خانه / دانلود بازی اندروید / معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی پاپالند: گریز و فرار کله ها

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی پاپالند: گریز و فرار کله ها

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی پاپالند: گریز و فرار کله ها

|معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی پاپالند: گریز و فرار کله ها از پویش سافت

پاپالند: گریز و فرار کله ها یکی از بازی های جذاب و جالب ایرانی در سبک کژوال می باشد که موفق به دریافت دیپلم افتخار بهترین بازی کژوال از جشنواره بازی های رایانه ای تهران شده است. این بازی ایرانی با دارا بودن طراحی هنری و همچنین خارق العاده و همچنین همچنین گیم پلی جذاب و جالب می تواند تو را برای مدت ها سرگرم نماید.

 پاپالند: گریز و فرار کله ها
پاپالند: گریز و فرار کله ها

گیم پلی این بازی بسیار خلاقانه و همچنین متنوع طراحی گردیده است و همچنین مکانیزم اصلی گیم پلی بازی بصورت رکوردی می باشد که شباهت زیادی به بازی معروف flappy bird دارد ، در این بازی تو هدایت شخصیتی بامزه و همچنین پرنده را به دست دارید که می توانید آن هم را به سمت های متنوع و گوناگون و مختلف حرکت دهید. بطور کلی بازی دارای سطح های مختلفی می باشد که هر کدام از این سطح ها متشکل از دو قسمت می باشد ، در قسمت اول بایستی با قهرمان بازی روی کله ی سربازهایی که در صفحه ظاهر می گردند به مدت چندین ثانیه  بنشینید تا بترکند و همچنین امتیاز کسب نمایید ، البته برای از بین بردن این سربازها بایستی حواس خود رو به خوبی جمع کنید زیرا به سمت تو شلیک می کنند. در قسمت دوم از هر سطح بایستی در مدت زمان مشخصی از گلوله تفنگ های سربازها جاخالی بدهید و همچنین جان سالم بدر ببرید.

پاپالند: گریز و فرار کله ها
دانلود بازی papa Land

جدای از گیم پلی جذاب و جالب بازی ، سازندگان در طراحی و همچنین گرافیک هنری آن هم بسیار خلاقانه عمل کرده اند که سبب شده است تجربه ی بازی برای تو لذت قسمت و بخش تر از قبل می شود ، گرافیک بازی به گونه ای طراحی گردیده است که می تواند با نمونه های خارجی نیز رقابت نماید ، همچنین صداگذاری بازی بسیار جذاب و جالب و همچنین با مزه طراحی گردیده است و همچنین همخوانی جالبی با فضای بازی دارد.

تصاویر بازی پاپالند: گریز و فرار کله ها :

دانلود بازی پاپالند: گریز و فرار کله ها :

 

download-bazar

 

 

 

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی پاپالند: گریز و فرار کله ها

۵ (۱۰۰%) ۱ vote

معرفی و همچنین دانلود بازی ایرانی پاپالند: گریز و فرار کله ها در تاریخ ۴ August 2018 | 9:41 pm منتشر شده است

مطلب پیشنهادی

اشیای-پنهان-اندروید-1.jpg

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید

۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید : چشمانی تیزبین پیدا کنید |۱۲ بازی اشیای پنهان اندروید …