتی خود به زمین ضربه بزنید و همچنین دشمنان خود را نابود کنید و همچنین یا با مشت های خود سپر دشمنانتان را بشکنید. با بهره بری و استفاده از سکه هایی که در بازی دریافت می کنید می توانید تجربه و مهارت بالا های خود را در بازی افزایش دهید. طراحی هنری و همچنین گرافیکی بازی بسیار خوب و همچنین جذاب و جالب می باشد که همراه با میان پرده های سینمایی کمیک ، بازی را دوست داشتنی و جذاب تر می کند.

تصاویر بازی Shaq Fu: A Legend Reborn :

دانلود بازی Shaq Fu: A Legend Reborn :

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Shaq Fu: A Legend Reborn

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

معرفی و همچنین دانلود بازی آرکید Shaq Fu: A Legend Reborn در تاریخ ۲۰ August 2018 | 1:37 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …