خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی معمایی Agent A : A puzzle in disguise‏ + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی معمایی Agent A : A puzzle in disguise‏ + دیتا

معرفی و همچنین دانلود بازی معمایی Agent A : A puzzle in disguise‏ + دیتا

|معرفی و همچنین دانلود بازی معمایی Agent A : A puzzle in disguise‏ + دیتا از پویش سافت

Agent A: A puzzle in disguise‏ از بازی های جذاب و جالب اندرویدی در سبک معمایی می باشد که با ارائه ی داستانی دوست داشتنی و جذاب همراه با معماهای چالشی برای مدت ها می تواند مخاطب را درگیر خود کند. این بازی به تا حال بیش از ۱۰۰ هزار بار در پلی استور دانلود گردیده است.

Agent A: A puzzle in disguise‏
Agent A: A puzzle in disguise‏

داستان این بازی معمایی در مورد یک جاسوس حرفه ای به نام روبی می باشد که در حال ترور ماموران نهاد MIA می باشد ، ماموران این نهاد از حرفه ای ترین اشخاص برای تامین امنیت می باشند که هر کدام توانایی های منحصربفردی دارند. شخصیت اصلی این بازی یکی از مامورها به نام Agent A می باشد که در واقع زبده ترین و همچنین باهوش ترین مامور این نهاد می باشد و همچنین نهاد MIA او را مامور می کند تا روبی را دستگیر نماید و همچنین از کشته شدن ماموران نهاد جلوگیری نماید ، مامورت تو درست از جایی شروع می می شود که وارد مخفیگاه روبی می شوید و همچنین بایستی با هوش و همچنین ذکاوت خود معماهایی را که روبی پیش روی تو گذاشته است را حل کنید.

Agent A: A puzzle in disguise‏
Agent A: A puzzle in disguise‏

گیم پلی بازی بصورت اشاره و همچنین کلیک اول شخص می باشد که بایستی با حل کردن معماهایی که در طول بازی به آن هم برخورد می کنید ، داستان را پیش ببرید و همچنین سرنخ هایی از روبی به دست بیاورید. سختی معماهای بازی روند صعودی دارند بطوریکه هر چقدر در بازی پیشرفت نمایید معماها نیز چالشی تر می شوند. بازی بطور کلی دارای ۵ فصل می باشد که به تا حال ۴ فصل آن هم منتشر شده است و همچنین بنا به گفته ی سازندگان فصل پنجم نیز تا قسمتهای آخر سال شمسی ۲۰۱۸ منتشر خواهد شد. گرافیک و همچنین طراحی بازی بصورت کارتونی می باشد و همچنین حال و همچنین هوای بازی به گونه ای است که تو را یاد دهه ۶۰ میلادی می اندازد.

تصاویر بازی Agent A: A puzzle in disguise‏ :

دانلود بازی Agent A: A puzzle in disguise‏ :

دانلود فایل نصبی بازی

دانلود فایل دیتا با لینک مستقیم

معرفی و همچنین دانلود بازی معمایی Agent A : A puzzle in disguise‏ + دیتا

از ۱ تا ۵ ستاره به این پست امتیاز دهید:

معرفی و همچنین دانلود بازی معمایی Agent A : A puzzle in disguise‏ + دیتا در تاریخ ۱۸ August 2018 | 1:56 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …