خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Createrria 2 : Craft Your Games

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Createrria 2 : Craft Your Games

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Createrria 2 : Craft Your Games

|معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Createrria 2 : Craft Your Games از پویش سافت

ساخت یک بازی ویدئویی یکی از رویاهای خیلی از گیمرها می باشد که همواره ایده های زیادی را در سر خود دارند ، حتی در هنگام انجام برخی بازی های ممکن است پیش خود بگویند که در صورتی که به جای طراح بازی بودند تغییرات مختلفی را در روند بازی اعمال می کردند و همچنین یا فلان نقص را در بازی برطرف می کردند. در صورتی که تو هم از این دسته از گیمرها هستید ، بازی Createrria 2: Craft Your Games دقیقا آن هم چیزی است که به دنبالش می گردید.

Createrria 2: Craft Your Games
Createrria 2: Craft Your Games

همانطور که در بالا اشاره شد در این بازی ماجراجویی تو می توانید برای خود یک بازی را بسازید ، کلیه ی بازی های که می توانید در این بازی جذاب و جالب برای خود بسازید در سبک پلتفرمر (سکوبازی ) می باشند. نحوه ی ساخت بازی ها دشوار نمی باشد و همچنین تنها کافی است بعد از نصب و همچنین وارد شدن به بازی فیلم آموزشی را دیدن نمایید و همچنین سپس دست به کار شوید. برای شروع کسب و کار خود بایستی از بین محیط های مختلفی که بازی در اختیار تو قرار می دهد یکی را انتخاب نمایید و همچنین سپس آیتم های را که می خواهید در بازی خود داشته باشید ( انواع پاورآپ ها ، موانع ، دشمنان ، الماس و همچنین …) را از منوی پایین انتخاب کنید و همچنین در جای جای محیط بگذارید. برای جایگذاری آیتم ها تنها کافی است انگشت خود را روی آن هم ها نگه دارید و همچنین سپس در مکانی که می خواهید رها کنید.

Createrria 2: Craft Your Games
Createrria 2: Craft Your Games

مهمترین شاخصه ای که در این بازی بدرد تو می خورد خلاقیت است بگونه ای که با نگاه به بازی های ساخته شده توسط سایر اشخاص می توانید این موضوع را درک کنید که اگرچه بازی پیچیده نیست ولی تو می توانید به خلاقیت های دست بزنید که بازی را برای دیگران دوست داشتنی و جذاب و همچنین لذت قسمت و بخش می کند.

تصاویر بازی Createrria 2: Craft Your Games :

دانلود بازی Createrria 2: Craft Your Games :

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Createrria 2 : Craft Your Games

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Createrria 2 : Craft Your Games در تاریخ ۱۱ August 2018 | 1:52 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …