خانه / دانلود نرم افزار اندروید / اپلیکیشن مِستر بلیط | خرید آنلاین بلیط سفر

اپلیکیشن مِستر بلیط | خرید آنلاین بلیط سفر

اپلیکیشن مِستر بلیط | خرید آنلاین بلیط سفر

|اپلیکیشن مِستر بلیط | خرید آنلاین بلیط سفر از پویش سافت

یکی از مهمترین کارهایی که برای تو در هنگام مسافرت ضرورت دارد ، مدیریت زمان است بطوریکه به تو کمک می کند در کوتاهترین زمان ممکن تمامی کارهای خود را بر وفق مرادتان پیش ببرید. در صورتی که تو نیت و اراده مسافرت با وسیله ی نقلیه شخصی خود را ندارید و همچنین نیت و اراده دارید تا با بهره بری و استفاده از هواپیما ، قطار و همچنین یا اتوبوس به مسافرت بروید ، تهیه ی بلیط نیز یکی از آن هم دسته کارهایی است که بایستی در اسرع وقت آن هم را انجام دهید. برای تهیه بلیط می توانید به آژانس ها مسافری و همچنین پایانه های مسافربری رفت و آمد و مراجعه نمایید ولی به ناچار درگیر مسائلی همچون ترافیک و همچنین … نیز می شوید. امروز نیت و اراده داریم اپلیکیشن مِستر بلیط را برای تو معرفی نماییم که با بهره بری و استفاده از آن هم به راحتی می توانید به صورت انلاین برای خود و همچنین خانواده تان بلیط هواپیما ، قطار و همچنین اتوبوس تهیه نمایید. با ما همراه باشید تا تو را با قابلیت های فوق العاده این اپلیکیشن خرید آنلاین بلیط سفر آشنا سازیم.

اپلیکیشن مِستر بلیط در واقع توسط دست اندرکاران سایت مستر بلیط توسعه یافته است که به کاربران این امکان را می دهد با بهره بری و استفاده از تلفن های هوشمند خود نیز بتوانند بسورت آنلاین بلیط های سفر خود را تهیه نمایند. با ورد به برنامه جذاب و جالب و خوب تنها کافی است مشخص نمایید که نیت و اراده دارید با بهره بری و استفاده از چه وسیله ی نقلیه ای نیت و اراده سفر دارید و همچنین با چندین کلیک به راحتی بلیط خود را تهیه نمایید ، با عضویت در این برنامه جذاب و جالب و خوب نیز می توانید برای خود امتیاز کسب نمایید و همچنین در سفرهای آتی خود از پیشنهادات و همچنین تخفیفاتی نیز بهره مند شوید. در قسمت تهیه بلیط هواپیما بایستی در ابتدا مبدا و همچنین مقصد و همچنین تاریخ سفر خود و همچنین همچنین تعداد افرادی که می خواهید برای آن هم ها بلیط تهیه کنید را نیز مشخص کنید و همچنین سپس بر روی گزینه جستجوی پروازها کلیک نمایید و همچنین از میان پروازهای نمایش داده شده ، پرواز مورد نظر خود را انتخاب نمایید. با انتخاب پرواز مورد نظر تنها کافی است بر روی آن هم کلیک نمایید تا در مرحله ی بعد اطلاعات پرواز خود را دیدن نمایید و همچنین سپس با کلیمک بر روی گزینه رزرو آنلاین به مرحله بعد بروید که با وارد کردن مشخصات خود و همچنین همراهانتان و همچنین پرداخت وجه مورد نظر می توانید بلیط خود را دریافت نمایید. در قسمت جستجوی پروازها امکان اعمال فیلترهای مختلفی از قبیل زمان پرواز ، کلاس پروازی ، نوع فروش ، شرکت هواپیمایی و همچنین … نیز وجود دارد که به تو کمک می کند دقیقا پرواز مورد نظر خود را پیدا کنید.

در قسمت تهیه بلیط قطار نیز بایستی در ابتدا مبدا و همچنین مقصد و همچنین تعداد بلیطهای مورد نظر و همچنین نوع کوپه خود را تعیین نمایید و همچنین سپس بر روی گزینه جستجوی قطارها کلیک کنید تا از بین قطارهای متنوع و گوناگون و مختلف برای خود بلیط مرود نظرتان را تهیه نمایید. در این قسمت نیز برای تهیه بلیط خود می توانید فیلترهایی را اعمال نمایید تا قطار ایده آل خود را پیدا کنید. فیلترهای این قسمت شامل هزینه کل ، زمان حرکت ، نوع کوپه و همچنین شرکت ریلی می باشد. مراحل خرید بلیط نیز مثل خرید بلیط هواپیما می باشد که با وارد کردن مشخصات و همچنین اطلاعات تماس خود و همچنین پرداخت هزینه می توانید بلیط های خود را دریافت نمایید.

برای تهیه بلیط اتوبوس نیز بایستی بر روی آیکون مورد نظر آن هم کلیک نمایید و همچنین بعد از انتخاب مبدا، مقصد، زمان سفر و همچنین تعداد بلیط ها می توانید پایانه های مسافربری متنوع و گوناگون و مختلف را دیدن نمایید و همچنین با کلیک بر روی بلیط  مورد نظرتان مثل قسمت های قبل اقدام به پرداخت هزینه بلیط و همچنین دریافت بلیط خود بکنید. یکی از قسمت های کاربردی این برنامه جذاب و جالب و خوب پیگیری و همچنین کنسلی بلیط می باشد که برای دسترسی به این قسمت بایستی بر روی سه نقطه ی افقی در بالا و همچنین سمت راست صفحه نمایش تان کلیک نمایید و همچنین بر روی آن هم کلیک کنید ، در این قسمت با وارد کرد شماره صورتحساب و همچنین تلفن همراه تان می توانید پیگیر بلیط خود باشید و همچنین یا در صورت لزوم آن هم را کنسل نمایید.

دانلود اپلیکیشن مِستر بلیط :

download-bazar

اپلیکیشن مِستر بلیط | خرید آنلاین بلیط سفر

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

اپلیکیشن مِستر بلیط | خرید آنلاین بلیط سفر در تاریخ ۲۰ August 2018 | 5:10 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

افزار-برش-آهنگ-برای-اندروید-1.jpg

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید!

۴ نرم افزار برش آهنگ برای اندروید : خودتان رینگتون بسازید! |۴ نرم افزار برش …