خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Luca: The Dreamer

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Luca: The Dreamer

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Luca: The Dreamer

|معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Luca: The Dreamer از پویش سافت

Luca: The Dreamer یکی از جدیدترین بازی های اندرویدی در سبک ماجراجویی می باشد که کمتر از ۲۰ روز ار عرضه ی آن هم می گذرد و همچنین توانسته در این مدت کوتاه توجه زیادی را به خود جلب نماید. گیم پلی دوست داشتنی و جذاب و همچنین داستان جذاب و جالب این بازی ماجراجویی سبب شده است تا طرفداران زیادی را برای خود دست و همچنین پا کند.

Luca: The Dreamer
Luca: The Dreamer

داستان بازی در مورد توپی قدیمی به نام لوکا می باشد که به وسیله ای برای بازی کودکان در کوچه ها شده است ، در یکی از روزها لوکا به سمت شیشه یکی از منزل و خانه ها شوت می می شود و همچنین در آن هم حین از تلویزیون مسابقات جام جهانی برزیل را می بیند و همچنین رویای حضور در جام جهانی را در ذهن خود مجسم می کند و همچنین نیت و اراده دارد تا به رویای خود یعنی حضور در فینال جام جهانی برزیل برسد. حال از اینجا بازی شروع می می شود و همچنین تو بایستی به لوکا کمک کنید تا با عبور از موانع متنوع و گوناگون و مختلف در طی مسیر خود به محل برگزاری مسابقات برسد. در کنار داستان جذاب و جالب ، بازی از طراحی گرافیکی زیبا و همچنین صدا گذاری مینیمال و همچنین آرامش بخشی برخوردار است که تجربه ی بازی را برای مخاطبان لذت قسمت و بخش تر می کند بگونه ای که در پیش روی داستان به صورت ریتمیک کمک زیادی می کند.

Luca: The Dreamer
Luca: The Dreamer

گیم پلی بازی بصورت پلتفرمر می باشد و همچنین در ابتدای بازی تو تنها وظیفه دارید تا توپ را به جلو و همچنین عقب حرکت دهید و همچنین همچنین از روی موانع مختلفی که در مسیرتان وجود دارد بپرید ولی با پیشرفت در مراحل بازی توانایی های دیگری از قبیل پرش ها دوگانه و همچنین همچنین حرکت دادن دوربین بازی به تو اضافه می گردد که سبب می می شود بازی برای تو یکنواخت و همچنین خطی نشود و همچنین همچنان جذابیت و همچنین چالش های خود را داشته باشد.

تصاویر بازی Luca: The Dreamer :

دانلود بازی Luca: The Dreamer :

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Luca: The Dreamer

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

معرفی و همچنین دانلود بازی ماجراجویی Luca: The Dreamer در تاریخ ۸ August 2018 | 5:12 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …